Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie zastanawiało jak takie gierki trafiają do lumpa. Rodzina po smierci gracza wrzuca wszystko na kontenera caritasu czy może jakaś firma skupuje różne rzeczy i potem sprzedaje je lumpeksom? Nawiasem mówiąc to Half Life był moją pierwszą grą na ps2. Miałem ją jeszcze zanim kupiłem konsole, a samą gierkę dostałem od Norbiego za wymianę akcesoriów wygranych w PSX Extreme XD

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Może mu cudów nie płacą ;d 

 

Pamiętam ,że w pierwszej firmie przez nieuwagę nadano mi dostęp do listy płac. Zacząłem myśleć o wyjeździe za granicę jak zobaczyłem ile prezes oddziału zarabia. Co prawda dochodził mu do tego darmowy samochód i paliwo no ale i tak nie było różowo. 

 

Chyba ,że resztę brał na lewo. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Może mu cudów nie płacą ;d 

 

Pamiętam ,że w pierwszej firmie przez nieuwagę nadano mi dostęp do listy płac. Zacząłem myśleć o wyjeździe za granicę jak zobaczyłem ile prezes oddziału zarabia. Co prawda dochodził mu do tego darmowy samochód i paliwo no ale i tak nie było różowo. 

 

Chyba ,że resztę brał na lewo. 

 

Idzie tam bo mozna znalezc jakas perelke za grosze, moglby zamowic z ebay czy amazona, ale takie lumpeksowanie to cos jak otwieranie lootboxa, nie wiadomo co sie trafi. Jego zona wszystkie markowe nerdowskie koszulki ze star warsow czy gier w lumpie znalazla. Wiadomo byle czego sie nie bierze, ale nie trudno o cos co wyglada jak nowe. Sam mam kurtke skórzana za 30zl, zadny skaj czy inny kit, wyglada jak nowka.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Plugawy napisał:

Idzie tam bo mozna znalezc jakas perelke za grosze, moglby zamowic z ebay czy amazona, ale takie lumpeksowanie to cos jak otwieranie lootboxa, nie wiadomo co sie trafi. Jego zona wszystkie markowe nerdowskie koszulki ze star warsow czy gier w lumpie znalazla. Wiadomo byle czego sie nie bierze, ale nie trudno o cos co wyglada jak nowe. Sam mam kurtke skórzana za 30zl, zadny skaj czy inny kit, wyglada jak nowka.

 

Wiem ,że dziewczyna 3 miesiące płaszczu szukała aż z ciekawości wpadła do lumpeksu który lubiła na studiach i też coś fajnego upolowała. Także wierzę jednak ja parę razy wpadłem w poszukiwaniu retro gier i niestety nic nie znalazłem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Wiem ,że dziewczyna 3 miesiące płaszczu szukała aż z ciekawości wpadła do lumpeksu który lubiła na studiach i też coś fajnego upolowała. Także wierzę jednak ja parę razy wpadłem w poszukiwaniu retro gier i niestety nic nie znalazłem. 

 

No ja też nie trafiam za bardzo bo praktycznie tam nie chodzę, nie mam perku do znajdowania fajnych rzeczy oprócz tej kurtki. Siostra natomiast wystarczyło, że weszła do lumpa i zaraz coś miała, tak samo szwagierka i brat. Ale dosyć offtopa.

 

Zacny steelbook shinian.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...