Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja brałem od tego gościa, ale te za 350zł które są niby nowe... ale przyszedł bez pudełka oryginalnego. Moim zdaniem to wałki, pierwszy pad był felerny i guzik "x" potrafił nie odbijać(wymienili bez problemu). Ale jakoś nie narzekam bo gram na tym drugim już kilka miesięcy i nie ma żadnych problemów z nim

Odnośnik do komentarza

kurde to jak ty dostałeś niby "nowy" a był felerny, to ten "odnowiony przez producenta" moze byc jeszcze gorszy :/

ale mnóstwo osób od niego kupuje, negatywów nie ma żadnych jeśli chodzi o pady czy rzeczy do konsol

EDIT:
z tego co wyczytałem w necie to pad odnowiony przez producenta to taki pad, który musi być "technicznie" jak nóweczka z pudełka
Sprzedawca twierdzi, że może mieć jakieś ryski, ale przetarć (na gałkach) i padzie nie ma więc wierzę, że jest dobrze odnowiony

Bierem, w ps5 i tak pewnie nie będzie działać :D i trzeba będzie kupić nowego więc jak na rok z hakiem starczy to będzie git
Falująca gałka to chyba wady tych padów, a nie wina sprzedawcy, ale mam nadzieję, że u mnie tego nie będzie.


PS
Mówi, że jest normalnie gwarancja na niego, jak mi się coś zacznie psuć po miesiącu czy coś to wymieni, zobaczymy.

Miałem do wyboru kupić DS v2 za 180, a tego za 260 to biorę tego, a DS v1 będzie jako zapas do zwykłych gier ;)

Edytowane przez Guli27
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Guli27 napisał:

kurde to jak ty dostałeś niby "nowy" a był felerny, to ten "odnowiony przez producenta" moze byc jeszcze gorszy :/

ale mnóstwo osób od niego kupuje, negatywów nie ma żadnych jeśli chodzi o pady czy rzeczy do konsol

EDIT:
z tego co wyczytałem w necie to pad odnowiony przez producenta to taki pad, który musi być "technicznie" jak nóweczka z pudełka
Sprzedawca twierdzi, że może mieć jakieś ryski, ale przetarć (na gałkach) i padzie nie ma więc wierzę, że jest dobrze odnowiony

Bierem, w ps5 i tak pewnie nie będzie działać :D i trzeba będzie kupić nowego więc jak na rok z hakiem starczy to będzie git
Falująca gałka to chyba wady tych padów, a nie wina sprzedawcy, ale mam nadzieję, że u mnie tego nie będzie.


PS
Mówi, że jest normalnie gwarancja na niego, jak mi się coś zacznie psuć po miesiącu czy coś to wymieni, zobaczymy.

Miałem do wyboru kupić DS v2 za 180, a tego za 260 to biorę tego, a DS v1 będzie jako zapas do zwykłych gier ;)

 

no i git, na pewno po pograniu na tym padzie nie będziesz chciał już nigdy grać na normalnym DSie. Ja niedawno zmieniłem na Raiju Tournament Edition i dla mnie to pad idealny, bo ma wszystkie funkcjonalności zwykłego Raiju, a w dodatku niesymetrycznie rozmieszczone gałki. Właśnie też się zastanawiam czy dużo zmian zrobią przy PS5 jeżeli chodzi o pada i czy stary będzie kompatybilny.

Odnośnik do komentarza

Było już pisane ale powtórzę : to zależy od kwasowości twojego potu. Mi np. nie ścierają się gumki. Również z premierowego pada do ps4 przez caly okres użytkowania nie miałem problemów, a mojemu bratu ma popekały gumki na analogach, dlatego używa specjalnych nakladek w nowym padzie.

  • Haha 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Czyli sony dalej nie potrafiło ogarnąć pada... no nic kupi się najwyżej jeszcze jeden jak guma zejdzie. Tak jak lubie silikonową obudowe na pada bo przyjemniej w dłoni leży tak już te gumy na gałki powodują dyskomfort podczas grania. Szczególnie połączone z obudową .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jeden z dwóch oryginalnych padów, które nabyłem wraz z konsolą, zaczął mi niedomagać ostatnio - objawy wyraźnie wskazują na zakłócenia bluetooth.
Żyje własnym życiem, czasem "słucha", ale za chwilę postać leci w zupełnie innym kierunku, albo nie reaguje w ogóle, na wciskanie np kwadrata również.

Przez tyle lat było dobrze i na starość zaczęło mu odpyerdalać? Bo konfiguracja urządzeń bluetooth/wi-fi w jego otoczeniu się nie zmieniła.

Niedawno kupiłem jednego pada, bo starego utopiłem, a teraz wychodzi, że będę musiał dokupić kolejnego.

EDIT: Wygląda na to, że problemem jest zewnętrzny dysk twardy, który niedawno kupiłem :reggie:
 

Cytat

I've found out that it is my External Storage.  From searches online, unshielded USB 3.0 can interfere with 2.4GHz.

If I disconnect my External Storage, the problem pretty much disappears.

My Solution: Upgrade the internal HDD and stop using External Storage.

Cytat

I saw your updated post and tried disconnecting my external storage (which was situated directly on top of my ps4) . Immediately I had no more issues. I then plugged the storage back in and still have not had more issues. I will update if the issues come back, but at this point I have to assume something about the external storage was causing an issue and simply disconnecting it and reconnecting it fixed the issue. 


 

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dwa lub trzy razy oryginalny dualshock 4 v2 wypadł mi z ręki i od tej pory okazyjnie zdarza się że np. analogiem chcę delikatnie obrócić kamerę to nie reaguje wcale albo kręci kółka jakbym analoga trzymał cały czas. To samo z krzyżakiem i spustami, chcę strzelić raz to R2 strzela serią, albo w menu konsoli krzyżakiem chcę przeskoczyć o trzy opcje w prawo lub na dół to przeskakuje mi w prawo/na dół do samego końca. Kupiłem zamiennik za połowę ceny oryginału-nówki i zobaczę jak się będzie sprawował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.