Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Mam nadzieje, że pokażą z dwie gierki takie AAA którymi się zainteresuję, forza horizon 4 to raczej pewniak, ale przydało by się coś innego niż jeżdżenie po burakach lambo ;/  gyrosy jeszcze łyknę, ale no kurcze dajcie coś z dobrym singlem ;/ klocek u mnie służy jako emulator gierek z x360 i xboxa og, mam z 100 gierek w cyfrze i zamierzam ukrócić backlog, no ale nie samym "retro" człowiek żyje :[

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Hehehehehe właśnie obejrzałem na przewijaniu konfe ea. Współczuje tym co to na żywo oglądali. Nie wiem jak konfa ms wypadnie ale jedno jest pewne będzie lepsza od ea:D. Najlepszy moment to koleś z respawn. Hej robimy grę star wars. Macie tytuł papatki do zoba grudzień 2019. Żal mi respawn bo jak bioware zamkną oba dtudia do końca 2019 roku

Odnośnik do komentarza

Pobawmy się we wróżkę:

  • Battlefield V - gameplay
  • Forza Horizon 4
  • Halo Infinite
  • Coś o Gearsach
  • Cyberpunk
  • Nowy Tomb Raider
  • Crackdown 3
  • Prezentacja indyków
  • Metro Exodus
  • Coś od Ubi (nowy Assasin)
  • Coś od twórców PUBG (były jakieś tesaerki na twitterze)
  • nowy content do Sea of Thieves
  • teaser nowego Fable
  • gadu gadu o wstecznej kompatybilności i Xbox game pass
  • Ori 2

 

Możliwe niespodzianki:

  • Dying Light 2?
  • Coś od japońskich developerów?
  • niespodziewany exclusive od developer third-party?
  • powrót któregoś zakurzonego IP Microsoftu?
  • Battletoads? :D

Będzie dobra konfa, ale chyba bez większych zaskoczeń.

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po cichu liczę, że wyskoczą z Gears/Xcom jak swego czasu z Halo Wars 2. Zainteresowałbym się też porządnym remakiem Banjo, bo nigdy nie grałem. FH4 znowu mną pozamiata, to pewne. Liczę na premierę Ori 2 do końca marca/kwietnia 2019 oraz że po tych wszystkich opóźnieniach Crackdown 3 będzie odzwierciedlał wizję gry (SP) o jakiej czytałem na samym początku. To tak z rzeczy których bym oczekiwał do Q1 2019.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Cedric napisał:

Pobawmy się we wróżkę:

  • Battlefield V - gameplay
  • Forza Horizon 4
  • Halo Infinite
  • Coś o Gearsach
  • Cyberpunk
  • Nowy Tomb Raider
  • Crackdown 3
  • Prezentacja indyków
  • Metro Exodus
  • Coś od Ubi (nowy Assasin)
  • Coś od twórców PUBG (były jakieś tesaerki na twitterze)
  • nowy content do Sea of Thieves
  • teaser nowego Fable
  • gadu gadu o wstecznej kompatybilności i Xbox game pass
  • Ori 2

 

Możliwe niespodzianki:

  • Dying Light 2?
  • Coś od japońskich developerów?
  • niespodziewany exclusive od developer third-party?
  • powrót któregoś zakurzonego IP Microsoftu?
  • Battletoads? :D

Będzie dobra konfa, ale chyba bez większych zaskoczeń.

to IMO jedna z najbardziej realistycznych list jakie czytalem.Z wyjatkiem nowego Fable na ktorego zapowiedz jest chyba za wczesnie i gry Bohemia ktorych pomyliles z tworcami PUBGA , ktorych gra zostanie zapowiedziana na Inside Xbox i nie bedzie na konferencji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, oni napisał:

to IMO jedna z najbardziej realistycznych list jakie czytalem.Z wyjatkiem nowego Fable na ktorego zapowiedz jest chyba za wczesnie i gry Bohemia ktorych pomyliles z tworcami PUBGA , ktorych gra zostanie zapowiedziana na Inside Xbox i nie bedzie na konferencji.

 

A faktycznie, źle powiązałem fakty. 

Tym niemniej wydaje mi się, że PUBG tak czy siak może się w jakiejś formie pojawić na konferencji. 

Odnośnik do komentarza

Moja lista marzeń na konfie M$ (o niektórych grach rzecz ciemna już wiemy że będą):

-nowe Halo

-FH4

-nowe Gyrosy

-nowa gra od Playground Games (tu wciąż mam złudne nadzieje, że nie jest to wg plotek nowe Fable, której to serii bardzo nie lubię)

-nowy Conker

-reaktywacja marki MechAssault lub/i Brute Force

-nowe Ninja Gaiden jako pełen lub w najgorszym przypadku czasowy ekskluzif dla XOne

 

Jeśli tak będzie to w nocy nawalę się jak szpadel i jutro wezmę urlop na żadanie:banderas:

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, funditto napisał:

Perfect Dark też jest możliwy 

 

Wszystko jest możliwe, ale patrzę realistycznie na gry, które faktycznie mają szansę się pojawić bo albo pojawiło się wiele plotek na ich temat albo wiadomo, że miały by jakąkolwiek szansę na zainteresowanie na rynku. Można pisać o Sunset Overdrive 2 czy Alan Wake 2, ale po co skoro wiadomo, że poza 5 osobami na paru forach nikt by tego nie kupił :p No chyba tylko po to żeby pisać o kolejnym "rozczarowaniu" że strony MS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...