Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Komu utrudnia? Bo zapewne chodzi o mnie. ty nawet moich postów nie czytasz tylko minusujesz jak leci. ty plus bzduras, Wredny i 20inch, więc nie pisz za wszystkich. Nikt więcej nie płacze, a wyjaśniał ci moderator - masz opcje ignore. Gdybys mial rozumu tyle co kilogramów to wpadłbyś sam na możliwość wykorzystania opcji Ignore. 

Zresztą mam dużo PMek, żeby ciebie minusować i patrząc jak ci często każdy docina to nie jesteś tutaj ulubieńcem, a raczej kimś niepotrzebnym. Tylko mnie twoja osoba tutaj nie interesuje i nie zwracam na ciebie uwagi. Naucz się tego to będziesz miał łatwej, bo męczysz bułę.

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

chłop jest alterem, ale na razie odpowiedzi od modów to rada, żeby zignorować jego osobę i tyle

 

37 minut temu, Jordanensis napisał:

Komu utrudnia? Bo zapewne chodzi o mnie. ty nawet moich postów nie czytasz tylko minusujesz jak leci. ty plus bzduras, Wredny i 20inch, więc nie pisz za wszystkich. Nikt więcej nie płacze, a wyjaśniał ci moderator - masz opcje ignore. Gdybys mial rozumu tyle co kilogramów to wpadłbyś sam na możliwość wykorzystania opcji Ignore. 

Zresztą mam dużo PMek, żeby ciebie minusować i patrząc jak ci często każdy docina to nie jesteś tutaj ulubieńcem, a raczej kimś niepotrzebnym. Tylko mnie twoja osoba tutaj nie interesuje i nie zwracam na ciebie uwagi. Naucz się tego to będziesz miał łatwej, bo męczysz bułę.

 

Czy Ty napisałeś, że ktoś do Ciebie PM'ki wysyła, żeby minusować Roziego? 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Alter? Ja mam inne konto na konsoli, piszę w innych tematach, ale znam go i bardzo lubię z grup Soulsowych, bo tak pomocnej osoby w świecie growym nigdy nie poznałem. Jestem Jordanensis czy wierzycie czy nie. Ubzduraliście sobie coś czego mi się nie chce dementować, bo ja piszę tylko praktycznie w growych tematach i nikogo nie obrażam, nie reaguje nawet na bardzo mocne wyzwiska Bzdurasa. Nawet nie mam żalu o minusy za nic, bo jeśli to pozwala wam się czuć lepiej to minusujcie. Jestem tutaj dla dyskusji o grach, a nie poklasku. Nie jestem tak charakterystyczny jak Jerome. To mój growy brat, moja bratnia dusza i co w tym złego? Nie prowokuje, nie obrażam, nie żalę się jak Rozi i Bzduras. Do nikogo nic nie mam poza Bzdurasem który 3 razy tak mocno mnie obraził, że nie wiem jak taka osoba może mieć seniora, ale ma i nie moja sprawa. 

Nie lubisz mnie lub nie podoba ci się jak piszę to daj na Ignore'a i nigdy moich postów widzieć nie będziesz. To nie jest trudne. Macie ponad 30 na karkach, a zachowujecie się jak dzieci. To jest smutne, ale tak jak napisałem - nie reaguję na was i nie interesuje mnie co o mnie piszecie, bo jakaś dziecięca internetowa nienawiść tylko płynie z waszych wpisów. 

  • Haha 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Wystarczy sprawdzić gdzie i w jakich tematach pisał Jerome, a gdzie piszę Ja. Jedyny wspólny temat który nas łączy do Soulsborne, ale co w tym dziwnego? 

Myślcie sobie co chcecie, wasza sprawa. Ja wracam do normalnego pisania, a tych których coś boli - niech dadzą na Ignore czy co tam chcą. Ja nie mam nawet warna, a napisałem ponad 500 postów licząc z CW tak mniej więcej. Nie zasługuję nawet na warna, bo nie daje takich powodów. Jestem oazą spokoju. 

Odnośnik do komentarza

Wstyd mi za osoby (dokładnie dwie) które zachowują się jak dzieci. Squere im wytłumaczył, że mają opcję Ignore. 

