Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Po godzinie grania chciałem to ściągnąć bo aż mnie wszystkie palce bolały. Zrobiłem sobie przerwę i znowu zagrałem. Musiałem zacząć trochę inaczej pada trzymać, do tego na początku miałem wrażenie, że serdecznym i małym palcem za słabo pada trzyma. Później po 3h grania w Apex i chwilę w coda było lepiej i nawet fajnie zaczęło wchodzić skakanie i kucanie jak do Ciebie strzelają. Myślę, że przez weekend się przyzwyczaję i będzie fajnie się grało.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z padem. Przy celowaniu w grze kamera sama w pewnych momentach leci do góry. Da sie jakos samemu to w latwy sposob naprawic? Pisalem do goscia od napraw i napisal ze wymiana analoga alpsa 50 pln. A drugi pad ma podobnie tylko ze ogolnie prawie wgl nie chodzi. 2 x50 =100 czyli prawie nowy pad. Na allegro sa po 120. Kupilem tego drugiego pada kiedys na allegro za 200 pln nowka nie smigana ale jednak chyba to byla jakas podroba bo jest kilka gram lzejszy i zepsol sie szybciej niz ten co byl przy konsoli od poczatku

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Fatboy01 napisał:

Mam problem z padem. Przy celowaniu w grze kamera sama w pewnych momentach leci do góry. Da sie jakos samemu to w latwy sposob naprawic? Pisalem do goscia od napraw i napisal ze wymiana analoga alpsa 50 pln. A drugi pad ma podobnie tylko ze ogolnie prawie wgl nie chodzi. 2 x50 =100 czyli prawie nowy pad. Na allegro sa po 120. Kupilem tego drugiego pada kiedys na allegro za 200 pln nowka nie smigana ale jednak chyba to byla jakas podroba bo jest kilka gram lzejszy i zepsol sie szybciej niz ten co byl przy konsoli od poczatku

Spróbuj tego:

 

Dwa dni temu to robiłem i pomogło. Miałem problem z lewym analogiem, postać często zamiast biegać to chodziła itp.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, madhunt3r napisał:

Mam kilka padów do PS4. Nie macie wrażenia ze każdy egzemplarz jest inaczej zrobiony? W każdym inaczej chodzą analogi, triggery, przyciski, touchbar, złożenie. Istna loteria.

Tak jak piszesz. Z wygladu niby taki sam ale bebechy sa inaczej zrobione. Wiem bo do tej pory suka brata pogryzla mi 3 pady i kazdy byl inaczej zrobiony. Z tego co kojarze to jeden byl od Fata a dwa od wersji Pro z roznych okresow. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siema mam problem z padem, mianowicie nie ładuje to, wszystkie inne urządzenia bez problemu się ładuje A Pad nie. Jak był na kablu to leciał na niebieskiej diodzie, konsola wykrywala że jest na kablu Ale go nie ladowala. Reset pomoże? Kur.wa trochę żal wydawać hajs teraz na nowego pada. Dodam że ładuje go za pomocą oryginalnego kabla usb.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć, jestem nowy na forum i zainteresował mnie temat modyfikacji kontrolera tak, żeby z tyłu miał dodatkowe dwa guziki od dołu. Wiem, że są gotowe zestawy, wiem że można się wlutować w poszczególne guziki ale tak zostaje na stałe chyba, że wlutujemu się gdzieś indziej. Interesowałoby mnie przerobienie tak, żebym od dołu miał dwie programowalne łopatki. Znajomy ma drukarkę 3d to mógłby mi takie łopatki wydrukować. Teraz kwestia elektroniki. Guziki i kabelki to można sobie kupić na allegro, ale co potrzebuje żebym mógł zaprogramować i w każdej chwili zmienić dane przypisanie? Ktoś bawil się w coś takiego? 

Pozdrawiam i liczę na pomoc 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...