Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Uzylem 5 kabli i nic, ostatnia deska ratunku, kabel ktory nic nie ładowal bo przejechalem po koncowce swoim fotelem. Zaczal sie ladowac po wlozeniu kabla pod dziwnym kątem. Gwarancja pewnie by byla, ale wy(pipi)al dowod zakupu, nawet nie pamietam z ktorego sklepu zamawialem.

 

edit: znalazłem, zamowilem w media markt, zobacze czy cos da sie zrobic

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, nie wiem czy to do końca forum do tego typu rzeczy, ale przychodzę z pewnym problemem. Mianowicie dzisiaj po kilkugodzinnej przerwie od grania po uruchomieniu gry zauważyłem że podczas ruszania lewym analogiem tak jakby działa sam z siebie prawy analog. Kiedy prawy działa w porządku, lewy ma tak że ruszając nim do przodu kamera wykręca w prawo, a podczas ruszenia lewego drążka w tył kamera skręca w lewo. Warto też dopowiedzieć że gdy daje analog w lewo lub w prawo to postać porusza się normalnie bez żadnych obrotów kamery. Za wszelką pomoc dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zakupem Razera Raiju, wiem, że te dodatkowe przyciski jak i czas reakcji "trigerów" zrobiłyby robotę w BF5, ale...
Myślicie, że ten razer będzie kompatybilny z ps5? wiem, że to wrózenie z fusów, ale jakie macie zdanie na ten temat?

Fizycznie niemożliwe, czy jest szansa?
Z drugiej strony może Sony doda coś specjalnego do pada coś co zdeklasuję stare pady, albo specjalnie nie będzie kompatybilności z tymi razerami, żeby razer mógł zrobić nowego super pada pod ps5

Pytam, bo jak za rok wyjdzie ps4, a ja teraz wybule tyle za pada, to nie wiem czy warto zwłaszcza, że przyzwyczaję się do "pro" pada, a potem znów będę grał 2lata zwykłym? bo zanim wypuszczą "pro" od razera to tyle może minąć :P zwłaszcza, że na ps4 chyba zajęło to 3lata?
 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Guli27 napisał:

Zastanawiam się nad zakupem Razera Raiju, wiem, że te dodatkowe przyciski jak i czas reakcji "trigerów" zrobiłyby robotę w BF5, ale...

a nie mozna sb przestawic strzelania pod r1?? Mi sie wydaje ze najwiekszym bajerem pada sa dodatkowe guziki a nie reakcja trigerow. No i nie jest powiedziane ze bedzie Ci sie wygodnie gralo bo to calkowicie inna konstrukcja od zwyklego pada chociazby analogi czy czulosc kazdego guzika gdzie moze na poczatku sprawiac to problemy. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.05.2019 o 12:01, Guli27 napisał:

Da się zrobić tak, by pad chodził tylko przez kabel usb?
Konsolę mam niemalże na kolanach :D ten kabelek jest leciutki, nie widzę sensu zużywać akumulatorka, ktoś w przyszłości odkupi konsolę to będzie miał dobrego pada.

Jeżeli masz Dual shock v2 (ten z diodą z przodu) to w ustawienia>urządzenia>kontroler>metoda komunikacji i zmieniasz na używaj kabla usb.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:
W dniu 22.05.2019 o 12:01, Guli27 napisał:

Da się zrobić tak, by pad chodził tylko przez kabel usb?
Konsolę mam niemalże na kolanach :D ten kabelek jest leciutki, nie widzę sensu zużywać akumulatorka, ktoś w przyszłości odkupi konsolę to będzie miał dobrego pada.

Jeżeli masz Dual shock v2 (ten z diodą z przodu) to w ustawienia>urządzenia>kontroler>metoda komunikacji i zmieniasz na używaj kabla usb.

A czy ta funkcja nie jest tylko do zmiany połączenia DS4 z konsolą? Ustawiając na USB całkowicie odcina się wykorzystanie baterii?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

A czy ta funkcja nie jest tylko do zmiany połączenia DS4 z konsolą? Ustawiając na USB całkowicie odcina się wykorzystanie baterii?

Nie wiem ale nie powinien drenować z powodu wyłączenia BT.

Na internetach jeden pisze, że po wyjęciu baterii i podpięciu tak pod usb kontroler działał.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ktoś mi wytłumaczy dlaczego ogólnie dualshocki trzymają tak wysoką cenę? jak do 6 letniej konsoli to jak dla mnie dalej drogo w okolicach ~250zł, chciałbym sobie sprawić nowy bo już mi się gałka zepsuła w starym ale kurde tuż za rogiem zaraz nowa generacja i nie wiem czy się nawet opłaca, za 150-170 bym od razu brał a tak to trochę po kieszeni będzie XD 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, mersi napisał:

ktoś mi wytłumaczy dlaczego ogólnie dualshocki trzymają tak wysoką cenę? jak do 6 letniej konsoli to jak dla mnie dalej drogo w okolicach ~250zł, chciałbym sobie sprawić nowy bo już mi się gałka zepsuła w starym ale kurde tuż za rogiem zaraz nowa generacja i nie wiem czy się nawet opłaca, za 150-170 bym od razu brał a tak to trochę po kieszeni będzie XD 

 

Dlatego, że nie ma dobrej jakości zamienników od firm zewnętrznych, a sam joypad jest nafaszerowany zbędnym gównem takim jak DAC, smyroblat, głośnik, żarówy, akcelerometr, silniki zamachowe, bateria jonowo-litowa, BT i pierdylion zabezpieczeń żeby Chińczyk nie podrabiał.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...