Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Widać klasyczną, postępującą psychozę jak u Hitchcocka, zaraz będzie

Spoiler

ubierał się w ciuchy swojej matki. Mam nadzieję, że chociaż żywej.

Spoiler

vjampj3c12qsnd2owstb.gif.aa57a129259ca719aa8c388707170495.gif

 

A co, przestaną nagle widzieć spamowanie upośledzonymi statusami i cytowane wypowiedzi? Pewnie widzą inne IP i sprawa rozwiązana mimo, że w avatarze była rozbita skorupka i każdy wie, że dwóch takich retardów w przyrodzie nie występuje jednocześnie. Matko natura zwyczajnie na to nie pozwala, ma specjalne mechanizmy, które regulują takie sprawy.

Nigdy nie było przypadku na tym forum, żeby ktoś był zjebem, został zbanowany i żeby nie był takim samym, albo gorszym zjebem na alterze. To się po prostu nie wydarzyło. Przykładów nie trzeba podawać, ale posłużę się najnowszym Kraboburgerem-Marvelozą-Chujozą. Jak był debilem, tak nim pozostał na nowym nicku. Nie wiem na co liczycie, na Bożonarodzeniowy cud?

W zasadzie to nic nowego, Figaro z pięć razy dostał dożywocie i jakoś żyje(o tyle dobrze, że bez statusów), ale dobrze wiedzieć, że jak zapierdolę celowo spoilery w 10 tematach, zostanę zbanowany, to i tak wrócę jakby nigdy nic na VPN, mimo, że nawet nie będę starał się ukryć kim jestem.

 

Nie mam pojęcia o co chodzi, być może forum umiera i nie można wybrzydzać, ale chuja wam to da, bo nikt normalny z nimi nie będzie dyskutować(frosti, cirexy i inne takie). Co najwyżej odstraszycie i tak garstkę, co bardziej merytorycznych użytkowników i osiągniecie efekt odwrotny od zamierzonego. Powiedzmy, że to jest coś na wzór Gruchy, wrzucasz jakieś prowokacyjne gównonewsy, a reszta niech się bije w szlamie. To nie pyknie, to nie jest PPE.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Czy jak zrobimy ankietę o wyjebaniu Januszka i wynik będzie pozytywny, to zostanie zbanowany? Utrudnia, uprzykrza i odbiera smak forum wielu zasłużonym forumowiczom, oraz Senior Memberom.

Jak się przejawia to utrudnianie korzystania z forum? Ja po prostu nie czytam postow takich idiotow jak on, frosti czy szejdi. Robienie jakiegos glosowania, bo nie lubisz typa to niezła komedia.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Jordanensis napisał:

Alter? Ja mam inne konto na konsoli, piszę w innych tematach, ale znam go i bardzo lubię z grup Soulsowych, bo tak pomocnej osoby w świecie growym nigdy nie poznałem. Jestem Jordanensis czy wierzycie czy nie. Ubzduraliście sobie coś czego mi się nie chce dementować, bo ja piszę tylko praktycznie w growych tematach

 

Nie wiem jak innych, ale mnie przekonał :reggie:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Mnie też, zwłaszcza tym no-homo fragmentem:
 

3 godziny temu, Jordanensis napisał:

Nie jestem tak charakterystyczny jak Jerome. To mój growy brat, moja bratnia dusza i co w tym złego?


