Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Czoperrr napisał:

Mam ten sam model i niestety kilka rys na obudowie się pojawiło. Jak sobie z tym poradziłeś?

Niestety Sony chyba poskąpiło na tym lakierze zewnętrznym i strasznie się rysuje/odpada. Od razu zaznaczę że głębsze rysy nadal można zauważyć pod światło, ale są o wiele mniej widoczne. Na początku kupiłem pastę do usuwania rys do lakieru srebrnego i ogarnąłem całą obudowę (żeby trochę wygładzić powierzchnię ale nie zedrzeć oryginalnego lakieru, testowałem też papier ścierny 2500 na padzie ale on już trochę usuwał lakier). Po wyczyszczeniu i osuszeniu, zamaskowałem znaczek PS2 (straszna katorga), naklejkę z tyłu, port usb, stopki i żeberka od drugiego poziomu od góry (tak żeby nie malować znaczka SONY i żeby nie było zacieków do których ciężko dotrzeć) i pomalowałem lakierem akrylowym srebrny metalik. Na drugi dzień znowu wyrównałem powierzchnię pastą i nałożyłem drugą warstwę lakieru (którą też wyrównałem). Na sam koniec użyłem bezbarwnego lakieru (też na znaczku PS2) i wypastowałem. Kolor wyszedł praktycznie identyczny i te znaczki DVD rom, video itd. są nadal widoczne.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Edycja gry roku zawiera dodatkową zawartość*:

- Odzwierciedlenie i nawałnica siły - nowe tryby starć z bossami
- Ostatki - pozostawiaj wiadomości i nagrania, które inni gracze mogą wyświetlać i oceniać
- 3 skórki do odblokowania

 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...