Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chodzi o to, że ta gra w pudełku to bazowa wersja (domyślam się), a wiadomo jak się od czasu premiery zmieniła i rozrosła (a jeśli nie wiadomo, to ASX chętnie wyjaśni). To jakby kupować w pudełku wersję alpha z okrojonymi trybami i bez zawartości. Albo jakieś demo. Nikła fizyczna wartość w porównaniu ze stanem obecnym (cyfrowym).

No, ale do kolekcji i dla samej okładki nikt nikomu nie zabroni.

Odnośnik do komentarza

No to się w takim razie ma do wielu gier na tej generacji :dunno: Sam mam zafoliowane Destiny 2 w pudełku nie rozumiem dramy, a w poscie moziego doszukujesz sie głębokich motywów a tutaj chodzi po prostu, że mozi szkaluje xboxa i tę grę pewnie bo mu sie nie podoba. 

Odnośnik do komentarza

A to nie wiem, nie śledzę na bieżąco kto i co szkaluje, więc możliwe, że masz rację.

Kwestia ułomnych wersji 1.0 na płytach jest już - tak jak piszesz - dość powszechna i sam mam parę takich. Jednak inna sprawa kupować podstawkę na premierę i później z nią zostać, a trochę inna kupować podstawkę dwa lata po premierze. Rzecz czysto kolekcjonerska i w porządku, jeśli jest się tego świadomym. Osobiście raczej unikam kupowania pudełkowych gier DAY ONE, choć ostatnio popłynąłem z Dead Cells (wersja PS4 i Switch), która obecnie jest zupełnie inną, lepszą grą, w dodatku z zapowiedzianą na sierpień wersją kompletną. A to co mam na premierowej płycie/kartridżu? Early Access.

Gorsza opcja to chyba tylko jak w przypadku trylogii Spyro - wyłącznie część gry na płycie, a resztę i tak trzeba dociągnąć, by w ogóle zagrać.

Trudna generacja dla kolekcjonerów, a będzie tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Kmiot napisał:

A to nie wiem, nie śledzę na bieżąco kto i co szkaluje, więc możliwe, że masz rację.

Kwestia ułomnych wersji 1.0 na płytach jest już - tak jak piszesz - dość powszechna i sam mam parę takich. Jednak inna sprawa kupować podstawkę na premierę i później z nią zostać, a trochę inna kupować podstawkę dwa lata po premierze. Rzecz czysto kolekcjonerska i w porządku, jeśli jest się tego świadomym. Osobiście raczej unikam kupowania pudełkowych gier DAY ONE, choć ostatnio popłynąłem z Dead Cells (wersja PS4 i Switch), która obecnie jest zupełnie inną, lepszą grą, w dodatku z zapowiedzianą na sierpień wersją kompletną. A to co mam na premierowej płycie/kartridżu? Early Access.

Gorsza opcja to chyba tylko jak w przypadku trylogii Spyro - wyłącznie część gry na płycie, a resztę i tak trzeba dociągnąć, by w ogóle zagrać.

Trudna generacja dla kolekcjonerów, a będzie tylko gorzej.

 

Dodam tylko że w przypadku SoT jest jeszcze gorzej, bo  ta ułomna recenzowana na premierę wersja gry już nawet nie istnieje, bo nie da się w nią dzisiaj zagrać xD płyta pełni tylko rolę licencji i całą gra pobierana jest z sieci, no i bez połączenia z serwerami gra nawet się nie włączy. 

 

Kupiłem pudełko tylko ze względów kolekcjonerskich, bo i tak gram w wersje cyfrową, która jest dla mnie wygodniejsza, a pudełko kupiłem aby ładnie wyglądało na półce i wesprzeć twórców, pewnie nawet go nie rozfoliuje i nigdy nie włożę tej płyty do napędu 

Odnośnik do komentarza

https://onvinylstore.com/pl/p/AKIRA-YAMAOKA-Silent-Hill-2-/6458

 

Polecam ogólnie ten sklepik, ściągają wszystkie wydania ostków na analogach, ceny są ok i dużo promocji, np. warto teraz wziąć ostka Bloodborne za 100 zł, który wychodzi chyba we wrześniu nie kłopocząc się w poszukiwania po zagranicznych stronach etc. Widzę, że mają urlop do któregoś tam sierpnia, więc w razie co wysyłka zapewne jak wrócą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak widzę te okładki vinyli to zaczynam mieć mokro... ehh. Wydanie tego Bloodborne <3 Piękna sprawa.

 

Ej no, takie coś to super sprawa:

Spoiler

37.jpg

 

Dzięki za stronkę nadol, jakoś tak nie natknąłem się na nią wcześniej. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...