Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, aphromo napisał:

Patrzac na wyniki sprzedazy, watpie. 

 


Wiarygodne źródła donoszą o tym, że SDT będzie wydany przez zachodniego wydawcę (z wyłączeniem Bethesdy). From Software miało zawsze dobry kontakt z Activision, z Ubi też współpracowali wcześniej. Oczywiście równie dobrze może to być i Take2, ale wątpię, ich R&D - czyli pieniądze przeznaczane na gry -   i tak jest za duży względem zarobków :V

No chyba, że totalne zaskoczenie i Deep Silver, w tym roku zostali kupieni przez Nordic i mają ambitne plany, ale to raczej nadal nie ta liga.

Odnośnik do komentarza

Pamietam jak kilka lat temu Peter Moore zanim jeszcze przeszedł do Liverpoolu (lol) wyszedl na scene E3 i zapowiedział że EA ma do pokazania 10 gier wśrod nich nie byle jakie marki jak DS3 czy Crysis 3. Przypomne , że ludzie już wtedy narzekali na EA i wcale nie bylo im lekko, ale mimo wszystko inwestowali w gry. To co wczoraj zoabczyłem to smutne popłuczyny po tamtych czasach :philosoraptor:  Anyway może to znak że coś od nich pojawi się u M$ ?

Edytowane przez Mr. Montana
Odnośnik do komentarza

No zeszłą generację z EA wspominam bardzo dobrze - mam całą serię Mass Effect i Dead Space, które były jednymi z moich ulubionych serii. Do dzisiaj płaczę, że Dante nie dostał sequela. Niestety w tej generacji zostali już tylko i wyłącznie z IP, które mnie osobiście nie interesują i mam od nich chyba tylko jedną grę - TF2.

Odnośnik do komentarza

Na resetera już takie nieprawdopodobne ploty się pojawiają, że głowa mała. Zostawię to tutaj :D

 

https://www.amazon.com.mx/dp/B07DLSN3VF/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1528644743&sr=8-2&keywords=bayonetta+3

 

Chociaż to nawet nie jest takie nieprawdopodobne jakby się wydawało - transakcja wiązana, SSB dostaje zielone światło od MS na Banjo, a MS w zamian pozwolenie na port B3 ;)

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...