Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Na 32 calach żeby coś zobaczyć na tv fhd, muszę siadać jakiś metr przed telewizorem. Z większej odległości jest lipa i irytuje mnie, że np nie wiedzę dobrze elementów interfejsu czy jakichś detali w grafice. Na HD Ready powinieneś mieć wszystko jak pod lupą ze względu na mniejszą rozdzielczość.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cosmos różnica jest niewielka i na tak małym TV nawet jej nie zauważysz generalnie im większy masz tv i im bliżej siedzisz tym więcej widać a na 32" to na tyle mały ekran, że spokojnie jakość obrazu da radę a FullHD niem masz co kupować. Lepiej trochę odłóż i zainwestuj w 4k bo na dzień dzisiejszy wyrzucisz tylko kasę kupując FullHD. 

 

Akurat ja się niedawno przesiadłem z HD 32" na Sony Bravię 50" i różnica jest kosmiczna. Lepiej niech bierze jakiegoś fullHaDeka a nie będzie grał na 32-calowym hd ready. 

 

Od piątku coś mi szwankuje net w PS4. Co chwilę wyskakuje błąd połączenia z PSNem. Gdzie na innych urządzeniach internet mi śmiga aż miło. Macie podobne problemy? Nawet jak chciałem zagrać w Bloodborna online to co chwila wyrzuca mnie na ekran startowy bo pojawia się błąd w połączeniu z serwerami. WTF?

 

Z tego co widziałem to jutro startuje beta aktualizacji 4.00. Ciekawe kiedy wypuszczą patcha. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Procent graczy którzy uzw używają takich myszek, to pewnie jest strasznie znikomy.

Z pewnością to działa na zasadzie emulacji, czyli nigdu nir będzie działać jak prawdziwa myszka,przy dzisiejszych grach konsolowych z tym autoaimem i zasadzie kto pierwszy zobaczy ten wygrywa, to nie wiem po co komu taki syf.

 

Sent from my C6903 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

Myślicie, że to fake? Dla mnie prawie na 100% to fake, ale wrzucam jako ciekawostkę:

 

https://www.gumtree.com/p/ps4/sony-ps4-slim-line-new-not-even-in-stores-yet-/1184039852

 

przejrzyjcie sobie tweety tego gościa:

 

https://twitter.com/shortmaneighty2/with_replies

 

EDIT:

 

A jednak to nie było tylko fejkowe wydrukowane pudełko i w środku faktycznie znajdowała się konsola:

 

 

1471806147676.jpg

1471806270784.jpg

1471806936883.jpg

1471807510517.png

 

Teraz pytanie czy jest to model 3D wydrukowany czy faktycznie slim. Realności nadają mu prawdziwe wejścia, np. HDMI - już sam nie wiem co o tym myśleć.

 

EDIT 2:

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1267071 - stąd biorę zdjęcia.

 

EDIT 3:

 

PS4 vs PS4 Slim:

 

image.jpg

CqaKgwXXgAA6Ubh.jpg

CqaKf51WgAAVTuG.jpg

CqaKfYQXEAEoyg3.jpg

CqaKgYAWEAEQfEf.jpg

 

Jeśli to fake z użyciem drukarki 3D to jeden z lepszych jakie widziałem. Podobno jeśli konsola to nie fake to prawdopodobnie została skradziona z magazynu sklepu, przynajmniej tak twierdzą na neo-gafie (ktoś napisał posta, że tak samo było z PS3 Slim - też wyciekł prze premierą i okazało się, że rzeczywiście ktoś go zwyczajnie ukradł ze sklepu).

Edytowane przez Władca Marionetek
Odnośnik do komentarza

To musi być fake bo kto by sobie pozwolił na stworzenie takiej szkarady. Ps4 na prawdę trzyma poziom i mam nadzieję, że to kłamstwo bo w porównaniu do x slima wygląda biednie, a w fatach ps4 wyprzedzilo o lata świetlne Xboxa. Warto też zwrócić uwagę że sony wspieralo możliwość wymiany dysku i tu raczej nie ma takiej opcji.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...