Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mozi napisał:

Zrobisz jak chcesz ale wg mnie jak robić upgrade z 2080s to na 3080. Jak się wszystko unormuje to kupisz za trochę ponad 3k tufa i bedzie git. Miedzy 2080s a 3060ti to róznica jest żadna. 3070 to już trochę lepiej bo z 10%. 

 

A daj spokój, nie chce mi sie zasilacza wymieniać dla 3080 xD zobaczymy jakie będą gry w przyszłym roku, na ten moment to 3060 TI w takim np RE 3 w 1440p i max ustawienia ma 55 fpsów więcej, w Valhalli 10 fps więcej (z 50 na 60), nie wspominając o Cyberze, który u mnie z RT na medium w 1440p z ustawieniami high lubi zaliczyć spadki do 30-40 fps więc już samo to by mi zrobilo robotę bo bazowa cena 3060 ti jest dość niska, sprzedając 2060 s w ogolę już bym dopłacił nie aż tak dużo, ale będę miał to na uwadze i rozważam 3070 z tym, że trzeba poczekać aż sie sytuacja rynkowa unormuje a reszta gierek, które ogrywam teraz i w przyszlości na PC to raczej zapierdala. 

 

edit. 

 

A bo widzę, że się jebnąłem wczoraj i napisałem, że 2080 a mam 2060 S :usmiech:

Edytowane przez bluber
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, bluber napisał:

 

A daj spokój, nie chce mi sie zasilacza wymieniać dla 3080 xD zobaczymy jakie będą gry w przyszłym roku, na ten moment to 3060 TI w takim np RE 3 w 1440p i max ustawienia ma 55 fpsów więcej, w Valhalli 10 fps więcej (z 50 na 60), nie wspominając o Cyberze, który u mnie z RT na medium w 1440p z ustawieniami high lubi zaliczyć spadki do 30-40 fps więc już samo to by mi zrobilo robotę bo bazowa cena 3060 ti jest dość niska, sprzedając 2060 s w ogolę już bym dopłacił nie aż tak dużo, ale będę miał to na uwadze i rozważam 3070 z tym, że trzeba poczekać aż sie sytuacja rynkowa unormuje a reszta gierek, które ogrywam teraz i w przyszlości na PC to raczej zapierdala. 

 

edit. 

 

A bo widzę, że się jebnąłem wczoraj i napisałem, że 2080 a mam 2060 S :usmiech:

Nie czekaj bluber na unormowanie rynku, teraz wystaw 2060S, sprzedasz od ręki za bardzo dobra cene. Jak nie uda się kupic w sklepie nowej, to na OLX kupisz wybrana karte raptem 200 zl drożej.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

@MEVEKSkąd zamawiałeś?

Ja zamawiałem z ebaya, bo im jakoś bardziej ufam, ale na aliexpres sa, po 8e za sztukę. 

 

53 minuty temu, Rozi napisał:

Oj to raczej nie są oryginały.

Szczerze powiem, ze normalnie mi sie gralo w LBP, czy nawet G.Turismo u brata w domu. Ale w Tekkena 5 DR juz jakoś inaczej.  Warto zaznaczyc, ze ja od dawna juz nie grałem na padzie, wiec pewnie na każdym będzie mi sie dziwnie grać. W każdym bądź razie Taunt ~f,b2 ani razu mi nie weszło  :sapek: 

Byc może tv lagował :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...