Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Bzduras napisał:

Niezależnie od wyznania konsolowego polecam odsmerforwać się od zakupów innych i nie pytać, dlaczego właśnie w taki a nie inny sposób wydali swoje pieniądze.

Zabroń mi. :) 

 

Zwyczajnie byłem ciekaw co jest takiego w tym pilocie że go wszyscy kupują. 

Odnośnik do komentarza

Wiele rzeczy możnaby zostawić do CW, ale zgodzę się że ludzie są mocno przewrażliwieni. Niech za dowód temu służy fakt, że pokłosie zapytania o zakup zbędnego akcesorium ciągnie się już drugą stronę. :) 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Kupił to kupi, była zaczepka, było też pytanie w dobrej wierze. Nikt nie musiał na nią przecież odpowiadać nie? Tylko, że to wciąż jest forum i nie ma co udawać, że każdy się kocha, cieszy szczęściej innych etc. Niektórzy kupują dziwne lalki, inni kolekcjonerki które stają się memami, a inni piloty.

 

Powodów mogę jedynie się domyślać, ale nikt nie zabroni mi tego komentować.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Kupił to kupi, była zaczepka, było też pytanie w dobrej wierze. Nikt nie musiał na nią przecież odpowiadać nie? Tylko, że to wciąż jest forum i nie ma co udawać, że każdy się kocha, cieszy szczęściej innych etc. Niektórzy kupują dziwne lalki, inni kolekcjonerki które stają się memami, a inni piloty.

 

Powodów mogę jedynie się domyślać, ale nikt nie zabroni mi tego komentować.

ALE ZAMKNIJ JUŻ MORDĘ, KUPIŁ TO KUPIŁ I CH.UJ CI DO TEGO C'NIE

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Przyszła wczoraj ale dopiero dzisiaj miałem siłę wrzucić. To mój pierwszy Xbox :D w tej generacji powiedziałem sobie "a dam szansę zielonym" 

Z tyłu i na szafce na razie bajzel a telewizor pamięta 2007 ale wszystko po mału sobie ogarnę. Wiernie mi służył również przy konsolach retro ale chyba czas dać mu spocząć. 

IMG_20201120_124809.jpg

Ach, ten obrus na meblach. Aż mi się przypomniał dom mojej śp. babci i te dywany na ścianach. :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...