Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Jest gwarancja? Jak tak to odsyłaj bo to walnięte analogi. Jeśli już po to jedyna opcja to rozebrać i wyczyścić, ale to klasyczna usterka więc pewnie wymiana kostki analoga. Sama w sobie nie jest droga, ale żeby ją wymienić to trzeba już trochę posiedzieć i mieć jakieś doświadczenie w majsterkowaniu, bo niestety wymaga on chyba lutowania.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 24.07.2020 o 11:24, Nemesis napisał:

W jednym z moich DS4 zaczął szwankować lewy analog. Tzn. postacie w grach czasem się zatrzymują mimo, że trzymam gałkę wysunięta do przodu. Jakieś porady co mogę zrobić?


Wydaje mi się, że dokładnie to samo mi się dzieje od kilku dni. Jak daję do przodu lewy analog to to postać co chwile staje/idzie/staje/idzie itd jakby się blokowała.
Zaradziłeś coś na to czy kupiłeś nowy pad?

Patrzyłem za nowym https://allegro.pl/oferta/pad-sony-ps4-kontroler-dualshock-4-v2-czarny-box-8984775173?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Komputery+-+Wybrane+kategorie&ev_adgr=Konsole&gclid=CjwKCAjwoc_8BRAcEiwAzJevtXUjH-o3Qr_5CKDzT1f6TcBZ3pRlvS7gfKb7E2TYzo8lKpI8bC1TGhoC9ecQAvD_BwE   

 

ale jakoś tani mi się wydaje.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Wymiana analoga wymaga zabawy, jak ktos ma lutownice do precyzyjnego lutowania to to zrobi. Czytalem ze czasami wystarczy otworzyc kostke analoga i odchylic sprezynke ze szwankujacej strony aby bardziej odstawala. To nie prosta wymiana analoga jak w Psp czy naprawie wariujacych przyciskow w ps3. Pewnie z 5dych by trzeba bylo wybulic na naprawe.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawy analog mi driftował okropnie. Nie dało się grać, bo w prawej gałce nie odbijało z prawo do neutrala. 

Rozkręcenie pada i dokopanie się do czujnika nie jest super intuicyjne, ale udało się. 

Tzn. najpierw zje.bałem kompletnie i trzymało mi góre na jednej gałce i dół na drugiej, ale przy drugiej próbie wyzerowałem. 

A już w nerwach miałem do kosza wy.je.bać.

 

Klepię się po plecach i wyrażam podziw dla siebie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, mario10 said:

Brawo Ty, ja ostatnio powalczyłem z lewym analogiem wyczyściłem i niestety niewiele to dało. Dziś rano trafiłem na promkę DS4 w media expert za niecałe 170zł więc kupiłem nowy :)

U mnie nie był problemem bród. 

Pomogło lekkie wygięcie tych super cienkich blaszek, co się na sensorach obracały. 

 

Testowałem na podłączonym do PC padzie, by się upewnić, że wraca na sam środek. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem PS4 na premierę z 2 padami, te pady służyły mi ponad 3 lata, potem gałki przestały reagować.

Jak już zacząłem kupować nowe pady to co roku leciałem po nowy bo prawa gałka wyrabiała sie na tyle szybko że granie w gry FPS było mało komfortowe..

Mam nadzieję że z Dualsense będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy był tu już taki temat ale...

Czy kupowanie kontrolerów Dualshock 4v2 na allegro jest dobrym pomysłem i czy przypadkiem nie robił już ktoś tego?
Ceny są dużo lepsze niż w sklepach stacjonarnych, dlatego zastanawia mnie czy te kontrolery to zwykłe, działające bez problemu przedmioty czy jakieś Chińskie, niedziałające zamienniki?

Co myślicie? Unikać, czy raczej nie?
Jeżeli nie, to na co uważać żeby nie stracić niepotrzebnie kasy?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, duke0707pl napisał:

Nie wiem, czy był tu już taki temat ale...

Czy kupowanie kontrolerów Dualshock 4v2 na allegro jest dobrym pomysłem i czy przypadkiem nie robił już ktoś tego?
Ceny są dużo lepsze niż w sklepach stacjonarnych, dlatego zastanawia mnie czy te kontrolery to zwykłe, działające bez problemu przedmioty czy jakieś Chińskie, niedziałające zamienniki?

Co myślicie? Unikać, czy raczej nie?
Jeżeli nie, to na co uważać żeby nie stracić niepotrzebnie kasy?

Pytałem dwie strony temu o to samo i zostałem odwiedziony od tego pomysłu. Zwłaszcza te tańsze po około 130-140zł to podobno podróby. Parę dni temu gadałem z kolego co, jak się okazało, kupił takiego pada i mówi, że po jakichś 3 miesiącach dramatycznie spadała długość gry na jednym ładowaniu, a teraz praktycznie jest podpięty na kablu cały czas więc pewnie podróba. Ale w dłoni też jakoś inaczej się czuje tego pada, jak go miałem w dłoni to jakoś inaczej te przyciski działają.
Poza tym jak potrzebujesz pada to pilnuj sobie promocji, parę dni temu kupiłem za niecałe 190zł w media expercie, a teraz zbliża się black friday więc pewnie będą się pojawiać.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam mam mały problem chciałem wyczyścić pada i go rozkrecilem wytarlem go z kurzu i po ponownym złożeniu nie mogę go uruchomić przez przycisk PS dopiero zadziała jak zresetuje całkowicie pada albo jak go podłącze na kablu do konsoli ktoś coś może poradzić na to czy mogłem źle taśmy założyć czy coś takiego. A druga sprawa jest taka też czyscilem pada i po złożeniu nie idzie go naładować podłącze kabel do pada wyskakuje że ładuje i za chwilę go rozlacza i wyskakuje podłącz pod ładowanie czy coś w ten deseń. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.