Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Next gen patch? Teraz to już nie chcę  :reggie:

A tak na serio, to musiałem sobie zrobić przerwę od kombojskich klimatów w RDR i w końcu przysiadłem do Wieśka 3 na XSX mimo braku patcha. Nigdy wcześniej nie grałem, jakoś średnio przepadam za fantasy i przez to odwlekałem w czasie ogranie. Ależ kurde mi to weszło mięciutko, ociepanie. Fabularnie kozackie w hoooy, dialogi kozackie w hoooy, questy fajne w hoooy. Tylko koń popsuty w hoooy.

 

Lubię takie miłe zaskoczenia i samodzielne odkrywanie perełek, które wszyscy już znają. Wziąłem cyfrowo GOTY za jakieś grosze, więc zachwalane przez Was DLC z pewnością też ogram :obama:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, ProstyHeker napisał:

Next gen patch? Teraz to już nie chcę  :reggie:

A tak na serio, to musiałem sobie zrobić przerwę od kombojskich klimatów w RDR i w końcu przysiadłem do Wieśka 3 na XSX mimo braku patcha. Nigdy wcześniej nie grałem, jakoś średnio przepadam za fantasy i przez to odwlekałem w czasie ogranie. Ależ kurde mi to weszło mięciutko, ociepanie. Fabularnie kozackie w hoooy, dialogi kozackie w hoooy, questy fajne w hoooy. Tylko koń popsuty w hoooy.

 

Lubię takie miłe zaskoczenia i samodzielne odkrywanie perełek, które wszyscy już znają. Wziąłem cyfrowo GOTY za jakieś grosze, więc zachwalane przez Was DLC z pewnością też ogram :obama:


Piękna przygoda przed tobą. Dziesiątki godzin fantastycznej zabawy. Aż dziw, że tak późno :sapek:
Z dodatkami w grach różnie bywa. Jedne są lepsze, inne są gorsze - pamiętam jak w Fallout 4 zapłaciłam bodaj 34 zł za DLC, które okazało się.... półtoragodzinną, średnią misją (na szczęście długi, klimatyczny i bardzo dobry Far Harbor zmył tę plamę nikłej jakości).

Niemniej Serca z Kamienia są rewelacyjne, a Krew i Wino, to obok Przebudzenia do Drago Age Orgins, jest najlepszym dodatkiem w jaki miałem przyjemność zagrać. Chciałoby się rzec: tak wiele za tek niewiele. I to w takiej jakości :good2:

A po Eldeniku Bożym faktycznie inne koniki :unknown: Wybacz Płotka.:wio:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.05.2022 o 18:23, ProstyHeker napisał:

Next gen patch? Teraz to już nie chcę  :reggie:

A tak na serio, to musiałem sobie zrobić przerwę od kombojskich klimatów w RDR i w końcu przysiadłem do Wieśka 3 na XSX mimo braku patcha. Nigdy wcześniej nie grałem, jakoś średnio przepadam za fantasy i przez to odwlekałem w czasie ogranie. Ależ kurde mi to weszło mięciutko, ociepanie. Fabularnie kozackie w hoooy, dialogi kozackie w hoooy, questy fajne w hoooy. Tylko koń popsuty w hoooy.

 

Lubię takie miłe zaskoczenia i samodzielne odkrywanie perełek, które wszyscy już znają. Wziąłem cyfrowo GOTY za jakieś grosze, więc zachwalane przez Was DLC z pewnością też ogram :obama:

Ło panie... jak ja Ci zazdroszczę przechodzenia tego cuda. 

 

W mojej opinii jest to najlepsza gra w historii. Fabuła, klimat, no po prostu cudo. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wątek główny skończony! Oczekiwałem ciuuuutke większego rozmachu na koniec, ale całościowo gra zajebista. Zacząłem już jeden dodatek, po drodze nadrabiam jeszcze jakieś side questy. Ogółem niektóre trochę są powtarzalne, bo w sumie opierają się tylko na sprawdzaniu śladów przy użyciu zmysłów, ale kurde nadal do siebie przyciągają. No chce się łazić i poznawać te historie. Co tu dużo mówić, Wiesiek 3 ląduje w moim TOP najulubienszych gier :)

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odnośnie zadania powiązanego z Baronem

 

Spoiler

Wypuściłem ducha lasu przed udaniem się do wiedźm i Baron przeżył zabierając żonę do znachora. Dzieciaki zostały pożarte bo nie ma ich w sierocińcu w Novigradzie. 

