Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Wlaczam gre... o, 5 godzin pozniej a ja jeszcze po planecie biegam :niedobrze:

 

Ciekaw jestem jak szybko zacznie powietrze uchodzic z tego tytulu, poki co dalej bawie sie bardzo dobrze.

 

A wlasnie, poki co gra chodzi wysmienicie, mialem jeden spadek dosc drastyczny tylko przy wchodzeniu do atmosfery planety, gdzie sterownosc i tak jest mega ograniczona (ukryty loading?), calosc trwa jakies 5 sekund tak wiec nie odczuwa sie tego praktycznie w ogole. Latalem nad powierzchnia na pelnej, w kosmosie, walczylem, rozwalalem grunt na planetach - beton 30.

Masz nadal ten customowy dysk w konsoli? Może to on daje radę i zmniejsza loadingi dlatego gra Ci nie szarpie.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem drogę do platyny i dwa trofiki to niezły grind. 12 godzin na jednej ekstremalnej planecie bez śmierci i opuszczenia jej, to ładnie nużący hardcore. Do tego dochodzi jeszcze jeden trofik aby przeżyć 32 godziny na ekstremalnych planetach też bez śmierci. O ile zginąć w tej grze jakoś trudno, to łatwo będzie paść w sen z nudy i tym samym zginąć w grze :D

Odnośnik do komentarza

Az mi sie wierzyc nie chce ze jak wchodzisz w atmosfere planety to nie masz szarpniec. I dysk raczej tu by wiele nie zmienial, nie po to wszystko jest p r o c e d u r a l n e żeby się z dysku wczytywało.

 

Bardzo mozliwe ze jak sie wskakuje do systemu to planety sa juz generowane i wgrywane na dysk a potem jak dolatujesz to tylko szczegoly sie dogrywaja, w koncu nawet z kosmosu mozna juz ocenic mniej wiecej z jaka planeta bedziemy mieli do czynienia.

 

@Moldar

 

Bez smierci? To nam po smierci sie kasuja te milestone'y? Bo tylko z nimi widze zwiazane trofki.

Odnośnik do komentarza

Heh, dla samej platyny kiedyś sobie sprawię ten tytuł :)

Bo jako były (bo na konsolach raczej nie ma nic w tych klimatach) miłośnik "space simów" jakoś nie dałem się przekonać do tej pory.

Dobra, uciekam, bo znów mam ochotę marudzić, że na PS4 nie ma jeszcze Elite Dangerous. Ba! Nawet remake pierwszego Wing Commandera bym chętnie zaliczył - jaki to miało feeling na Amidze :)

Odnośnik do komentarza

Co najlepsze, na redditach piszą, że ogólnie cała ta prezentacja na E3 było kompletnie oskryptowana, śladu multiplayera nie było i jeszcze było na zmodyfikowanym silniku Unity. Normalnie zagrywka jak EA i Ubishit, po prostu ludzie przyzwyczaili się do bycia debilami i waleni w tyłek za preordery, a potem takie rzeczy się serwuje, najlepsze, że były już takie gry jak Watch Dogs, nic żadnej nauczki z tego nie wyciągnęli. Jeśli polityka dalej tak będzie uprawiania, to logiczne, że gry będą wydawane z zakalca, zepsutym syfem i bóg wie czym jeszcze zaserwuje nam developer.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

O jak kwikłem XD

 

Pikne. Ale oczywiście o to wojny nie będzie  bo jakże to ) To tylko indyk za 250 zł  który wyłączając generowane planety ma gameplay jak  prawie każdy survival  i to bez multi :)

 

Oczywiście  ,że gra ma swoje momenty i dowolność  podróży ale jest to dla mnie za mało. Poczekam jak stanieje lub  porządnie rozbudują.

Odnośnik do komentarza

Co najlepsze, na redditach piszą, że ogólnie cała ta prezentacja na E3 było kompletnie oskryptowana, śladu multiplayera nie było i jeszcze było na zmodyfikowanym silniku Unity. Normalnie zagrywka jak EA i Ubishit, po prostu ludzie przyzwyczaili się do bycia debilami i waleni w tyłek za preordery, a potem takie rzeczy się serwuje, najlepsze, że były już takie gry jak Watch Dogs, nic żadnej nauczki z tego nie wyciągnęli. Jeśli polityka dalej tak będzie uprawiania, to logiczne, że gry będą wydawane z zakalca, zepsutym syfem i bóg wie czym jeszcze zaserwuje nam developer.

Najgorsze jest to, że zamiast totalnej klapy to gra się sprzedaje jak świeże bułeczki za cenę 3x większą niż zasługuje i jeszcze ma całkiem pokaźne defense force które nerwowo reaguje na każdą krytykę. "Branża" [*]

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

I właśnie tego nienawidzę w ludziach, którzy zawziętością bronią tej gry jak jakiejś świętości, tłumaczeniem, nie stać to nie kupuj, to nie o to chodzi, że tyle kosztuje, mnie stać ale nie dałbym tyle za taki produkt, który najzwyczajniej w świecie na to nie zasługuje. Ta gra właśnie robi więcej złego na rynku gier niż pożytecznego, bo wg opinii devów mają w głowie, walić to i tak będziemy Wam sprzedawać (pipi) i Wy to kupicie, bo jesteście do tego przyzwyczajeni i dacie nam hajs niezależnie od produktu jak jest zrobiona, to jest właśnie psychika i słaba wola hipokrytów czyli konsumentów. A ludzie już zapomnieli jak gry kiedyś były robione i jak dodatki nawet, które 5x więcej oferowały niż dzisiejsze DLC.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...