Opublikowano 7 czerwca7 cze kurwaaa a ja xboxa sprzedalem a Ci mi do exów wracają, tego gersa bym jakos przezyl ale ze clokcwork zrobili exem to niech ich diabli
Opublikowano 7 czerwca7 cze 9 minutes ago, szurubur said:kurwaaa a ja xboxa sprzedalem a Ci mi do exów wracają, tego gersa bym jakos przezyl ale ze clokcwork zrobili exem to niech ich diabli
Opublikowano 7 czerwca7 cze Senuolo 3 chyba jedyna większa niespodzianka, no i jeszcze spyro, ale w stylu panzer dragoon? Nie wiem, czy to jest to, co bym chciał po ich ostatnim crashu. Vivarium jeszcze dosyć stylowe jak jakaś japońska bajka z lat 70-80.
Opublikowano 7 czerwca7 cze Ranking konf1. SONY 2. dzeoff3. Lgbt Figaro Games Fest4. XBOX Jeszcze jest Nintendo Direct niby ale wątpię żeby zagrozili
Opublikowano 7 czerwca7 cze Brak FS i ND oznacza najwcześniej ich nowe gry w 2028. ND jakoś nie jestem specjalnie zaskoczony, ale FS wtf? Fajne gry na horyzoncie. Ciekawe ile wyleci na 2027 z tego wrzesnia. Gęsto strasznie. Mi nie przeszkadza. Ogra się praktycznie wszystkie " hity ".
Opublikowano 7 czerwca7 cze FS będzie u Nintendo ze swoją multiplayer bombą zrobioną z odrzutów z starszych gier.
Opublikowano 7 czerwca7 cze Wcześniej co trzy lata nową grę wydawali, a teraz mija czwarty rok i nie ma nawet zapowiedzi nowej gry. Po drodze było tylko dlc, nightreign i zapowiedź Bloodborne z temu. Sukces Eldena i nadmiar pieniędzy ich zepsuły chyba : ( Edytowane 7 czerwca7 cze przez Czokosz
Opublikowano 7 czerwca7 cze Leci teraz PC Game Show. Ogólnie większość to jakieś gry Indie, ale pokazali Stronghold 4 i to wygląda na naprawdę fajną grę. Jeśli są tu jacyś fani Twierdzy albo Twierdza Crusader to polecam sprawdzićEdit: Planet Zoo 2 też wygląda swietnie Edytowane 7 czerwca7 cze przez funditto
Opublikowano 7 czerwca7 cze 1 minutę temu, Czokosz napisał(a):Wcześnie co trzy lata nową grę wydawali, a teraz mija czwarty rok i nie ma nawet zapowiedzi nowej gry. Po drodze było tylko dlc, nightreign i zapowiedź Bloodborne z temu. Sukces Eldena i nadmiar pieniędzy ich zepsuły chyba : (Wątpię, że zepsuły. Swego czasu mówili chyba, że pracują nad kilkoma grami oprócz tego multi na switcha. No ale faktycznie dziwi trochę taki brak informacji odnośnie przyszłych produkcji. Też bardzo żałuję, że dalej nic wiemy.
Opublikowano 7 czerwca7 cze Game Freak też robi Beast of Reincarnation. Wyglądało nawet znośnie jak na gierkę AA.
Opublikowano 7 czerwca7 cze #nikogoDużo gier Star Trek ostatnio wychodzi. Akurat Colony Sim może być fajnym pomysłem.Stronghold 4:
Opublikowano 7 czerwca7 cze Obejrzałem całe XBOXshowcase i 3 gierki pewnie bym kupił, nowe Plague Tale, Fable i Vivarium. Cała reszta to nie dla mnie albo będzie na ps5. Te Gearsy przy dziełach Housemarque wyglądają komicznie jeżeli chodzi o zaangażowanie gracza w rozgrywkę, no strzelanie do kaczek po prostu. Zdecydowanie Microsoft wraca do gry, i cały ten zestaw 25 gier robi wrażenie. Koniec z pitoleniem o otwartości na wszystkie systemy, w końcu wyrosły im jaja i chcą walczyć na gry na wyłączność, dziwne że sobie nie wzięli z powrotem Senuy. Tylko ten Series S, jak tu się odciąć od rodziny.No i to też chyba nie jest tak że babka rządzi i nagle pokończyła trailery i gry, ten jej poprzednik z rozrośnietą szczęką też pewnie by błyszczał dzisiaj zębami że może pokazać w końcu SoD3 czy Fable.
