Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam doradzcie dobrego pada. 

Bo w ciągu 5 dni wymieniłem już dwa Ds4 

Problem tych padów które mi się trafiły było samo strzelanie gdy przycisk jest wcisnięty i problem z input lagiem. 

W jednym sama broń strzelała a co do drugiego po wciśnięciu R1 pad wykonywał 

dodatkową czynność z R2. Oddałem pad bo ile można szukać normalnie działającego. Mam poprostu dość już Ds4. Interesuje mnie dobry pad z małym input lagiem cena nie gra roli.

Z góry dzięki za pomoc. 

PS. Wujek Google pokazał pady ale recenzje można sobie w d.. Wsadzić. 

Ps2. Widzę wszyscy grają na Ds4.

Czy ktoś gra na innym padzie niż Ds4 i go sobie chwali proszę się wypowiedzieć. 

Edytowane przez SlasherPoland
Odnośnik do komentarza

Jeśli cena nie gra roli, to jak dla mnie tylko aimcontroller, przerabiają oryginalne DualShocki, różnica jest tylko taka, że dają na łopatki z tyłu, na lakier, na triggery, bumpery, gałki dożywotnią gwarancję. Gdzie wszystkie inne pady po gwarancji można o kant ch.uja rozbić, a tanie nie są. 

 

Ja korzystam właśnie z aima, gałka mi umarła, ale też eksploatowany pad jest mocno przy BO4. W każdym razie, zadzwoniłem, kazali wysłać po 2 tygodniach pad wrócił, działał jak nowy, jeszcze dodali od zayebania grzybków zapasowych na analogi. 

 

Z drugiej strony warto teraz wywalać tyle kasy na pada, gdzie za rok wychodzi PS5 a pady z PS4 chyba nie będą kompatybilne, tak? Było coś mówione w tym temacie? Bo klockowe chyba będą. 

 

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź.

W niedzielę wymieniłem pada ds4 na nowego dziś jest czwartek i przycisk L1 jest już tak mięki od Exceed w DmC5 

Że po wciśnięciu jest prawie w środku. 

Tak szybko się wyrobiła gumka czy sprężynka dodam ze mocno nie wciskam przycisku. Zdaje sobie sprawę z tego że wywalić kupę kasy pod koniec generacji jest trochę chore ale sami wiecie co z tymi ds4 się dzieje totalny odpustowy chłam. 

 

Znalazłem też coś takiego. 

https://cybersport.pl/230218/astro-gaming-prezentuje-wysoce-konfigurowalny-modularny-pad-c40-tr/

 

PS. Pady kupowałem w Media Markt. 

Edytowane przez SlasherPoland
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mnie bardzo cieszy taki dodatek tylko szkoda ze tak pozno choc moze to typowe badanie rynku przed nowa generacja. No a wgl bajka jakby to bylo kompatybilne z ps5. Sam mam Nacona i Razera ale zawsze mi sie najlepiej celowalo na galkach z DS. A kto ma i sie przyzwyczail do lopatek to naprawde ciezko pozniej grac komfortowo na zwyklym padzie gdzie trzeba caly czas odrywac kciuk od kamery. Super 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ciekawy pomysł z tymi przyciskami, ciekawe czy przy ps5 będzie coś podobnego na stałe jak chodzą plotki czasem.

 

Samo urządzenie dosyć ciężko się montuje na padzie i mam wrażenie, że może się szybko połamać. Ale jak wejdzie to solidnie się trzyma na padzie. Kontroler jest oczywiście wyraźnie cięższy i masywniejszy co nawet na plus. Środkowe palce leżą na przyciskach cały czas i pomimo tego, że nie trzeba użyć zbyt dużej siły aby zadziałały, to też same z siebie nie zadziałają.

 

A jak wrażenia podczas grania? No póki co kompletnie nie potrafię tego używać, ciągle się gubię i gram gorzej niż bez nakładki :)

 

Jak ciągle myślę, że to mam, to super sprawa, w battlefield ustawiłem na lewym kucanie, na prawym przeładowanie i brak odrywania kciuka daje radę oraz przewagę.

 

Jak skupiam się na grze, to raz przeładuje kwadratem, raz łopatką, a czasem próbuje strzelać łopatką zamiast spustem, noo trochę czasu upłynie zanim się do tego przyzwyczaję.

 

Cena trochę wysoka, ale imo spoko zakup i mogę polecić.

 

3dfa64da60fdc72c6fb0904cce27f7e6.jpg908b7fc5b739e43bcc044604f654d0e2.jpg

Odnośnik do komentarza

Tzn to zawsze będzie zamiennik jakiegoś innego przycisku w PS4 - sama gra musiała by mieć opcje dodatkowego przycisku bo skąd miała by wiedzieć co dany (dodatkowy) przycisk oznacza - gry są projektowane wg. standardu jakim jest DS4 i zawsze pod niego.  To jestem jeszcze w stanie zrozumieć - może w PS5 będą dodatkowe manetki. Nie rozumiem za to tego że nie można ustawić kombinacji przycisków.

 

No chyba że dany dev wypuści łatkę pod daną grę gdzie będzie możliwość zaprogramować np. L4 i R4. Albo samo Sony rozwiąże to jakoś w FW. Serio nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...