 

A przecież powinno to się skończyć odwrotnie jeśli wszystko robimy jak sugeruje gra. :notbad:

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Rozi

Przez ostatnie dwa miesiące przechodziłem na nowo grę, oczywiście w najlepszej wersji 4K60fps na Beastboksie, ależ to jest tytuł wyśmienity! Gdyby nie okropny pop-up i niektóre tekstury, to ta wersja mogłaby być wzięta jako next-gen, bez kitu.

 

Swoją drogą, to trochę martwi mnie, że nie dostaliśmy ani pół screena z wersji next-genowej, mam pewne obawy :pechowiec:

Odnośnik do komentarza

Ja również czekam. Teraz można wykorzystać uroki piękniej pogody i wybrać się na skałki, by się powspinać, rower, rolki, kajaki .... tyle pobocznych aktywności celem zgromadzenia PD. :wio:Niemniej za te kilka miesięcy konsola sama rzuci "hej, popatrz tylko na te warunki atmosferyczne. No zagraj sobie" :isee:

Nekst genonwa łatka do Cybera wyszła :lapka: Jeżeli tu będzie podobnie, to nic tylko czekać. Oby było warto, bo gra jest kapitalna i zasługuje na lifting na poziomie. :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Też nie mogę się doczekać powrotu do tego świata. Tym bardziej, że wcześniej ogrywałem wiedźmina na starym TV oraz PS3 PS4 gdzie wiemy jakie loadingi były, więc czuje, że teraz po przesiadkach będzie dużo lepiej. Jestem ciekaw czy będę miał serce by inne wybory zrobić. Z drugiej strony już bardzo dużo nie pamiętam z fabuły.

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
20 minut temu, Sedrak napisał:

Dokładnie. Też nie mogę się doczekać powrotu do tego świata. Tym bardziej, że wcześniej ogrywałem wiedźmina na starym TV oraz PS3 gdzie wiemy jakie loadingi były, więc czuje, że teraz po przesiadkach będzie dużo lepiej. Jestem ciekaw czy będę miał serce by inne wybory zrobić. Z drugiej strony już bardzo dużo nie pamiętam z fabuły.

Byku, Wiedźmina na PS3 nie było.

 

11 minut temu, Shankor napisał:

Podejrzewam, że oni chcą aby ta łatka była w 100% sprawna. Optymalizacja tego potworka w wyższej rozdzielczości, RT i nie wiadomo jeszcze co - to jest duże wyzwanie. A nie chcą kolejnej wtopy, wystarczy że past-genowa premiera była ciężka, nie wspominając CP2077.

Na Series X gra chodzi w 4K i 60 klatek, więc opytmalizacja tutaj nie będzie najtrudniejsza. Tekstury, pop-up, dobry HDR - to trzeba ulepszyć/wyeliminować.

Odnośnik do komentarza

@Rozi Na XSX masz dynamiczną rozdzielczość od 2400 x 1350 do 3456 x 1944. Do 4K trochę brakuje (w najlepszym przypadku 23%, a w najgorszym... 156%), nie mówiąc o RT i tak jak napisałeś, lepszych teksturach. Patcha robił zespół z Rosji i został on wyjebany ze słusznych powodów. 

Edytowane przez Shankor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Sedrak napisał:

PS4 oczywiście. Na PS3 to żałowałem że nie było wiedźmina 2..., ale ostatnio ogralem na XSX i polecam 

 

Ograłem Wiedźmina 2 Zabócy Królów na X360 świetna gra i ograłbym z miłą chęcią jeszcze raz. Poza tym ten pierwszy filmik z okrętami, jak ten zabójca zabija króla sztos. To bym chciał remakea :) ale też na PS.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.