Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dobić U4 do platyny, ale meczy mnie ta gra w tej chwili, wiec sie nie zmuszam. U2 wciąż niedościgniony killer. Grafa to nie wszystko, a mi sie juz przeżarł ten kapiszon. Byc może inaczej juz patrze na niego, dzięki takim grą, jak Bloodborne, czy Wiedźmin 3.

 

Aktualnie Wiedźmin 3 - Akt 1: Skellige    :banderas: 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

 

Co to za debil? Z tym uwielbieniem do PlayStation, chaotycznym wysławianiem się i ogólną trzęsiawką na punkcie Obcego, obstawiałbym sławnego Johna117 vel Autoklasyka, ale z samych komentarzy miałem o nim trochę inne wyobrażenie, więc mam nadzieję, że to nie on.

Przecież tego się oglądać nie da, gościu ma słowną sr.aczkę, per.doli bez ładu i składu, bluzga non stop i ma zerowe pojęcie o grach, a do tego jeszcze te teksty o ekranie kinowym - typ najwyraźniej taki sobie sprawił, więc od teraz to jedyna słuszna metoda grania w gry. Co za imbecyl...

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Doom! Na początku ta gra była fajna, no super sobie tak szczelać bronią na środku ekranu niczym za dawnych lat. Teraz to już jest czysty hardkor i co raz to większa frajda odkąd K/D ratio śmiga pomiędzy 5 a 10 :P Jeśli są chętni pognębić lamusów jako zgrany team, to zapraszam ;)

Pomęczyłem trochę tego Dooma, ale mam wrażenie, że ta gra jest jakaś taka nerwowa. Dlatego przesiadłem się na No man sky i gram relaxacyjnie. W oczekiwaniu na bf one odstawiłem też bf4.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wlasnie wkrecilem sie na dobre w Mad Maxa. Tak bardzo brakowalo mi gry skupiajacej sie w taki osobliwy sposob na jezdzie samochodem.

Generalnie to tak jak wszyscy wiedza nie jest to tytul AAA ale ma calkiem niezla oprawe, swietne klimaty pustynne i przyjemny mechanizm chociaz bylby przyjemniejszy gdyby nie jedna drobnostka. Chodzi o to, ze aby wykonac pewne czynnosci: wejsc do wozu, podniesc przedmiot... nie wiem, otworzyc brame musimy stanac dokladnie w takim miejscu aby pojawila sie nam ikonka przycisku ktory musimy wcisnac.

Ale pozatym po pierwszych... dwoch, trzech godzinach gry odczucia pozytywne. Nie jest to moze gra zasypana detalami jak Fallout ale dalej calkiem miodna

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Let It Die - Całkiem fajna produkcja od Sudy. Podróżujemy do góry wieży, zbieramy loot, levelujemy postacie, expimy w używanej broni, wykonujemy questy, bronimy się przed najazdami innych graczy do naszego huba przy pomocy fighterów których zdobyliśmy, sami atakujemy. Wszyscy dołączają do swojej drużyny jakim jest ich kraj zamieszkania, ale wybór jest dokonywany przez nas. Mocno specyficzny tytuł, dawkuje go sobię 2-3 godz dziennie i odstawiam bo może w większej się odechcieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...