No k#rwa, debil :dafuq:
Wielokrotnie pisał rzeczy równoznaczne z przyznaniem się do swojej zjebanej e-tożsamości, a teraz znów wraca do narracji "znam, kocham i podziwiam, ale to nie ja".
Za co poleciał kiedyś? Był to perma-ban? Nie ma czasem zakazu powracania na alterach?
@Square, @Colin ile jeszcze dowodów potrzebujecie, żeby usunąć z forum to, co i tak miało się tu więcej nie pojawiać?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Jordanensis napisał:

Alter? Ja mam inne konto na konsoli, piszę w innych tematach, ale znam go i bardzo lubię z grup Soulsowych, bo tak pomocnej osoby w świecie growym nigdy nie poznałem. Jestem Jordanensis czy wierzycie czy nie. Ubzduraliście sobie coś czego mi się nie chce dementować, bo ja piszę tylko praktycznie w growych tematach i nikogo nie obrażam, nie reaguje nawet na bardzo mocne wyzwiska Bzdurasa. Nawet nie mam żalu o minusy za nic, bo jeśli to pozwala wam się czuć lepiej to minusujcie. Jestem tutaj dla dyskusji o grach, a nie poklasku. Nie jestem tak charakterystyczny jak Jerome. To mój growy brat, moja bratnia dusza i co w tym złego? Nie prowokuje, nie obrażam, nie żalę się jak Rozi i Bzduras. Do nikogo nic nie mam poza Bzdurasem który 3 razy tak mocno mnie obraził, że nie wiem jak taka osoba może mieć seniora, ale ma i nie moja sprawa. 

Nie lubisz mnie lub nie podoba ci się jak piszę to daj na Ignore'a i nigdy moich postów widzieć nie będziesz. To nie jest trudne. Macie ponad 30 na karkach, a zachowujecie się jak dzieci. To jest smutne, ale tak jak napisałem - nie reaguję na was i nie interesuje mnie co o mnie piszecie, bo jakaś dziecięca internetowa nienawiść tylko płynie z waszych wpisów. 

 

wow

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shen napisał:

Jak się przejawia to utrudnianie korzystania z forum? Ja po prostu nie czytam postow takich idiotow jak on, frosti czy szejdi. Robienie jakiegos glosowania, bo nie lubisz typa to niezła komedia.

Dobrze, że nie byłeś taki mądry, jak przekręcali twój nick, minusowali, albo jak wróciłeś na alterze, mogłeś ignorować, to takie łatwe.

Odnośnik do komentarza

O czym ty piszesz, nigdy nie płakałem o minusy, chyba mnie z soulem pomylileś :pawel: A raporciki szły na Mausa i Wujaszka, bo im pieknie dupa pękła o to wtedy i po czasie wyszło, ze ten pierwszy nie byl do konca stabilny. :obama: Dalej płacz, zeby Figaro wyjebali, bo cie zaczepia na forum o gierkach.

 

Swoja droga to ty sie srałes ostatnio, ze cie kolesie codziennie minusuja:reggie:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mejm napisał:

 jesli moderacja mialaby banowac kogos bo drugiemu nie spodobalo sie to co napisal to nie byloby tu juz nikogo.


Chodziło mi raczej o to, że jak ktoś został zbanowany i miał tu zamknięte drzwi, a wrócił na alterze to powinien z automatu wyłapać bana, kiedy tylko zostanie zdemaskowany.
No ale skoro piszesz, że bany nie działają to chyba nie ma co drążyć dalej tematu...

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie do @Square i @Colin jako moderacji. 

 

Latam po tematach w dziale PS5 i XSX i większość exów mimo, że jest też na PC to jest w działach konsol - jeśli gry niema na obu konsolach - i to rozumiem, bo takie są zasady forumka.

Natomiast ta sama sytuacja jest z Deathloop który jako jedyna gra która jest tylko na PS5 i PC jest w dziale multi. 

Raportowałem to, ale dalej jest tak samo, a ja nie chcę nikomu robić na złość - po prostu zasady są zasadami i powinny się tyczyć każdej gry. 

Zmierzam do tego, że Deathloop powinien trafić do działu multi wtedy gdy gra wyjdzie na XSX. 

 

Prosiłbym więc o przeniesienie gry do działu PS5.

Dziękuję i przepraszam za zabieranie moderacji czasu, ale warto profesjonalnie mieć porządek. 

Edytowane przez Jordanensis
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...