Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Mirumoto napisał:

aT8TkuY.jpg

 

Wlazłem sobie na geek store i dopełniłem komplet CTR.  

 

Ciekawostka, że do tego karta można wsadzić kadzidło i po jego zapaleniu z rur wydechowych leci dym! Problem w tym, że te kadzidła je.bią niemiłosiernie. 

Ogólnie i z gry i z figurki i z koszulki jestem niesamowicie zadowolony, jakość każdego z tych produktów to 10/10. 

 

 

Mam ta sama koszulke i w cale nie jest tak przepocona na pachach, jak ta twoja. Co ty, grasz w niej ? xD

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ragus napisał:

Ale te furry kure,stwo to mam nadzieję odliczysz od paragonu

Ayyyyy, kolega widzę nie lubi dobrych pixel-art giereczek.

9 minut temu, Fanek napisał:

ABC Murders ograj dobry tytuł

Ograne na klocu, ale przecież nie będę kupował do kolekcji gier na XO :/

Faktycznie dobra giera, choć wolę Sherlocków od Frogwares.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Goldy tak samo. Ogólnie wiele słuchawek pasuje (mam jakieś stare Creativy do PC i też pasują), bo obręcz VR leci tuż nad muszlami, a tam zazwyczaj jest przestrzeń, bo pałąk w tym miejscu nie przylega do głowy. 

Do VR tylko takie. W Beat Saber grałem raz u kolegi na pchełkach i to nie to samo, co podkręcony volume na Goldach czy Platiniumach. Minusem jest, że w tym czasie ktoś może Ci się wje'bać do mieszkania/chaty, wynieść najcenniejsze przedmioty.

 

A skoro już zawędrowałem do tematu, to szybki drop foty. Dzisiejsza przesyłka, oczywiście od @Dave Czezky

 

zdG9xXx.jpg

  • Plusik 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Dave Czezky napisał:

sa zrobione pod PS VR :potter:

Normalnie wchodza na cymbal.

Hmmm próbowałem moje Steelseries włożyć i było niewygodnie :( Więc gram tylko na pchełkach z zestawu. Wygodne ale teraz mi się dźwięk zepsuł w prawym kanale i dupa - serwis.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...