Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kornolio napisał:

O jeszcze to dziś wpadło. Trzeba się wstrzymać z gierkami, kupka wstydu rośnie, choć Personke jakiś czas temu przeszedłem.
fPmhC3r.jpg

 

Winszuję, obecnie ogrywam ten sam zestaw i jest złooooto. :banderas:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Rewizje Nintendo z reguły są lepsze, niż poprzedniczki. GBA - > GBA SP, DS - > DSi, 3DS - > N3DS. Teraz rewizja Switcha z lepszą baterią. Nintendo super partia pod tym względem.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Że Nintendo tak nie robi?

 

Hm akurat nie miałem chyba z styczności z gorsza rewizją sprzętu w przypadku Nintendo, ale też nie jestem zbyt kompetetny aby się o tym wypowiadać bo jeśli chodzi o 3DSa to miałem tylko jednego z N3DSa miałem w rękach u ziomka tylko, pytanie co ma do tego Nintendo jak mówiłem o Sony? Nagle jak Nintendo ma gorsze to usprawiedliwia jakoś Sony?

Odnośnik do komentarza

No jeszcze jak 

 

ps2-hardware-two-column-01-ps4-eu-18nov1

 

Piękna konsola, ale wezyr wiesz, że nie mówię tutaj o samym designie tylko o tym, że z każdą rewizją konsole sony są robione z tańszych materiałow? 

 

 

SONY-PLAYSTATION-3-FAT-EXTRA-CENA.jpeg

 

IMG_2662__12303.1506981149.JPG?c=2&imbyp

 

Super_Slim_PS3_35454664_35454666_3545466

 

Straszna tandeta w dotyku, chociaz fakt, że matowa powłoka, która sie nie rysowała akurat na plus ale wrażenia raczej z obcowaniem z biedackim sprzetem miałeś. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Yakubu napisał:

Ty no wziąłem właśnie trójkę slimkę do łapy i nic nie trzeszczy gościu

 

To samo. PS3 Slim cudowny sprzęt, niesamowity feeling konsolowy bez udawania, że gierki poważny biznes. :fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...