Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mejm napisał:

Ale wiesz, ze nie zawsze to co podoba sie tobie podoba sie tez innym? Rozumiesz taka zaleznosc? Nie wiem co do tego maja "jakas gry lub sprzet lub cokolwiek" bo dysuksja byla o konsolach sony. Mialem napisac, ze lubie lody smietankowe?

 

Teraz spojrzalem, ze to twoj post zacytowalem i musialem obrazic majestat bo pan mozi jaral sie wygladem ps2, ktory wygladal kosmicznie. No nie podzielam tego jaranga.

Moge się jarac? Mogę i się jaram. Nie obraziłem się że Tobie się nie podoba bo co mi do tego. 

Tylko z takim podejściem i krytykowaniem wszystkiego to musisz mieć serio smutne życie. Chociaż może źle Cię odbieram jeśli tak to sorry. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wredny napisał:

Trochę za późno usłyszałem o LIDLowej akcji, więc w trzech sklepach udało mi się dorwać tylko tego CoDa. Szkoda, że WWII już wykupili (59zł), bo kilka dni temu odświeżyłem sobie Szeregowca Ryana i taka amerykańska wojenka z Niemcami weszłaby jak złoto...

8a0683c5f477b46f.jpg

Koniecznie zagraj w WWII jak jesteś w klimacie Szeregowca Ryana, bo tam też jest fajny, wojenny klimat.

11 godzin temu, Yakubu napisał:

W xboksie by mogli dać startup, bo się w sumie włącza dobre dwie minuty

Przecież jest funkcja instant on i konsola się włącza w 5 sekund.

Odnośnik do komentarza

PS3 pierwsza wersja wyglada słabo, aż się prosi, żeby paluchem wcisnąć ten zaokrąglony plastik. Druga wersja wygląda najbardziej ok. Super Slim też ok, tylko ta odsuwana klapka to bieda.

 

PS2 wygląda jak PieC położony w poziomie, ale ma swój urok i w moim przypadku wiatrak nie hałasował. Slimki to już takie odtwarzacze DVD.

 

Nowa strona.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie to wrzucić więc tutaj zapytam.

Czy jest jakaś dobra duszyczka, która by mi kupiła gierkę na DC'k a w Warszawie? Koleś jest niereformowalny w tym sklepie i chce ją wysyłać listem poleconym w kopercie bąbelkowej, a więc pudło na 100% by się połamało po drodze ... Jakby ktoś był tak miły to PM.

 

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, creatinfreak napisał:

W zeszłym roku dla forzy, w tym dla pudzianów. Jeszcze może dziś z okazji gamescom wpadnie promo na golda/gp i jestem gotowy na gearsy :D7cfd664445bf9e5635dd8fb0cf59c260.jpg

Jest promo 8zł za dwa miechy gej pasa ultimejta, ja już kupiłem czekam tylko na kuriera z konsolą. 

Ile dałeś za Koxa, nówka czy używka? 

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

Jest promo 8zł za dwa miechy gej pasa ultimejta, ja już kupiłem czekam tylko na kuriera z konsolą. 

Ile dałeś za Koxa, nówka czy używka? 

Wiem, że jest ale może wjedzie na golda i wtedy ciągle widnieje mi przejscie na ultimate za 4 zł. A kox używka z kwietnia tego roku, wygrałem aukcje za 1275zł.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

Miałem brać TV, ale Szajsung przyleciał w ch.uja z tegorocznym modelem to sobie kupiłem KOXa, a TV wleci po zakupie którejś z konsol przyszłej generacji. 

 

Spoko, tylko zanim pościągam wszystko co chcę to trochę minie na moim bieda necie :yao: 

:ogor: pamiętaj z kim przechodziłeś gyrosy 4 na 5 jestem gotów 

Odnośnik do komentarza

I bydlak już w moich łapskach :ohboy:

 

Chce ktoś to gunwo76? Oddam kod na grę za paczkę fajek albo zamienię na coś innego

xe3U7Px.jpg

W dniu 19.08.2019 o 13:41, blantman napisał:

:ogor: pamiętaj z kim przechodziłeś gyrosy 4 na 5 jestem gotów 

No o G5 już pisałem, że jak coś to gramy razem singla :lapka: 

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 5
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...