Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Michał102 napisał:

Ja za czasów 360ki się odbiłem od W2. Nie tak dawno kupiłem to na XSX i znowu się odbiłem :/

 

O ile W3 to dla mnie najlepsza gra w jaką grałem licząc wszystko od czasów amisi, tak dwójka ni cholery nie chce zaskoczyć. 

 

Miałem podobnie w czasach x360. Sterowanie było tak dziwne, że nawet nie przeszedłem areny. W czasach po premierze W3 na próbę zainstalowałem grę na moim leciwym już komputerze i o dziwo gra działała płynnie. Sterowanie klawiatura + mysz. Tak się wkręciłem, że przeszedłem całość, a potem przeprosiłem się z drugą częścią. Też na PC i bez pada. 

Odnośnik do komentarza

Trójka pod względem sterowania i animacji też jest strasznie drewniana jak na dzisiejsze czasy, a mimo to wystarczy 5 minut by o tym zapomnieć i czerpać radość z gry. 

 

W sumie ograł bym to po raz kolejny nie czekając na pacza, bo gra po łatce na XOXa wygląda rewelacyjnie, jednak zauważyłem pewne artefakty na pogodnym niebie jak się gra z HDRem. Liczę, że pacz pod XSX to naprawi. 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy Wiedzmin, mimo tego, że był objętościowo najmniejszą grą z serii, najbrzydszą itp. to był jednak dla mnie najlepszą pozycją. Pamiętam ten klimat, bieganie po Wyzimie bardzo mnie wciągnęło. Praktycznie przez całą grę łaziłem z tym samym mieczem i w tej samej koszulinie, ale nie robiło to żadnego znaczenia. Zarobioną kasę za zadania, przeznaczałem na kupno książek, żeby Geralt "widział" zioła, zdobywał informacje. Niesamowita immersja. Takie wspomnienia mi pozostały, bo gry nie odpalałem od wieeeeelu lat. W sumie to jej nie chcę odpalić, bo czar pryśnie. Gra się mocno zestarzała i niech już tak zostanie ;) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Żałuję, że Wiedźmin nigdy nie trafił na konsole, ale to nic dziwnego. Kompletnie nie był do nich przystosowany. Koszyczkowy system walki nie miał prawa bytu na padzie. Typowy, pecetowy erpeg. Jeszcze kiedyś się ogra. Klimacik pierwszoligowy, jak się wszędzie bez Płotki zasuwa, czy ubija utopce w kanałach. 

Odnośnik do komentarza

Red Engine w obecnej wersji? Nie widzę CP2077 na niczym innym, liga wyżej od osranego UE4.

 

Pierwszego Wiedźmaka przeszedłem po raz pierwszy, ja wiem, z 3 lata temu i było spoko. Pinaccle gamingu żaden, ale daleko mu do niegrywalnego gówna. Jest drewno, walka to klik-klik co jakiś czas, ale klimacik potężny.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Rozi napisał:

Oczywiście, że tak. Mamy prawie wrzesień, a nawet pół screena nie dostaliśmy. Ale ważniejsze jest tworzenie Królestwa Iwińskiego, niż jakieś tam gry.

Wiesz, zabrali ruskim z Sabre to co mieli do tej pory. Pewnie kod pisany cyrylicą i dalej próbują go odszyfrować

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, a mody i zmiany, które wprowadzają (nawet biorąc pod uwagę tylko aspekt graficzny) to nie tylko podniesienie rozdziałki i przestawienie ustawień w górę (a na tym zapewne ten patch się będzie opierał). Chociaż niby wzięli do tego halka hogana, więc powinny być też tekstury z HD Reworked Project. Ale może czymś zaskoczą, bo jak to po tym czasie okaże się być coś ala next gen patch do GTA V to w sumie śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.08.2022 o 19:09, Bigby napisał:

 

To ruskie chyba cały czas sabotowały projekt. W przyszłym roku 3 lata od rozpoczęcia prac nad patchem. :yuno:

 

Toż to nową grę w tym czasie da się zrobić.

Dokładnie tak. kacapskie nieudaczne ścierwa jedyne co potrafią to terroryzować ościenne i nie tylko kraje. W tym są najlepsi.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, tjery napisał:

Dokładnie, a mody i zmiany, które wprowadzają (nawet biorąc pod uwagę tylko aspekt graficzny) to nie tylko podniesienie rozdziałki i przestawienie ustawień w górę (a na tym zapewne ten patch się będzie opierał). Chociaż niby wzięli do tego halka hogana, więc powinny być też tekstury z HD Reworked Project. Ale może czymś zaskoczą, bo jak to po tym czasie okaże się być coś ala next gen patch do GTA V to w sumie śmiech na sali.

 

Po takim czasie to w tym patchu, przynajmniej na PC, powinien się znaleźć również ray tracing w postaci cieni, odbić i oświetlenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...