Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten moment oczywiście najlepsza opcja to ps5 bo można ograć wszystko w ciszy ale no właśnie kupić ps5 też problem 

Teraz, Figaro napisał:

Potwierdzam. Szum jest absurdalny. W nastepnej generacji biore SeXa bo po prostu wiem, że po 2 latach użytkowania PS5 też będzie szumić.

Skąd wiesz? Może być lepiej bo chlodzenie jest lepiej zaprojektowane a do tego xox też potrafił zawyć po jakims czasie. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, messer88 napisał:

 

mają na stronce takie rzeczy?

 

11 minut temu, creatinfreak napisał:

@MYSZa7 gdzie i za ile ten band?

Oficjalne strona steelseries.

 

https://pl.steelseries.com/gaming-accessories/ski-goggle-headband-a7

 

Tylko kupowałem ją w ramach promocji Black Friday i była za 35 zł no i razem ze słuchawkami, więc odchodziły mi koszty przesyłki. Poczekałbym na jakąś promkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Faka napisał:

Ja też bym odradził kupna obsranego PS4, który przebił nawet PS3 ze swoimi turbinami.

Juz mialem Pupciowi wyplacic tatowego eliscia w postaci "ps3 tez szumi synek" a tu Faka mnie wyjasnil.

 

Wszystkie mankamenty poprzedniej generacji wrzucam w koszta i chce tych samych doznan jakich doswiadczaliscie kiedy smialiscie sie, ze wciaz gram na ps3 :wujaszek:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Square napisał:

Jak chcesz Mejm to mam Prosiaka na sprzedaż (kupiony we wrześniu 2019), bez porównania do PS5, ale chodzi chyba przyzwoicie jak na standardy PS4.

Dzieki ale biore tylko nowke.

 

Blaber oferowal sie za 350zl za slimke ale chyba nie jest swiadomy, ze moze to pogonic dwa razy drozej na olx.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Square napisał:

To powodzenia, bo PS4 to chyba jeszcze długo będzie trzymać cenę. Ja w tym 2019 dałem tyle po ile ludzie kupowali trzy lata wcześniej.

Licze, ze bedzie to trwalo do momentu az ps5 bedzie mozna kupic normalnie wchodzac do sklepu z ulicy. Bo nie widze innego powodu do utrzymywania sie tych zje.banych cen poza tym, ze ludzie chca grac wiec kupuja czworki bo piatek nie ma.

Odnośnik do komentarza

Nie no panowie, musimy to sobie uplastycznić: czekanie na jakąkolwiek promocję na PS4 mija się z celem, rynek zwariował całkowicie. Nie oszukujmy się, minął czas, w którym opłacało się szukać nówki. Byłem w identycznej sytuacji w związku z PS3 pod koniec 2013, sklepowe miały mocno zawyżone ceny (i zazwyczaj latały w jakichś chujowych bundlach), a używek wolałem unikać. Tam jeszcze dochodziła kwestia wyboru między Slimem a tandetnym Super Slimem z 12GB dyskiem xd.  Koniec końców wziąłem jakąś używaną Slimkę z przedłużoną gwarancją, ale obiecałem sobie, że ostatni raz bawię się w takie kombinacje. I to samo polecam Mejmowi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...