Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Sentymentalna podróż, wszak na premierę tej gry byłem 33 latnim guwniakiem.

Stan opakowania woła o pomstę do growego boga, no ale pan olx obiecał, że gra będzie do skończenia bez problemów, bo płytka mimo, że porysowana to sprzedający był pierwszym właścicielem. ( Nie płakał, jak sprzedawał).

 

20210108_211617.jpg

 

20210108_211700.jpg

Edytowane przez Boomcio
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

A co to za problem, jeśli kupił pudełko kilka lat po premierze i po wprowadzeniu GTA IV do programu wstecznej kompatybilności? Nie jest to takie nieprawdopodobne przecież, że ktoś kupił nówkę egzemplarz ze względu na to, że nagle okazało się, że ma na czym ograć grę,

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.01.2021 o 08:57, Bzduras napisał:

A co to za problem, jeśli kupił pudełko kilka lat po premierze i po wprowadzeniu GTA IV do programu wstecznej kompatybilności? Nie jest to takie nieprawdopodobne przecież, że ktoś kupił nówkę egzemplarz ze względu na to, że nagle okazało się, że ma na czym ograć grę,

No niestety sie mylisz, idzie to poznać po prawym górnym rogu pudełka. Gdy xbox one był na rynku, gierki na 360 nie miały napisu xbox live w rogu, zastąpił go zielona fala/zasłona. Zobacz w google jak sie pudełka zmieniły.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak w liceum bawiłem się w retro konsole to kupiłem na Allegro pierwszego Xboxa od jakiegoś sklepu w Krakowie. Do konsoli dali grę gratis, stan tego GTA IV wyżej to jest prawie nówka przy tym co ja dostałem. Bałem się otworzyć pudełko, żeby karaluchy nie wybiegły. Jeszcze na pudełku była naklejka 'gratis od firmy :)'.

Odnośnik do komentarza

Mnie telepie, jak mam coś bez folii kupić na allegro (na OLX w życiu bym się nie odważył).
Jak tylko się da to biorę nówki, ostatnio z używek to kilka filmów na DVD wziąłem (nie ma nówek dostępnych) i pierwszą Forzę Horizon na X360, ale tutaj miałem farta i Forzunia w naprawdę zacnym stanie (od dziewczyny - one naprawdę lepiej dbają o takie rzeczy).

 

 

Forza Horizon.JPG

Odnośnik do komentarza

Cyfrówka z wykastrowanym soundtrackiem :reggie: Zresztą za siebie mogę powiedzieć, że są serie, które chcę mieć fizycznie na półce i też niedawno kupiłem za grosze GTA IV na PS3.

 

Co do tematu, to zacząłbym od tego, że płyty DVD są zajebiście podatne na rysy, co widzę chociażby po tytułach z PS2, za czasów której już dbałem o giereczki jak o towar ekskluzywny: gra może parę razy wyjęta z pudełka i z powrotem jest cała w rysach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Boomcio napisał:

Za 99 zeta i nie potrzymać w ręce?

Za 37zl co chwila w promce lata

1 godzinę temu, kotlet_schabowy napisał:

Cyfrówka z wykastrowanym soundtrackiem :reggie: Zresztą za siebie mogę powiedzieć, że są serie, które chcę mieć fizycznie na półce i też niedawno kupiłem za grosze GTA IV na PS3.

 

Co do tematu, to zacząłbym od tego, że płyty DVD są zajebiście podatne na rysy, co widzę chociażby po tytułach z PS2, za czasów której już dbałem o giereczki jak o towar ekskluzywny: gra może parę razy wyjęta z pudełka i z powrotem jest cała w rysach.

Przeciez na plycie na one/360 tez bedzie wykastrowany soundtrack bo gra sie musi sciagnac ze store :dunno: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...