Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
17 godzin temu, Pure Bladestone napisał:

Kupiłem sobie The Surge 2 i napalony odpaliłem tego szotsa żeby wyłączyć po pół godzinie, bo prawy analog co chwilę mi sam ucieka. :[ Nie da się grać.

Ile się czeka od dnia wysłania na naprawę u Sony na gwarancji? DS4 V2.


W przypadku konsoli użytkownik tego forum czekał ostatnio 3 tygodnie.
Nie wiem jak z padem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam mam taki problem nie chce mi się ładować .dzial bez problemu ale nie mogę go naładować niby prąd daje do płyty bo sprawdzałem próbnikiem i prąd jest bez bateri .. ale tez dioda się nie swieci .

 

Witam mam taki problem oglądając netflixa nie mogę wylaczyc pada. Ajak ustawiłem czas wyłączenia pada na 10min to on się nie wyłącza macie tez taki problem .Raz mi się sam wylacayl ale teraz już się nie chce wylaczac ..

Dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie ostatnio zalał mi się trochę pad ale najdziwniejsze jest to jak działa raz się odpali i działa wszystko ale teraz robi się tak że ładuje  żółte światełko jest a potem czerwone i nie ładuje również jak naciskam przycisk P to nie działa(po zalaniu zadziałał 1 raz ale wszystko działało)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Po prawie 5 miesiącach mój moro pad dostał odbijającej gałki. Lewa gałka skierowana w prawo odbija w lewo sama :/ a taki był piekny amerykański. Na szczęście mam jeszcze gwarancję i teraz jak rozumiem mam dzwonić albo pisac na mail do S O N Y czy zawracać bułę sklepikarzowi? :D

 

edit. Chciałem zgłosić przez stronę naprawę, ale oczywiście kurwa przez Opere sie zalogowac nie można do psn, przez firefoxa już tak, ale przy zgłaszaniu problemu gdy dochodze do wpisania swoich danych strona nie reaguje Mcrypt PHP extension required wyskakuje. Ja pierdole.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

a ja miałem akcję ranimacyjną moich padów. Ten nowszy, do którego zgubiłem paragon, juz dawno miał drift ale go naprawiłem czyszczeniem. Teraz niestety popsuł się guzik pod L3. .zacina się. W niektórych grach nie mogę przez to biegać. stary pad działa ale miał baterie na 15 min. Dokupiłem teraz i zobaczymy ile pociągnie.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej mam pytanie odnośnie pada od ps 4. Zaznaczę że mam trochę doświadczenia w temacie i wiem co robiłem . Robiłem znajomemu pada od ps 4 bo x mu nie działał . Wymieniłem ta "nakładkę z przyciskami " ale uszkodzilem nie chcący taśmę od ładowania . Wymieniłem ja wszystko gites . Parowalem go z moją ps 5 bo czwórki już nie mam dałem bratu . Wszystko śmigało pad odpalał konsole klawisze i ładowanie sprawne . I teraz dziwna rzecz . Znajomy nie może sparować go ze swoją ! Kablem, przez bluetooth z menu konsoli . ..reset pada nie pomaga . A pad działa tylko z moją konsola ...pomocy 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, mam problem odnośnie pada do ps4, podczas gry w prawym górnym rogu (tam gdzie wyskakuje ikonka rozładowania pada) wyskoczyła ikonka tylko że z pytajnikiem (?), dwie minuty później pad się wyłączył, zamówiłem nowa baterie wymieniłem i pad zaczął się sam ladowac, nie miał podpiętej ładowarki, po prostu zaczął się ładowac a po jakichś 5 godzinach przestał i nie chciał się włączyć mimo że podłączyłem pada do ładowania przez kabel i ps'a, miał ktoś taki problem lub wie co to może być? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram sobie od paru dni w Mafia DE i najpierw samochód zaczęło mi znosić na lewo - gra ma trochę błędów, plus to była misja przed słynnym wyścigiem, więc uznałem, że mój zaufany mechanik grzebał nie tylko przy silniku.
Ale dziś miałem tak samo podczas zwykłej jazdy po mieście i podczas strzelaniny w dokach (jeden z najbardziej wk#rwiających momentów w grze).
Wyszedłem do XMB, no i niestety - leci na lewo, aż miło.
To już chyba czwarty DS4, który mi się zyebau (OK, jeden ubiłem sam, kiedy położyłem go na odwróconej pokrywce od garnka, w którym moczyła się fasola i po opróżnieniu jak debil położyłem go na grzejnik), ale reszta to driftowanie gałek niestety, a te DS4v2 to największy szajs, z jakim miałem do czynienia, jeśli chodzi o kontrolery.
Jeden zaczął świrować już tydzień po zakupie i w sumie od dawna używałem tylko ostatniego, który co prawda lekko driftował (powolne przesuwanie się kursora na mapie w PUBG), ale w rozgrywce to nie przeszkadzało - aż wreszcie zaczęło.
I zaś kolejny wydatek :/

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

   Cześć. Sprawa wygląda tak że uszkodziła mi się dolna część pada jdm-30. Chciałbym zamówić nową obudowę ale nigdzie nie mogę znaleźć tej że obudowy. Szukałem na ali i allegro. Ktoś może mi pomóc ją znaleźć? Jest mi potrzebna tylko dolna część obudowy więc jakby np. zamówić obudowę jdm-40 lub jakąś inną to czy jakbym wziął i użył dolną część tej obudowy to czy miało by to prawo pasować? Dodam że naprawa zepsutej obudowy nie wchodzi w grę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

prosze o pomoc czy coś zaczyna się dziać z padem ps4? otóż pad ma około 9 miesiecy, jest jeszcze na gwarancji i ostatnio w last of us remastered raz na kilkanascie, kilkadziesiat minut obraz zaczyna przez jakis czas kręcic się w koło, to znaczy postac joela kręci się w koło , albo ide do przodu puszczam gałke a gałka idzie sama do przodu.

czy coś się zaczyna dziać z padam? co to może być?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.