Opublikowano 7 czerwca7 cze Nie rozumiem Senuy 3. Oni sie tak strasznie meczyli z developmentem dwojki, wyszla slaba gra a mimo to dostali zielone swiatlo.Z pokazu Magicans i Spyro (bo lubie latadla). Castlevania z babom w tym 2,5d stylu, no czemu...
Opublikowano 8 czerwca8 cze Jeszcze jutro Nintendo:Standardowo mam wyrąbane na marki samego Nintendo, ale liczę na kilka japońskich multiplatform. Nie pogardziłbym zapowiedzią Raidou 2, albo niespodzianką w postaci remasterów pierwszych Person. O Digital Devil Saga mogę chyba już tylko marzyć.
Opublikowano 9 czerwca9 cze 20 godzin temu, Suavek napisał(a):Jeszcze jutro Nintendo:Standardowo mam wyrąbane na marki samego Nintendo, ale liczę na kilka japońskich multiplatform. Nie pogardziłbym zapowiedzią Raidou 2, albo niespodzianką w postaci remasterów pierwszych Person. O Digital Devil Saga mogę chyba już tylko marzyć.A tutaj pokaz z dialogiem znawcy branży
Opublikowano 9 czerwca9 cze Nintendowcy w swojej piaskownicy przeżywają, to tu wspomnę tylko, że Muramasa: Revenant Blades (Muramasa: The Demon Blade z DLC) wychodzi na Switch, PS5 i Steam.https://store.steampowered.com/app/4253770/Muramasa_Revenant_Blades/Final Fantasy Resonance - wygląda na podrasowaną wersję offline Brave Exvius.
Opublikowano 9 czerwca9 cze Brawa dla Nintendo. To jednak wyczyn być zaraz obok konfrencji Gayming Pride, a i tak zrobić bardziej spedalony pokaz.
Opublikowano 9 czerwca9 cze Koniec końców my mamy remake najwyżej ocenianej gry w historii wy gearsy 20 i god of war szlaufey
Opublikowano 9 czerwca9 cze Tak było! Na szczęście niedaleko pada jabłko od jabłoni i inna gra z tej serii jest tylko nieco niżej
Opublikowano 9 czerwca9 cze Ale za to na sonce będzie można rozmawiać z różowo-fioletową kostką. Poważne granie jedynie na Plejstejszon
Opublikowano 9 czerwca9 cze Abstrahując od słabszego pokazu Nintendo, jeżeli chodzi o swoje znane IP (poza jRPGami oczywiście) to ilość jakościowym premier zapowiedzianych na następne 12 miesięcy jest absolutnie absurdalna. Z każdego gatunku po kilka tytułów i nawet nie brakuje w tym wszystkim nowych IP, bo ich też sporo, najlepiej dla mnie zapowiadają się pod tym względem The Blood of Dawnwalker, Phantom Blade Zero oraz Stranger Than Heaven.Najlepiej pokazana Gra eventów czerwcowych: pełnokrwistne, wyglądające na wykurwiście dopracowane, zrobione z pompą zielone GearsyZawód pokazów czerwcowych: dramatyczna cisza Naughty Dog, brak pokazu Silent Hill 1 Remake od mistrzów horroru, beznadziejny, wyglądający na wymuszony leakami teaser P6Jescze niespodzianka pokazów: Final Fantasy w 2D, powrót Xboxa do ekskluzywności
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.