Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, giger_andrus napisał:


Dużo masz Vitowych dobroci ? Pochwalisz się ?

To mój drugi tytuł na Vitę w pudełku :potter:  Większość cyfra.

 

 

2 minuty temu, Wredny napisał:


Forza jakaś promocja?
Bo patrzę na allegro, a tam wciąż koło 200zł lata.

Wszystko na olxie, Uncharted za stówkę, Forza też i Ratchet za 160. 3 i pół bomby, a tyle szczęścia :kaz:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:

To ja jeszcze poczekam - jak będą usuwać z MS Store, to pudełka będą za 30zł z marketów wywalać :nosacz3:

Tylko jeśli jesteś purystą(jak ja :potter:) i zwracasz uwagę na grzbiety w pudełkach to w tych nówkach w folii będziesz miał inny niż ten który masz przy tytułach na Xboxa One. Obecnie Forza Horizon 4 w folii jest w pudełku od Series X, czyli sam napis Xbox na pudełku i monochromatyczne logo Xboxa na grzbiecie. Ale to chyba tylko ja jestem taki pojebany na tym punkcie  :yakubu:

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Ale to chyba tylko ja jestem taki pojebany na tym punkcie  :yakubu:


Tu się mylisz - ja też mam takiego pudełkowego pierdolca :pawel:
Ale coś mi tu nie gra - przecież gra wyszła na XONE i takie też wersje zalegają w marketowych magazynach, tudzież sprzedawcom na allegro.
Przecież jak oni sie w to zaopatrywali to jeszcze XSX nie było w planach (wiadomo, że był, ale taki skrót myślowy).
Ja po prostu kombinuję, jak przy FH3, gdzie usuwanie jej z dystrybucji cyfrowej spowodowało ogólny wysyp i wyprzedaż pudełek za śmieszną kasę - myślę, że jakiś rok po premierze FH5 to samo może spotkać FH4.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Wredny napisał:


Tu się mylisz - ja też mam takiego pudełkowego pierdolca :pawel:
Ale coś mi tu nie gra - przecież gra wyszła na XONE i takie też wersje zalegają w marketowych magazynach, tudzież sprzedawcom na allegro.
Przecież jak oni sie w to zaopatrywali to jeszcze XSX nie było w planach (wiadomo, że był, ale taki skrót myślowy).
Ja po prostu kombinuję, jak przy FH3, gdzie usuwanie jej z dystrybucji cyfrowej spowodowało ogólny wysyp i wyprzedaż pudełek za śmieszną kasę - myślę, że jakiś rok po premierze FH5 to samo może spotkać FH4.

Obecne nówki w foliach dostarczane są po premierze Series X i spotkasz je właśnie w pudełkach na te konsolę, są nawet wersje, gdzie na okładce znajdziesz ten paskudny znaczek, zanim z niego zrezygnowali:

 

image.thumb.jpeg.c13c31bef1f5dfb6f615b3de36e4d4ef.jpeg

 

:potter:

 

Swoją drogą okładka FH 3 też się różni od tej premierowej, a tej po premierze Xboxa One X. Dodano np. adnotację o 4K i HDR.

 

Odnośnik do komentarza

no nie wiem, grałem w kilka multików na ps3 (killzone 2, uncharted 2, cod 4, resistance 2) i w porównananiu z tym co w tamtym czasie oferował xbox live to serio było czuć różnicę - chociaż może mam wspomnienia zaburzone przez to że Halo 3/GoW były 100 razy lepszymi multiplayerami niż te exy sony :rayos:

 

killzone 2 często chodził jak chciał, cod 4 lepiej chodził na x360, a od pewnego momentu granie na ps3 w ogóle stało się niemożliwe bo serwery były zhackowane, resistance 2 też kojarzę z lagowaniem :dunno: 

Odnośnik do komentarza

No to chyba bardzo dobrze że działało to lepiej na xboxie skoro brali za to pieniądze xD sony jak to sony wiadomo że patałachy dopiero zaczynały w multi gdzie xbox miał już z tym spore doświadczenie z poprzedniej generacji. Nie było kolorowo ale nie było też tak tragicznie jak niektórzy wypisują ( nie licząc legendarnej awarii xD)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...