Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Ukukuki napisał:

@ping Konsola, instrukcja i kartridże są bardzo dobrej jakości. Emulacja też działa świetnie ale z tego co wiem na wcześniejszych wersjach softu były problemy więc na starcie warto zrobić aktualizację. Jedynie co mi się nie podoba to jakość plastiku użyta do produkcji pudełek na gry. Mam nadzieje ,że te nowe pudełka są lepszej jakości. 

 

Ja sprzetem zainteresowałem się z racji niedługiej premiery stacjonarnej wersji oraz zaczynają wydawać gierki arcade. Miłym dodatkiem są indyki w pudełkach. 

 

No więc muszę napisać, że po godzince obcowania mam mieszane uczucia. Sprzęt zaktualizowałem do najwyższego firmware.

 

Pozytywy:

Super D-Pad, fajny design, sprzęt bardzo wygodnie leży w łapach, ładne booklety w pudełkach z grami.

 

Negatywy:

Emulacja jednak ma problemy - przekłamania dźwięku w Battle Cars i Earthworm Jimie, których nie ma na oryginalnym hardware dość szybko rzuciły mi się w uszy. Skoro ze SNESem nie wyrabia, to pewnie nie ma co liczyć na NeoGeo.

Głośniczki są beznadziejne, gry nie mają zbalansowanej głośności - część ledwo słychać na odkręconym na maxa sprzęcie, a potem jak wyjdziesz do menusów, to walą po uszach dźwięki interfejsu.

Cartridge bardzo trudno wyciągnąć, czytałem w sieci, że 'się wyrobi', ale już widzę pod światło otarcia na labelach cartów - przy częstym zmienianiu gier pewnie szybko się je wyślizga i będą wyglądać paskudnie.

Ekran ma kiepskie kąty widzenia i pod skosami potrafi bardzo przekłamywać kolory.

Aspect ratio ekranu też jest od czapy, bo większość gier do niego nie pasuje, a rozciągnięte wygląda obleśnie.

Nie da się też wrzucić filtrów typu scanlines.

Wbudowana bateria, której nie da się wymienić...

 

Więcej negatywów niż pozytywów i recenzje youtuberów można sobie wiadomo gdzie wsadzić.

Zamówiłem kilka gier i pewnie będę wspierał inicjatywę, jak wyjdzie stacjonarka to też wciągnę. Tak jak wspominałem podoba mi się to, że można legalnie kupić retro gry.

 

Do użytku codziennego poprzestanę jednak na Switchu z CFW i Retroarchem.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MGStarter napisał:

Ratchety coraz ciężej niby zdobyć, a jeszcze żadnego nie ukończyłem, także chce nadrobić serię. 

 

Colin 04 to moja gra z dzieciństwa, także nie raz na pewno do niego wrócę. 

233744012_549339986261634_145392022532330900_n (1).jpg


Nexus nowy w folii - ile za taką przyjemność? :philosoraptor:
Ja mam prawie wszystkie już zdobyte na PS3 (brakuje Deadlocked/Gladiator, ale to nie wyszło w pudełku na PS3), a przeszedłem chyba tylko pierwotną trylogię na PS2 (i powrtórzyłem to na PS3 w wersjach zremasterowanych).

60381597_RC.thumb.JPG.6d45747448daf9711a1fff5443a75f59.JPG

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

image.jpeg.956d4735755e990f700c0451fd3b01e5.jpeg

 

Uu, calkiem niedawno sciagnalem tego sztosa. Niesamowite jak ta gra potrafi doyebac nawet teraz. Kiedy sie ja uruchomi po raz pierwszy po dlugiej przerwie wydaje sie, ze samochod plynie po drodze, ale im dalej w las jest co raz lepiej. Cudne trasy jakimi dane nam pomykac tylko poteguja poczucie zayebistosci. Dla mnie to najlepszy Burnout. 

Edytowane przez Yap
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że doczekam kiedyś kolejnego prawilnego Burnouta albo chociaż remastera/remake'a. Taki Takedown, to dla mnie kwintesencja arkejdu i muszę doń wrócić, aby dokończyć. Z kolei Paradise mi w ogóle nie podszedł. Pograłem dawno temu chwilę, pojeździłem po mieście, no ale to nie to. Muszą być zamknięte trasy i jazda na złamanie karku :steamroller:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.