Może zatem Ty mi wytłumaczysz dlaczego te dwie osoby nie chcą użyć tej opcji? Jaki jest powód? Bo nie będzie miał okazji minusować? 

Jeśli o mnie chodzi to chciałbym nagradzać plusami, a często tak mam, że odwdzięczam im się tym samym, a to niczego nie zmienia. 

Odnośnik do komentarza

Miałem już nic nie pisać w sprawie żuroma, bo to serio nie ma sensu skoro administracja i moderacja ma jakiś bardzo ważny powód, by go trzymać mimo trzeciej banicji i czwartego altera, no ale jak czytam takie dyrdymały jak te kilka postów wyżej to po prostu nie mogę zamknąć tego noża, co to mi się w kieszeni otworzył.

 

Primo, każda obelga jaką kieruję pod adresem żuroma jest pod adresem żuroma - jeśli "jesteś Jordanensis" to nie powinno cię to ruszyć, a jednak jakoś boli na tyle, że latasz jak pies z cieczką od kilku dni i co nie otworzę posta to "bzduras to, bzduras tamto, mamo pomusz". Żurom jest dla mnie jednostką stojącą poniżej pierwotniaka, ameby czy innej najbardziej prymitywnej formy życia, bo w ciągu ostatnich 10-15 lat (już nawet nie pamiętam, ale chyba funkcjonowało wtedy forum Neo Plus jeszcze, gdzie stawiałem pierwsze kroki w internecie) zdążył mi zajść za skórę wyzywaniem od biedaków i innych takich. Dzisiaj bym nie splunął nawet w kierunku takich postów, ale wtedy dodatkowo jeszcze podkurwiało mnie to, że wynosiłeś sprawy i prywaty spoza forum na forum, publikując rozmowy z fejsów, PSNów i innych takich rzeczy. Zapisałeś się w mojej pamięci jako typ bez honoru i do dzisiaj taki obraz twój w głowie mojej - szkodnika, którego trzeba zwyczajnie tępić.

Secundo, kto normalny wrzuca sobie w awatara zdjęcie innego typa z fejsbuka i mówi, że to nie on, ale tak go podziwia, że jednak sobie taki awatar ustawił? Ja dupczę, znam osobiście kilka osób z forum, innych znam z wirtualnego kontaktu, innych tylko z postów, duża część z nich to osoby, które w jakiś sposób szanuję i wynoszę na swoiste piedestały (ten jest kot w gierki, ten zna się na temacie X jak mało kto, a jeszcze inny potrafi wysmażyć takiego posta, że mi kapcie z nóg spadają ze śmiechu jeszcze w trakcie czytania), ale czy w związku z tym wrzuciłbym sobie ZDJĘCIE Z FEJSBUKA któregoś z nich na awka? Nie, bo jestem normalny, i jestem raczej przekonany, że również ci "wyróżnieni" średnio by sobie tego życzyli. Do tego kaman - styl pisania, te same błędy interpunkcyjne i ortograficzne co te 10 lat temu, te same zapomniane przez forum, Boga i panteon szóstoklasisty emotki czy związki frazeologiczne (połamane psychy? Kto do wuja wafla tak pisze w 2021?) oraz zamiłowanie do mrocznego lore... no jest tylko jeden psychol w internecie, który łączy to wszystko w jedno i jest to rajkoh.

Tetro, coś piszesz o minusach? Dostałeś jednego w ciągu ostatnich czterech dni, za jakieś głupoty w CW. Efekt? Od tamtej pory codziennie opróżniasz dawkę minusów na moje posty :yao: "ALE JA TYLKO DAJĘ TO CO INNI MI DAJĄ" - ty, no nie bardzo chyba. Ogółem to weź się skasuj człowieku.

Więcej pisać nie będę, fak żurom soł macz. I tak go będą trzymać, i tak, więc szkoda moich nerwów i czasu na tego nowotwora.

 

I taka luźna refleksja - dobrze, że moderacja nie poszła jednak na medycynę, tylko moderuje forum o gierkach w necie.

- Panie doktorze, i co z tym moim rakiem z przerzutami?

- Daj mu igonora i tyle

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...