Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Suavek napisał:

Przenośno-rytmiczno-robociano(?)

 

1.thumb.jpg.7c0e0eb2d8e544525a6aaa70b0fdd3de.jpg

 

Ech, PSP to była jednak cudowna konsolka. Tyle różnych gier i dobrych wspomnień. Nie ładowałem od lat, aż do teraz, ale sentyment pozostał.

Ostatnio też kupiłem za stówkę PSP i ogrywam sobie Burnout Dominator, ale ja nie o tym. Też uwielbiam gry rytmiczne i wrzuciłem sobie Miku i Taiko na karte. O ile w taiko mi jakoś idzie tak nie mogłem skończyć 1 piosenki w project diva na normalu :/

I ogólnie wersję jap są chyba trudniejsze tak btw. 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Bjały napisał:

Ostatnio też kupiłem za stówkę PSP i ogrywam sobie Burnout Dominator, ale ja nie o tym. Też uwielbiam gry rytmiczne i wrzuciłem sobie Miku i Taiko na karte. O ile w taiko mi jakoś idzie tak nie mogłem skończyć 1 piosenki w project diva na normalu :/

I ogólnie wersję jap są chyba trudniejsze tak btw. 

idzie coś dostać normalnego za taką stówkę czy tylko rozklekotane resztki z chińską baterią?

Odnośnik do komentarza

Zakup dokonany ponad pół roku temu, ale że to Limited Run Games (i Special Reserve Games) to kompletowanie zamówienia trochę trwało... 
Wreszcie dotarła paczuszka, a w niej te dwa indyki w cudownych wydaniach pudełkowych :fsg:
1380755452_ReturnooftheObraDinniMFP.thumb.JPG.f16307c51bee10c31f0548031890f1e5.JPG

Return of the Obra Dinn słyszałem wiele dobrego i od dawna czekałem na jakąś obniżkę, ale kiedy trafiłem na info o fizycznym wydaniu, wiedziałem że chcę to mieć.
My Friend Pedro z kolei posiadam w cyfrze, ale ma zajebistą okładkę i nie mogłem się powstrzymać :sweat:.
Tutaj pewnie nie zerwę nawet folii, choć kusi, bo pudełko jest ciężkie i wyraźnie wypchane jakimiś dodatkowymi bajerami.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bjały napisał:

Też uwielbiam gry rytmiczne i wrzuciłem sobie Miku i Taiko na karte. O ile w taiko mi jakoś idzie tak nie mogłem skończyć 1 piosenki w project diva na normalu :/

I ogólnie wersję jap są chyba trudniejsze tak btw. 

Ja zaczynałem od Miku na PS3 i wtedy nawet na easy sobie nie radziłem za dobrze. Ale i tak się bawiłem świetnie i z czasem się oswoiłem z całą serią (ta, jestem nienormalny). Diva na PSP ma słaby framerate, szczególnie jedynka, i głównie to stanowi problem moim zdaniem. Poza tym jak zwał, tak zwał - czasem i normal w takich grach jest dość wymagający. Niektóre utwory przechodziłem na Extreme, a innych na Normal nie byłem w stanie (głównie tych ostatnich z listy).

 

Taiko na Vitę od razu mi się spodobało, więc sobie zamówiłem jeszcze Taiko DX na PSP oraz pierwsze Taiko DS.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, XM. napisał:

Zarzuć jakieś zdjęcia tego artbooka GoW.

 O Panie, jest tego trochę na necie

 

https://www.parkablogs.com/content/book-review-art-of-god-of-war-2018

 

https://www.youtube.com/watch?v=1Pe5wQ3ktrg&ab_channel=ParkaBlogs

 

dla mnie najważniejsze przy tych artbookach żeby przyjeżdżały bez obitych narożników :mad:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Był Dzień Kobiet to bez fajnego prezentu dla połowicy się nie obyło, później był Dzień Mężczyzny i wiadomo jak to jest, nastąpiły jakieś podarki rewanżowe. Żenszina znów zaskoczyła mnie growym prezentem, grą o której nawet nie miałem pojęcia że została wydana na konsole bo to dość wiekowy tytuł:

 

20210314_061126.thumb.jpg.1175bc42d517577fbafec8ecafba024e.jpg

 

No ale jaram się starożytną Grecją więc szybko obadam co to za ustrojstwo. No i podobno na tym nie koniec bo drugi gift ma przyjść z Rosji z opóźnieniem ale to pozostaje na razie tajemnicą. Mam nadzieję że to jakaś konsola Dendy z kartridżami albo oldschoolowy handheld "Elektronika" z wilkiem co jajka do koszyka zbiera :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...