Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

PS3 FAT pancerniak jak mało który sprzęt

kiedyś pod moją nieobecność pies zrzucił konsolę na podłogę z wysokości 2,5m, każdy pamięta jakim klocem był fat, a mimo wszystko obudowa nawet nie pękła, ani się nie wyszczerbiła, został tylko ślad przetarcia i konsolka działa do dziś

 

ale potem się opamietałem i już nie zostawiałem mu takich guwien pod nosem i xboxa one szanował jak pan jezus powiedział :banderas:

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Kolos28 napisał:

Ależ o co chodzi, piękny zestawik gier to napisałem, że sobie w końcu pogra w fajne gry. Nie moja wina, że to zestawik exów - nie miałem złych intencji emoji6.png

Jakbyś nie miał złych intencji to dałbyś plusika czy serduszko i zamknął kartę w przeglądarce czy coś

 

no kurde nowa strona, domyśl się, kto ma rację

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Be_ napisał:
3 godziny temu, _Be_ napisał:

No jeszcze jak 

 

ps2-hardware-two-column-01-ps4-eu-18nov1

 

Piękna konsola, ale wezyr wiesz, że nie mówię tutaj o samym designie tylko o tym, że z każdą rewizją konsole sony są robione z tańszych materiałow? 

 

 

Przecież PS2 to była na tamte czasy jak sprzęt z innego świata 0_o - przypomnijcie sobie jak wyglądał wtedy spzęt Hifi i pecety 

Odnośnik do komentarza
[mention=67077]Kolos28[/mention]Nie wiem czy naprawde trzeba to tlumaczyć czy po prostu rżniesz głupa  

Chodzi o to że jasno zasugerowałeś że Bzduras nie grał wcześniej w dobre gry

 

Tak sobie można to tłumaczyć, tylko takie tłumaczenie nie ma sensu w moim przypadku. Za bardzo jesteście przewrażliwieni na punkcie wojenek konsolowych.Nie miałem złych intencji. Tym bardziej zdziwił mnie atak bzdurasa - stąd moja odpowiedź w postaci "Oki Oki".
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, mozi napisał:

Przecież PS2 to była na tamte czasy jak sprzęt z innego świata 0_o - przypomnijcie sobie jak wyglądał wtedy spzęt Hifi i pecety 

Wlasnie ps2 fat wygladal jak jakis ciosany kloc a nie sprzet do grania. Ale musial bo przeciez ludzie mieli go kupowac do s a l o n o w jako odtwarzacz dvd. To samo z fatem ps3 (paskudnie wielki). Niemiej o ile wyglad dwojki fat mi sie nie podobal to slimka ps2 wyglada jak kiepski zart. Nie wiem, moze specjalnie miala byc wzorowana na zeszycie do majzy zeby dzieciaki odrabiajac lejby myslaly o konsoli i gierkach. Obrzydlistwo.

 

A jako ambasador ps3 na tym forum powiem tylko, ze slimka ps3 to chyba komus trzeszczy jak probuje wsadzic swojego pitoka w gniazdo usb.

  • Haha 1
  • WTF 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mejm napisał:

Wlasnie ps2 fat wygladal jak jakis ciosany kloc a nie sprzet do grania. Niemiej o ile wyglad dwojki fat mi sie nie podobal...

Jakoś mnie to nie dziwi. Czy jest jakaś gra lub sprzet lub cokolwiek co lubisz/podoba Ci sie? Nie sądze. Jesteś taki trochę

Maruda.gif

Mi w ps2 fat się wszystko podobało - nawet takie detale jak kolor diody przy włączniku zasilania. Przy magentowidach które wtedy stały w domu i TV z kineskopami jak stodoła wyglądał ten sprzet bosko. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, mozi napisał:

Jakoś mnie to nie dziwi. Czy jest jakaś gra lub sprzet lub cokolwiek co lubisz/podoba Ci sie? Nie sądze. Jesteś taki trochę

Ale wiesz, ze nie zawsze to co podoba sie tobie podoba sie tez innym? Rozumiesz taka zaleznosc? Nie wiem co do tego maja "jakas gry lub sprzet lub cokolwiek" bo dysuksja byla o konsolach sony. Mialem napisac, ze lubie lody smietankowe?

 

Teraz spojrzalem, ze to twoj post zacytowalem i musialem obrazic majestat bo pan mozi jaral sie wygladem ps2, ktory wygladal kosmicznie. No nie podzielam tego jaranga.

Odnośnik do komentarza

Jedyny minus PS2 fat to głośny wentylator. Poza tym design ponadczasowy, piękna konsola. 

 

Z PS3 już było ciekawiej, bo fat był solidny i "bogaty", ale ta słynna Spidermanowa czcionka to zawsze lekka beka będzie, no i jeszcze kwestia awaryjności. Slim spoko, ale raczej rewizje z większą ilością połysku i świecącymi diodami. Super Slim to już niestety całkowita taniocha. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...