Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ajakssx napisał:

Rozumiem, że Mud*Runner wypełnia pustkę po pierwszym Motorstormie? :ohboy:

To zupełnie inne gry. Pierwszy motorstorm to był kunszt frajdy, zabawy i rozpierduchy.  Mudrunnera włączyłem, pokręciłem kołami w błocie, przez 20 minut przejechałem 15 metrów, pomyślałem sobie co ja odpie.rdalam ze swoim życiem grając w takie coś i wywaliłem.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krupek napisał:

To zupełnie inne gry. Pierwszy motorstorm to był kunszt frajdy, zabawy i rozpierduchy.  Mudrunnera włączyłem, pokręciłem kołami w błocie, przez 20 minut przejechałem 15 metrów, pomyślałem sobie co ja odpie.rdalam ze swoim życiem grając w takie coś i wywaliłem.

Gra nie jest dla każdego, ale jak trafi w gusta to zabawa jest przednia. I poza tym jak ktoś siada do niej prosto z wyścigów to niech się nie dziwi, że się bardziej w błocie zakopał. Tu trzeba umiejętnie kręcić kierownicą i pracować gazem. Rzadko kiedy jest tutaj cała naprzód. 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, suteq napisał:

Zapewne dlatego, że dla niektórych wydanie 1000zł na konsolę to nie jest sprawa życia lub śmierci. Chciał to kupił. 

 

Ale przecież to nie Tobie zadałem pytanie, tylko zupełnie innej osobie. Nie nazywasz się przecież Shinian

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Fanek napisał:

Czemu kupiłeś konsole dopiero na koniec generacji?

Za pół roku będziesz szukał kupca

 

Dla kilku exów i konsoli która nie będzie szarpać przy Fallen Order, Outer Worlds i miejmy nadzieję - Cyberpunk.

 

Po co miałbym szukać kupca? Do dziś zdarza mi się pograć kilka godzin w miesiacu np. na Gamecube.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, shinian napisał:

 

Dla kilku exów i konsoli która nie będzie szarpać przy Fallen Order, Outer Worlds i miejmy nadzieję - Cyberpunk.

 

Po co miałbym szukać kupca? Do dziś zdarza mi się pograć kilka godzin w miesiacu np. na Gamecube.


W sensie że na kolejnym Xbox/ PS5 będziesz miał wsteczną i pograsz w jeszcze lepszej jakości.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...