Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

Jesli czytam w recenzjach, ze mechanika tej Pandy przypomina w wielu aspektach Super Smash Bros, ze Deathfinite to edycja obowiazkowa dla kazdego kto nie ogral orginalu bo pudlo za 7 dych, ze jest  dobrze oceniana gra na VR ktore mialo umrzec to nigdy w zyciu nie uzyje slowa kiepski.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Masorz napisał:

W tej generacji gier (a trwa ona już 4 lata) jeszcze nie było czegoś takiego jak 'fantastyczna oferta' w PlayStation Plus.

 

Ps. łoję już w Darksiders 1 :fsg:

A miesiąc, w którym na premierę był Rocket League to co? Zresztą dla niektórych wystarczy jeden tytuł w który nie grali i już jest zajebiście. Ja tam im się nie dziwię, bo traktuję te gry jako dodatek do opłaty za online.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Square napisał:

A miesiąc, w którym na premierę był Rocket League to co? Zresztą dla niektórych wystarczy jeden tytuł w który nie grali i już jest za(pipi)iście. Ja tam im się nie dziwię, bo traktuję te gry jako dodatek do opłaty za online.

I to jest głos rozsądku.

Zawsze lubię patrzeć jak pękąją dupska przy ogłoszeniu gier na plusa. Plus kosztuje teraz ile, 250zł za rok? Wychodzi niecałe 21zł na miesiąc, w promocji jeszcze taniej. Czyli posiadając wszystkie trzy platformy objęte plusem, dostaję 6 gier miesięcznie. 3,5zł za gierkę. Kretynem bym był narzekając.

 

A nie, nie byłbym, bo gdyby mi oferta nie pasowała to bym z niej nie korzystał.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.12.2017 o 13:28, Nemesis napisał:

Czy tylko ja nie słyszę dialogów między postaciami w Darksiders 2?

 

Godzinę temu, Szymek_PL_ napisał:

Poradziles sobie?? Zapewne masz slimke. Z tego co sie orientuje to jedynym wyjsciem jest puszczenie dzwieku przez inne urzadzenie..kino domowe czy cos

 

To nie tak. Problem leży w polskiej wersji językowej, a raczej braku kompatybilności gry z polskim XMB. Poniżej porada z facebooka:
@Nemesis

Cytat

Przełącz język konsoli na angielski, pograj chwilę niech pobierze aktualizację i zmień znowu na polski powinno pomóc

 

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.12.2017 o 01:09, ping napisał:

Oooo jak pięknie kotletowi schabowemu dupka pękła, pewnie spodziewał się Tekkena 7 i Uncharted 4.

 

Syberia jest bardzo ok gierką, tyle że niestety mocno się zestarzała - odświeżałem ją ze dwa lata temu i niestety nie zniosła najlepiej próby czasu.

 

Spoko, Tobie pękła przez minusa na forum o grach, nie wiem, co gorsze. Mnie po prostu śmieszy ta racjonalizacja chu.jowej ofery poprzez jakieś obliczenia, ile zł miesięcznie wychodzi za gierkę xd. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...