Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, co masz na myśli, bo USK też bym nie tknął, ale akurat brytyjskie, czy amerykańskie wersje jak dla mnie są spoko i  biorę w ciemno :)
Zresztą teraz ciężko znaleźć coś z PEGI, jeśli chodzi o takie starocie.
Chciałem jeszcze Alana Wake do tego dorzucić, ale to już w ogóle karkołomne zajęcie, bo albo nie ma real foto (w przypadku używek to mus), albo jest, ale pudełko i okładka wyglądaja, jakby ktoś je osrał :bad:

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, MYSZa7 napisał:

Jestem trochę purystą okładkowym ( :potter: ), jeśli tak to można określić i jak widzę te brytyjskie oznaczenie wiekowe to od razu pomijam ofertę. Na grzbietach wygląda to słabo. Choć niemieckiego USK nic nie pobije.

Najlepsze oznaczenie jesli nie chcesz trafic w ciemno na jakies skandynawskie czy holenderskie wydanie. Dla mnie brytyjskie koleczka i trojkaciki zawsze sa priorytetem.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Wredny napisał:

Wiem, co masz na myśli, bo USK też bym nie tknął, ale akurat brytyjskie, czy amerykańskie wersje jak dla mnie są spoko i  biorę w ciemno :)
Zresztą teraz ciężko znaleźć coś z PEGI, jeśli chodzi o takie starocie.
Chciałem jeszcze Alana Wake do tego dorzucić, ale to już w ogóle karkołomne zajęcie, bo albo nie ma real foto (w przypadku używek to mus), albo jest, ale pudełko i okładka wyglądaja, jakby ktoś je osrał :bad:

PEGI, a jeszcze angielskie :obama: No jest ciężko, ale jak już znajdziesz to :banderas:

 

@Mejm A to fakt, wtedy wersja angielska to pewniak, ale no na półeczce dla mnie gorzej się prezentuje. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, bluber napisał:

 

Nie wiem xd musiałbym zobaczyć co mam i jaki stan dokładnie plus nie wszystko chce sprzedać 

 

https://vgcollect.com/bartezoo/xbox360eu/ ale tutaj mam chyba aktualną listę

 

Jestem zainteresowany takim zestawem  Alan Wake, Fallout 3, Grand Theft Auto IV, Kameo: Elements of Power, Mass Effect 1,2,3, Project Gotham Racing 3, Too Human :ogor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...