Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Uncharted, TLOU i Bioshock Infinite jakoś nie mieli problemu wlepiać dziesiątek jak leci, więc bałbym się raczej o odchyły w drugą stronę, ale dalej sobie wkręcajcie co tam chcecie. Dzisiaj skala ocen wynosi 7-10 i biedne NMS miałoby dostać za mało bo się nie znajo :<.

Odnośnik do komentarza

 

W Doomie bali się o multipleyer i to, że taka staroszkolna formuła mogłaby nie dopasować do "nowoczesnych" recenzentów". Tu jest trochę inna kwestia. Zresztą, czego można była oczekiwać po twórcach, którzy jedynie co robili to gry na komórki?

 

 

No a tutaj pewnie boja sie ze gra w ktorej przez 10 minut sie nie strzela ani nie skacze po goombah tez moze sie nie dopasowac do "nowoczesnych" TFU recenzentow TFU.

 

Sam mam watpliwosci co do tej gierki, ale to nie recenzje rozstrzygna czy bedzie ona warta czegokolwiek. Przypominam, obecni tfu recenzenci tfu w branzy: https://youtu.be/9yYp8ZeQ-I8?t=4m6s

NMS to bedzie bardzo specyficzna gra, która nie każdemu odpowie. Oceny mogą być róźnorodne od 4/10 do 10/10. A typowy dzisiejszy gracz skupia sie bardziej na ocenach niż samej treści recenzji. W ten sposób można wiele przeoczyć; np.: jak to, źe formuła nie przypadła recenzentowi do gustu, bo coś tam ale podkreśla, że gra powinna zaciekawić miłośników eksploracji, itp. NMS taką grą bedzie: kochaj lub znienawidź. Oceny bedą bardzo różnorodne.

Odnośnik do komentarza

Uncharted, TLOU i Bioshock Infinite jakoś nie mieli problemu wlepiać dziesiątek jak leci, więc bałbym się raczej o odchyły w drugą stronę, ale dalej sobie wkręcajcie co tam chcecie. Dzisiaj skala ocen wynosi 7-10 i biedne NMS miałoby dostać za mało bo się nie znajo :<.

 

Ja sobie nic wkrecac nie musze, kierowanie sie recenzjami w dzisiejszych czasach to czysty idiotyzm. 10tki dla Bioshock Infinite to najwiekszy dowod na to jakich z(pipi)anych recenzentow mamy obecnie. 5/6 dla Dooma to kolejny idealny przyklad.

 

Osobiscie nie zdziwilbym sie gdyby NMS zebral 10tki i 5tki.

 

NMS to bedzie bardzo specyficzna gra, która nie każdemu odpowie. Oceny mogą być róźnorodne od 4/10 do 10/10.

 

Haha, czyli myslimy podobnie <patrz wyzej> :lapka:

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Najlepsze, że nie byłoby tutaj tych wyliczeń, gdyby Sony nie rozreklamowało tego indora na kilku konferencjach. Choć skoro Hello Games wołają sobie za to pełne 60$, to muszą być rozliczani bez przymykania oka na fakt, że to "tylko" niezależna gra promowana przez wielkiego wydawcę (który wydawcą tej konkretnej gry i tak nie jest).

Odnośnik do komentarza

W Doomie bali się o multipleyer i to, że taka staroszkolna formuła mogłaby nie dopasować do "nowoczesnych" recenzentów". Tu jest trochę inna kwestia. Zresztą, czego można była oczekiwać po twórcach, którzy jedynie co robili to gry na komórki?

Joe Danger nie był grą na komórki.

Odnośnik do komentarza

W tym przypadku dla mnie embargo ma sens, bo skoro ma to być tak wielki tytuł to takie pospieszne teksty "kto pierwszy ten lepszy", mogą tylko zaszkodzić.

Z drugiej strony jeśli po pięciu godzinach będzie monotonia i powtarzalność, to w sumie ciężko wymagać od recenzenta, żeby się męczył i jeszcze może wbił platynę.

Kij wie, ja tam i tak poczekam na recki z różnych źródeł (z Polygonu niekoniecznie) i poskładam sobie do kupy wszystkie zawarte w nich informacje - na tej podstawie podejmę decyzje o ewentualnym zakupie i tyle, nie muszę mieć tego w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Na jakiej  zasadzie te światy są tworzone?

Czy nad każdą planeta idnywidulanie siedzial twórcca? (wiaodmo ze nie)

Czy  w takim razie te planety sa tworzone z kilkuset zmiennych, gdzie jedna od drugiej moze sie róznic w zasadzie kolorem potworków i  innym kolorem nieba?

 

Osobiscie aż mnie zbiera na wymioty by  czerpac radosć z jakiegoś zwiedzania planet któe wyleciały  z maszyny losującej.

Odnośnik do komentarza

Na jakiej  zasadzie te światy są tworzone?

Czy nad każdą planeta idnywidulanie siedzial twórcca? (wiaodmo ze nie)

Czy  w takim razie te planety sa tworzone z kilkuset zmiennych, gdzie jedna od drugiej moze sie róznic w zasadzie kosrolm potworków i  innym kosrolm nieba?

 

Osobiscie aż mnie zbiera na wymioty by  czerpac radosć z jakiegoś zwiedzania planet któe wyleciały  z maszyny losującej.

 

wszystko jest generowane sralnie

Odnośnik do komentarza

niczym wąsy snake'a 

 

podobno generowanie proceduralne ma się różnić od tego co znamy dotychczas ponieważ ma być oparty o superformułe (nie znam szczegółów, nie jestem matematykiem)

 

ponoć nie bo wtedy łamią patent i mają przypał 

 

https://play.spotify.com/album/0CkuFPWCLJjCAEKy0dce40?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open

 

soundtrack od 65daysofstatic na spotify juz jest

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...