Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy hype na to, że gra opiera się na postaci z serii Tekken i już $$ lecą w górę na danym tytule. Przy dużej dostępności danej gry, ceny powinny być niskie tak jak napisałeś, ale dla przykładu taki Crash czy Spyro lub seria MoH na PS1 sprzedała się w milionach egzemplarzy, dostępność jest spora na rynku, a jednak ceny trzymają określony poziom i tu już chyba na marce albo nostalgii te ceny są kreowane. Mi się załącza wewnętrzna cebula i szukam jak najtaniej gier ze swojej wishlisty, bo o to też chodzi przy kolekcjonowaniu i taki DBD kupiłem za 25zł więc nie jest to jakaś mega uber cena :D 

Odnośnik do komentarza

Czekając na rewizję switcha pożyczyłem konsole prosto z Niemiec od @raven_raven.  Pożyczyłem z jednego powodu tej gry:) 

EnvQdoa.jpg

 

Cały sierpień nic więcej nie potrzebuje. Jako bonus sklep dał audiokomiks z rozenkiem i boberkiem. Szkoda że nie mam już CD w samochodzie xD no ale można pobrać na tel to będzie słuchane:)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, zagul napisał:

Spiderman na psx'a w Polsce kupiony?  Rozsądne pieniądze?

Z UK kupowałem i dałem 68 zł z wysyłką już wliczoną. Planowałem 50zł max dać, ale trafił mi się stan bardzo dobry płyty, więc nie mogę narzekać. Na ceny z allegro nie ma co patrzeć. Praktycznie wszyscy ci sprzedający z allegro sprowadzają gry z UK bo mają dojścia i potem my mamy ceny o 100/200/300% wyższe. Interes się kreci ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja edycję z naklejką kilka lat temu wyrwałem dosłownie za jakieś grosze. Pamiętam jak mi @Colin jej zazdrościł. :D 

 

No ale wtedy to miałem pełną kolekcjonerkę GTA 4 (z torbą) oraz pełny soundtrack Vice City w bdb stanie. I jak ostatni debil się tego pozbyłem. :/ 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...