Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Olympic_.jpg.f6ed2b40863a037e13c7538719978486.jpg
 
Nie śmiejecie się
Już dawno nie grałem w żadną olimpiadę. Ostatni raz było coś na Pegazusa z KunioKunem oraz stare Winter Challenge i Summer Games na leciwym IBM.
Relacja z gierkowej olimpiady już wkrótce!

Swego czasu lubiłem Sydney 2000, głupie naciskanie w przyciski ale wciągało smile.gif
Odnośnik do komentarza
14 hours ago, WisnieR said:

Jak mnie jadą te Amiibo z Zeldy ale nie mogę się zmusić do wydania kasy na figurki. No i cena Wolf Link to jest jakiś kosmos, a to by się najbardziej w BoTW przydało.

 

To kup sobie karty na aliexpressie, zazwyczaj nie popieram "bootlegow" no ale jak Nintendo wymyśla sobie takie DLC za chore pieniądze to nic tylko podziękować i zamówić nfc tagi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Labtec napisał:

 

To kup sobie karty na aliexpressie, zazwyczaj nie popieram "bootlegow" no ale jak Nintendo wymyśla sobie takie DLC za chore pieniądze to nic tylko podziękować i zamówić nfc tagi

Ta tylko zanim to do mnie dojdzie z Chin to skończę BoTW i nie będzie mi już potrzebne ;)

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Sylvan Wielki napisał:

teraz zabawa wraz z dodatkami


Mogę się mylić ale ta edycja chyba nie zawiera wszystkich dodatków, wypuścili coś jeszcze po tym boxie. A gra super chociaż na żadnej platformie jej nie ukończyłem, wraz z rozrastaniem się składów dochodzi dużo managementu.

Odnośnik do komentarza

@messer88 na chwilę obecną Darkest Dungeon po zainstalowaniu zaoferował mi duży dodatek Karmazynowy Dwór, dzielnice, postać Łamaczki Tarcz oraz Flagelanta.
Kolejne DLC o podtytule Color of Madness kupiłem już w sklepie. Nieco ponad dwadzieścia zł kosztuje, a oferuje sporo. Jest też nienaganne stylistycznie i całkiem ciężkie, wiec jak dla mnie :good2:

A, i taka ciekawostka - klasa Muszkieterka jest do pobrania za darmo na PSS. :lapka: Ale o tym może już w stosownym temacie.
I tak, czytałem wasze posty w DD. Tobie w sumie też należy się :hi: za podkręcenie hajpu.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Sylvan Wielki napisał:


@Amer dziękuję za rekomendację. :lapka::drinks:

Dla mnie gra (indie) życia, serio. Nie wiem ile godzin w tym nabiłem. Nie wiem i w sumie nie chcę wiedzieć. Ograne na PC, PS4 i Switchu.... choć "ograne" to tak lekko mówiąc. Coś jak u Ciebie z Dead Cells, więc sam rozumiesz :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, WisnieR napisał:

Jak mnie jadą te Amiibo z Zeldy ale nie mogę się zmusić do wydania kasy na figurki. No i cena Wolf Link to jest jakiś kosmos, a to by się najbardziej w BoTW przydało.

 

Ja amiibo kupuję wyłacznie dla figurek a nie funkcji specjalnych, w głowie mi się nie mieści żeby płacić cokolwiek za mikrobonusiki w grach kupując jakieś lol karty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...