Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Kmiot napisał:

o którym wcześniej nie było wiadomo i pokazuje obficie gameplay, bo gra jest w zasadzie gotowa i za 3-4 miesiące premiera. No, ale to już taka miła tradycja Directów.

 

+1 uwielbiam takie zagrywki, tak samo jak shadow dropy

Odnośnik do komentarza

Bandai Namco zrezygnowało w ostatniej chwili z tego cyrku nie informując nikogo o tym? Co za chlew. Najgorsze jest to że jest pół roku po premierze next-genów a prezentowane gry w większości nie są nawet na poziomie dobrych gier z PS4/XOne. Mało tego patrząc na ilość indyków i mniejszych gierek to z 70% wszystkich tytułów poszło by na X360. I jeszcze masa trailerów pokazujących nowe sezony/update'y/skiny do gier które miały premierę x lat temu (zasrane live service/GAASy).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się E3 podobało. Jasne gorzej jak parę lat temu. Są inne kanały, sposoby na marketing itp.

Ale lubię takie zebranie gierek naraz. Jeszcze bardziej jakby to był event na miejscu.

 

Btw. są jakieś eventy gierkowe gdzieś w Polsce albo okolicy?

Pocovidowo - pojechałbym na coś takiego live.

Jak rozumiem jest Gamescom (ale chyba online w tym roku).

A coś polskiego jest?

Odnośnik do komentarza

Bez złośliwości można też napisać że to było wiadomo z góry że MS będzie miał najlepszą konfę bo będzie o grach, strach był tylko przed tym czy nie będzie czasem za dużo pierdolenia przez  gadające głowy, ale na szczęście tak nie było.

 

Co do samej konfy liczyłem na więcej od first party, niestety dużo było time exów co w przyszłym roku powinno być w końcu naprawione i będzie to najwyższy czas żeby skupić się na 23 FP studiach.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

Bez złośliwości można też napisać że to było wiadomo z góry że MS będzie miał najlepszą konfę

Jeszcze do wczoraj nie było to takie oczywiste, bo gdyby Nintendo wyciągnęło głowy z tyłka to mogło zmieść konfę MSu bez większego wysiłku. Jak wyszło to już wiemy, chińczyki odbierają mi smak życia :frog:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Figuś napisał:

Bez złośliwości można też napisać że to było wiadomo z góry że MS będzie miał najlepszą konfę bo będzie o grach

 

Spodziewałem się właśnie, że to Nintendo zaora konkurencję - Metroid Prime Collection, Bayonetta 3, Zelda 2 i generalnie, że będzie mnóstwo sztosu.

 

No ale wyszło jak wyszło, utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że wolę ponownie zainwestować w 3DSa niż męczyć Switcha dla może dwóch gier które faktycznie chciabym ograć.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Square napisał:

Czyli ogólnie bardzo słabe targi.

Tak, bo jedyne co dało się oglądać z zaciekawieniem to konfa MSu za co graty bo cała reszta to była żenada w chuj jak mecz naszych w niedzielę.

 

Ja już na długo przed targami wspominałem że w takiej formie to powinny być zaorane, Sony ma swoje SoP, Niny Directy, MS ma XO i na tym powinni sie skupić, a raz w roku zrobić bardziej rozbudowane z tym co nas czaka w przyszłości i heja. Ostatnie naprawdę dobre E3 to 2018 rok.

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Square napisał:

Czyli ogólnie bardzo słabe targi.

Trochę tak, a trochę nie. Nintendo ma od groma IP, zapowiedzianych X lat temu gierek-widmo i serii, które aż proszą się o sequel. Wystarczyłoby rzucić z 5-6 trailerów takich gier i pozamiatane, no ale widocznie lepiej jest zapowiedzieć Danganronpę na Switcha :reggie: Jedno BotW2 Directa nie uratuje, nieważne jak dobre i hajpowane by było.

Odnośnik do komentarza

Przeciez Switch to maszynka do ogrywania starszych gierek przenośnie + Mariana/Zeldy. Nie dziwię się, że wolą zachować najmocniejsze marki na premierę następcy czy też mocniejszego modelu. Na razie co Nintendo nie rzuci to gracze to kupią, więc małym kosztem zarabiają dużo. Też bym tak robił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...