Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pajda napisał:

Tylko to jest wersja style, która ma tylko bezużyteczne dodatki względem Comfort. A comfort mam za 70tys brutto, za 80 to już bym wolał dołożyć do kia cee'd ;<

 

Iron Gray jest na miejscu u mnie w mieście, właśnie się na niego gapie i staram określić czy może być zamiast białego

A kupić i folie założyć ? Ale to nie wiem czy nie za drogi wyjdzie 

Odnośnik do komentarza

Uff znalazłem sztukę, która już jest clona w porcie. A salon sam w sobie jest z krakowa. A więc będzie biała elantra i w tej cenie dostanę jeszcze winterpack ( grzanie kuciapy na przednich fotelach i grzanie kierownicy) i 17 calowe felgi, zamiast tych oblesnych 16tek 

 

Teraz musze tylko odzyskac zaliczkę z lokalnego salonu 

Odnośnik do komentarza

Uff nie relacjonowałem na żywo, ale po dzwonieniu po salonach we wszystkich dużych miastach, dzisiaj podpisałem umowę na Elantrę, która będzie 15go w salonie. Masakra, jednak uparłem się na ten kolor i wyposażenie, przy okazji jakieś w miarę fajne felgi dostałem w gratisie ( jak na zdjęciu na dole)

2019-Hyundai-Elantra.jpg

 

Ogólnie oprócz stalowego koloru, reszta wygląda słabo. W sensie mega słabe te odcienie, na żywo niebieska (perła) niekiedy wyglądała fajnie, ale przy pochmurnym dniu robił się odcień ciemnego granatu jak choćby w Golfie 3.

Edytowane przez Pajda
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To faktycznie tanio. Jak chciałem salonowe auto to uparłem się na Leona, który wyszedł mnie 78 brutto ale w wersji Excellence - taki prawie top. Gdy pojechałem do salonu oferta była już nieaktualna i nagle chcieli 85. Za Leona. I tak kupiłem używane Mondeo ale następny samochód już tylko z salonu choćby miała to być Fiesta czy Fabia.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie wujaszek, mazda to klasa wyżej i do tego jest większa. Myślę,że odpowiednikiem byłaby np Kia Optima. Aczkolwiek ja szukałem nowego dupowozu,a do zabawy będzie coś innego.

 

Katalogowo moja elantra , wyszła chyba za 84 tysiące :gayos: W pierwszej wersji chciałem kupić wyprzedaz rocznika, ale spóźniłem się ....na szczęście bo względem nówki z tego roku taniej było tylko o 2 tysiące. Łącznie zaangażowałem 6 salonów w Polsce i się licytowały w dół. Na koniec już nie mieli jak zjeżdżac z cena to zaczęło się doposażanie i gadżety.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jotrazydwa napisał:

Tylko felgi kur.wa mam za duże i opony za cienkie. Każdy wybój czuję i mnie drażni. Zawieszenie nowe praktycznie. Ostatnio dużo jeździłem Renault i jak Magdą w dziurę wjeżdżam to mi się zdaje, że zaraz się rozsypie. Ych.

To sprzedaj te felgi i kup 16 albo 17 zgodne ze specyfikacją.

Odnośnik do komentarza

Ktoś bardziej kumaty ode mnie:

 

- auto z 2007 r. w zasadzie nie ma bolączek oprócz tego:

 

WkUoTMT.png

 

Mniej więcej to jest obszar, gdzie miernik pokazuje 500-1500 mikronów. Czyli szpachelka.

Zrobione to było w Holandii, ma minimum 5 lat. Nie widać, by coś się z tym działo.

Nie dojdę niestety do tego, czy to była obcierka parkingowa czy co.

Poza tym nic się tam nie pojawia, reszta lakier oryginalny.

Auto od forumowicza, całkiem zadbane i używane z głową.

 

Czy to dyskwalifikuje samochód?

 

Dodam tylko, że strasznie trudno kupić tą furę, każda ma jakąś bolączkę a jedyny egzemplarz, który miał cały og lakier to miał czystą książkę serwisowa, brak papierów innych w tym od gazu, nie robił facet przeglądów gazowych lub zgrywał głupka, a licznik na 100% kręcony był.

 

 

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, mozi napisał:

A sprzedający co mówi? Bo szpachla w 2019 to tak trochę nieteges 

 

to było robione u Holendra (1 wlasciciela) w latach 2007-2014 (i w 2014 auto do PL pojechało już z tym)

Teraźniejszy własciciel od razu mi o tym pisał, że "miernik już wtedy mi to pokazał" , więc nie ukrywał tego.

 

16 minut temu, Pajda napisał:

Przecież to japończyk z plastikowymi osłonami nadkoli, gdzie zbiera się woda,każdego to czeka:) U mnie w Suzuki też do roboty są. Może to też być ocierka o np. betonowy słup w podziemnym parkingu

 

Czyli co, normalna sprawa?  : )

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...