Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczę z ciekawości, bo na PC po wgraniu tekstur 4k i kilku modów nie potrzebuję nic więcej do szczęścia w tej grze. No dobra, przydałby się tryb foto (choć ansel daje radę) i zmiany w mapie. 

W sumie wiele upierdliwych rzeczy mogli naprawić do wydania z KiW, ale widać były inne priorytety. Ciekawe czy przez mody ubiorowe wywali grę albo coś się pokrzaczy. :D

Odnośnik do komentarza

52501469529_75d4be3beb_o.jpg

 

 

 

 

PC Max w 4k bez modów:

203diw.jpg

 

 

Update:

1wheum.jpg

 

 

Z Resetery:

Few things I picked up...

  • Better and more physically accurate lightning
  • More complex meshes (e.g. that stonewall is more complex in detail)
  • Better textures
  • More accurate shadows
  • More shadows drawn (e.g. small objects now cast shadows)
  • Added foliage density and complexity
  • Possibly improved cloud rendering
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

U mnie akurat wtedy kończy się knurpas, więc póki nie odnowię (a na razie nie mam zamiaru), to wiedźmak wjedzie jak złoto i doskonale wypełni bezgrową pustkę. 

 

Swoją drogą, to dobrze, że swego czasu kupiłem wersję xboxową ze wszystkimi dodatkami. Zresztą za 20 kilka zeta, to grzechem było wtedy tego nie kupić. 

 

Na plejce grę skończyłem 4 razy, więc teraz będzie piąty :obama:

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Crazy Horse napisał:

 

A gdzie ty masz chłopaku takową pustkę?  Żyjesz w alternatywnej rzeczywistości, gdzie szczyt wydawniczy jest w lipcu?

 

Mam na myśli tylko swoje obecne zasoby, czyli w zasadzie to, co jest dostępne w game passie. Nie kupuję nowych gier, póki nie przejdę zaległości, które mam "za darmo". 

W grudniu kończy mi się GPU, więc nie będę przedłużał od razu, tylko ową przerwę wykorzystam na spaczowanego wiedźmaka i być może ponownie przejdę cyberka ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...