Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, u55r napisał:

Kupiłem na Włoskim ebay za 100 zł. Raczej słabo jeśli chodzi o nabieranie wartości, ja kupiłem do kolekcji swoich Tomb Raiderów jako ciekawostkę. Wiem że jest jeszcze memorka z Duke Nukem ale tą już naprawdę ciężko zdobyć. 

 

No fajna :Dhttps://www.amazon.com/Duke-Nukem-Character-Memory-Card-Playstation/dp/B001NA2A54

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z kolei ja mam pierdolca na tym punkcie. Nie jestem w stanie grać jeśli gra szarpie. Nie mówię tu o sytuacji gdy raz na jakiś czas poleci kilka klatek w dół (np. z racji doczytywania lub przechodzenia do innej lokacji), a o notorycznym gubieniu frejmów i ciągłym żonglowaniu ich wartością. Zero immersji, zero funu. Sporo gier już odpuściłem przez to właśnie. No ale nic to, czekam na info zatem.

Odnośnik do komentarza

Kilka niszowych gierek. Dwie polskie produkcje które miałem na wish liście i obie w super promo wyrwałem:nosacz:. Swoją drogą zawartość tych wersji bogatsza niż kolekcjonerek konsolowych za 400 zł plus co tu się pojawiają. Obie już pograłem i we the revolution gorąco polecam za to crossroads inn to early Access i bym poczekał. Chociaż przyjemnie się gra nie powiem. 

 

Dodatkowo taka mało znana japońska gra która nikogo ale sprawdzę i dam znać czy warto. Nadrabianie zaległości w sezonie ogórkowym. 

 

VpjNbJ0_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f 

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Wredny napisał:


Nie wiem, gdzie "mało znana", bo dość głośno było o anime-soulsach przed premierą, demko można było ograć...

przegapiłem premierę tej gry a wnioskowałem po temacie tu na forum. Jak porównasz z innymi grami to "mało znana" :) Albo inaczej olana przez graczy. Mi polecał ją @Velius i po ok 5 h jestem zadowolony. Chociaż pierwsza godzina to tradycyjne (pipi)owe tutoriale znane z jrpg i gier nintendo. Jak już kończy się nudne tłumaczenie gierka nabiera rozpędu i fajnie się sieka. Swoją drogą jako klon dark souls czemu nie zrobili tak za(pipi)istego tutoriala jak w serii souls? Dla mnie From robi to zawsze idealnie. Kilka porad na ziemi i jazda z pierwszym minibossem który cię wszystkiego nauczy. 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Sylvan Wielki napisał:

Rozumiem, że nie każdy lubi Asasyny, ale mnie się od lat podobają. Jasne, są lepsze i gorsze odsłony, niemniej Orgins bardzo miło wspominam. Jedna z najładniejszych i najlepszych gier 2017r. wg mnie, a ograłem sporo. Ukończyłem ją na Xbox One X, teraz chcę zdobyć platynę na sprzęcie Sony.

 

Kurła tam platyna to jakieś 100h, masz chyba nadmiar czasu na gierki? :D

czemu nie wybierzesz po prostu jednej platformy do wbijania trofików?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kuźwa Sylvan - do Origins platynowałem wszystkie Assassiny, a ten SANDbox mnie tak zmęczył, że od ponad roku nie mogę się zmusić, żeby chociaż wątek główny ukończyć - za dużo tu wszystkiego naebane...

@SebaSan1981 Daj znać, jak Pillarsy - przede wszystkim jakie loadingi, bo podobno na konsolach to straszna męczarnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...