Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Moje trzecie podejście do Zeldy 3D (po TP na wii i WW na wiiu). Mam nadzieję, że tym razem się nie odbiję po kilku godzinach i faktycznie będzie goty. :lapka:

JJowY37.jpg

Na allegro sprzedawca wrzucił zdjęcie z "pegi", a tu nagle taka niespodzianka :beksa: Pocieszam się, że ten zielony bardziej się komponuje z okładką...

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2020 o 18:07, krupek napisał:

Ludzie to oddawali po prostu w UK, bo większość gierek jakie miałem miała np naklejone ceny w funtach, albo jakieś ulotki. Sporo gierek na PS2 i PSX kiedyś tak uzbierałem. Do dziś mi został SNES, którego kupiłem za 10 zł.

W uk jest cos takiego jak charity shopy. Ludzie po prostu oddaja co maja w domu a potem to sklep sprzedaje w smiesznych cenach bo zbiera na jakis cel. A ze nasze lumpy zaopatruja sie glownie w odziez wlasnie stamtad to i czasem trafiaja sie przy okazj jakies gierki czy filmy. Choc mi nigdy nie udalo sie na cos takiego we wro natrafic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, suteq napisał:

Ło panie, ile wyszło? 

2300 za nówkę sztukę, warto było. Beat Saber KRÓL GIERECZEK! Rewelacyjna sprawa i pluję sobie w brodę, że potrzeba było nowej części Half-Life żebym dał szansę VRowi. Teraz ciężko mnie od niego oderwać :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

2300 za nówkę sztukę, warto było. Beat Saber KRÓL GIERECZEK! Rewelacyjna sprawa i pluję sobie w brodę, że potrzeba było nowej części Half-Life żebym dał szansę VRowi. Teraz ciężko mnie od niego oderwać :)

Ze strony oculusa byłoby tak gdzies koło 2k ale rozumiem że wolałeś z polskiego sklepu? 

Jeśli BS Ci tak siadło - sprawdź pistol whip jak bedzie przecena - ja wyrwałem to na promce za pare zł ale jest kocur. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oculus najlepiej wypada jesli chodzi o biblioteke gier dostepnych na to urzadzenie. Marketing facebooka przypomina troche epic store przez co cala masa bardzo dobrych gier na vr ladauje ekskluzywnie w sklepie oculusa wspierajac tylko gogle Zukenberga.

Moze jakis osobny temacik dla master race gogli na forumku?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Te okulary to najlepszy stosunek ceny do jakości? 

Z researchu jaki zrobiłem to tak. Dobra rozdzielczość, 80Hz, brak konieczności montażu baz do śledzenia kontrolerów. Tutaj wyciągasz wszystko z pudła, podłączasz dwa kabelki, robisz krok po kroku to o co prosi Cię aplikacja i to tyle. Za tę cenę nie znajdzie się nic lepszego (ktoś może powiedzieć, że Oculus Quest albo pierwszy HTC Vive bardziej mu leżą, ale w pierwszym przypadku mamy kompromis w postaci laga po kabelku i odświeżania 72Hz, w drugim trzeba montować stacje bazowe śledzące kontrolery i pierwszy model jest nie do zdobycia jeśli chodzi o nowe egzemplarze, bo wysżły z produkcji).

3 godziny temu, Ukukuki napisał:

Ja jeszcze nie robiłem rozeznania ale tutaj cena jest nawet akceptowalna szczególnie jak porówna się to do steam vr. 

SteamVR to program, Valve Index to gogle :) Ale tak, to jest najtańszy sensowny i działający sprzęt w obecnej chwili.

Godzinę temu, kes napisał:

Oculus najlepiej wypada jesli chodzi o biblioteke gier dostepnych na to urzadzenie. Marketing facebooka przypomina troche epic store przez co cala masa bardzo dobrych gier na vr ladauje ekskluzywnie w sklepie oculusa wspierajac tylko gogle Zukenberga.

Warto dodać, że mając Oculusa można też korzystać z dobrodziejstw SteamVR i kupować gierki u Gabena tak, żeby w razie wymiany sprzętu na inny/nowszy/lepszy nie zostawić wszystkiego w jednym zamkniętym ekosystemie. Jednak jak są ekskluziwki to nie ma przebacz, trzeba kupić u Cukierberka.

Godzinę temu, kes napisał:

Moze jakis osobny temacik dla master race gogli na forumku?

A jestem obecnie bardzo na tak, jak najbardziej

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

IMG-20200204-175709.jpg

 

Nie zdziwię się jeśli będę jedyną osobą na forumku, która to kupiła, no ale... W trylogię nie grałem, a tutaj spodziewałem się totalnego średniaka (choć Sniper Elite 4 bardzo mi się podobał), a póki co - po 4h zabawy - jestem zaskoczony na plus. Oprawa na XOX (w 60 fps) zdecydowanie daje rade, a rozgrywka to czysty fun, bez nadętych dialogów proszących się o opcję "skip". W Zombie Army 4 po prostu brniesz przed siebie - radośnie podgwizdując i robiąc miazgę z niezliczonych zastępów truposzy (na wiele wymyślnych sposobów). Tego było mi trzeba.

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...