Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

<wrozenie z fusow>

 

Gra bedzie zbierac bardzo dobre oceny poniewaz:

 

a) indyk

b) sony

c) eksploracja kosmosu to rzadki motyw, a taka przy ktorej pseudo recenzenci z wielkich portali nie musza drapac sie po glowie zeby w ogole wystartowac lub wyladowac statkiem to juz w ogole cudo bedzie dla nich

 

Gra pewnie bedzie nawet dobra, ale... podejrzewam ze szybko bedzie sie ludziom nudzic, ludzie lubia wybuchy i akcje, w tej grze system walki wyglada miernie, glowny trzon to eksploracja nowych planet, pewnie bedzie grono fanatykow, ale wiekszosc typow sobie szybko odpusci.

 

Tak to widze. Sam raczej poczekam na pierwsze kopie na pchlim, nalatalem sie juz w Elite Dangerous i Rebel Galaxy, dlatego nie mam parcia.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak w Final Fantasy 8 po jakims czasie można było odwiedzać inne kontynenty to juz wtedy marzyła mi się taka gra z możliwością odwiedzania wielu planet w galaktyce jak w Star Wars. Nie dość że kosmos przeogromny to jeszcze. Obszerne światy. Mam nadzieje ze te planety będą spore i bedzie na nich co robić.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak w Final Fantasy 8 po jakims czasie można było odwiedzać inne kontynenty to juz wtedy marzyła mi się taka gra z możliwością odwiedzania wielu planet w galaktyce jak w Star Wars. Nie dość że kosmos przeogromny to jeszcze. Obszerne światy. Mam nadzieje ze te planety będą spore i bedzie na nich co robić.

to się zawiedziesz

Odnośnik do komentarza

Nie mogliby po prostu jakiegoś dema albo triala na 5h wypuścić? Pograłoby się chwilę, zobaczyło wszystko co gra ma do zaoferowania i spokój.

Tjaa, dema obecnie to zło ostateczne. Jeszcze się ludzie zniechęcą do gierki i anulują pre-ordery. Grunt to wciskać kit aż do premiery,a potem niech się dzieje co chce. Grunt,że kasa za sprzedane sztuki sie zgadza.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak w Final Fantasy 8 po jakims czasie można było odwiedzać inne kontynenty to juz wtedy marzyła mi się taka gra z możliwością odwiedzania wielu planet w galaktyce jak w Star Wars. Nie dość że kosmos przeogromny to jeszcze. Obszerne światy. Mam nadzieje ze te planety będą spore i bedzie na nich co robić.

Planety będą ogromne, w sumie to pewnie na piechotę nigdy jednej nie przejdziesz dookoła. Problem w tym, że jak na nią przylecisz, to pewnie cała reszta planety będzie wyglądać identycznie jak miejsce lądowania.
Odnośnik do komentarza

Mi tam kiedyś miejsce lądowania w zupełności wystarczało. Amiga600, Frontier i nieskończenie wielki wszechświat na jednej dyskietce - resztę dogrywała wyobraźnia :)

 

Jednak, od czasu Amigi 600 wiele sie zmienilo w temacie tworzenia gier i uzywania swojej wyobrazni, teraz wszystko dziala na innych zasadach i wrzechswiat na jednej dykietce, czy 6 giga juz nam nie wystarcza. Juz wtedy zdazyles odkryc puste planety a teraz, chociaz rozumiem, ze hype na ta gre dziala na wyobraznie, gdy oceniamy gry patrzymy na szeroki wachlarz mozliwosci, albo intrygujaca fabule, tudziez na ciekawie rozbudowane etapy czyli wszystko to czego temu tytulowi brakuje. Moze nie brakuje mu klimatu( styl graficzny i pomysl jak najbardziej swietne) ale to za malo, zeby nie stlamsic nas nuda.

Odnośnik do komentarza

No oczywiście, że teraz sam wymagam dużo więcej, tak mnie po prostu wzięło na wspomnienia :)

No i to jest właśnie problem tej gry - chooy wie, o co tam będzie chodzić. Jeśli byłyby jakieś losowe zdarzenia, jak te opisane powyżej, jakieś jasno nakreślone cele, misje, handel... W materiałach tylko marketingowy bullshit, zero konkretów - to właśnie sprawia, że jestem nieufny - za blisko premiery jest na takie ogólniki, kota w worku nie kupię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...