Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Kmiot napisał:

MFS to jest nisza. Fajnie, że takie gry powstają, jednak jest szalenie specyficzna i mało kto zostanie przy niej na dłużej. Lubię takie gry, ale czasami widzę jakiś gameplay na Twitchu i to jest dobry tytuł do interakcji z widownią, bo można lecieć prosto kilkanaście minut i bezstresowo pogadać z czatem. Trudno mi sobie wyobrazić wysoką popularność tej gry.

 

Myślę, że trochę mniej korzystnie ta prezentacja wypada jeśli weźmiemy pod uwagę, że w sumie były to połączone konferencje MS+Beth. Firmy, które wcześniej potrafiły zrobić dwie solidne i osobne prezentacje, teraz połączyły siły, ale w sumie niewiele z tego wynikało. Starfield to wiadomo - nikogo nie zagrzał ten filmik, podobnie jak CGI od Arkane, a poza tym co tam Bethesda pokazała? Optymalizację starych gier pod nową konsolę. Podejrzewam, że po prostu nie pokazali niczego multiplatformowego (bo nad czymś więcej przecież pracują, prawda?), a na większą dawkę exów jest jeszcze za wcześnie. Gdyby rozbić prezentacje to MS na plus, Beth na minus. Więc w sumie średnio.

 

Zabrać ten prezentacji Forzę i byłaby beka i indie-fest. Wałkowane wielokrotnie Halo i SoT, które mocniejszego bicia serca już nie wywołują, nie ma co się oszukiwać. Forza i Stalker ratują i świecą najjaśniej.

 

MS jest uzbrojony po zęby, ale zacznie solidnie strzelać dopiero w 2023?

To co miała bethesda pokazywać? Deathloopa i tokyo ghost wire? A, reszta gierek w powijakach, może oprócz Wolfa 3, który już powinien być w miarę zaawansowany. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi się podobała ta konfa, MS to nawet połowy z tego nie był tak fajny. Wybór kupna Switcha okazał się dla mnie bardzo trafny. MH Stories 2, te Mario Party Stars, SMT V, Advance Wars... Wszystko w moje gusta chyba trafiło, nawet przy BOTW 2 zabiło mocniej serducho, a nienawidzę Zeldy. Może warto ten Skyward Sword HD skosztować, skoro to prequel? Nawet Mario Golf ten nowy wygląda ciekawie. Nintendo jak dla mnie konfa 8/10 ;)

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lpcl napisał:

To co miała bethesda pokazywać? Deathloopa i tokyo ghost wire? A, reszta gierek w powijakach, może oprócz Wolfa 3, który już powinien być w miarę zaawansowany. 

No ja się domyślam dlaczego nie pokazywała niczego więcej i to napisałem. Wolfa 3 może jeszcze nie obejmować umowa o wyłączność, więc możliwe, że się wstrzymali. Na więcej jest jeszcze za wcześnie.

 

2 minuty temu, Daddy napisał:

Nintendo leży i kwiczy, ponad 80mln konsol

Wypuści Pro i kolejne 80 mln puści xd

Magia.

Wielu chciałoby tak leżeć i kwiczeć.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Square napisał:

Jakieś tam plotki były o pokazie pod koniec czerwca, ale ja bym obstawiał lipiec dopiero.

 

Tak czy inaczej z przyjemnością zobaczyłbym jakiś większy event od Sony na ten rok - jakby nie patrzeć wciąż mają Ghostwire Tokyo i Deathloopa do zaprezentowania. Swoją drogą, wciąż cisza o Silksong. :smutas: 

Odnośnik do komentarza

Nintendo znowu bardzo plusuje tym, że wrzuca takiego Metroida 2d (już pomijając jego jakość czy zaawansowanie technologiczne), o którym wcześniej nie było wiadomo i pokazuje obficie gameplay, bo gra jest w zasadzie gotowa i za 3-4 miesiące premiera. No, ale to już taka miła tradycja Directów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...