Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, później jest już 55 TFSI silnik 3.0 benzyna 350km, ale to już w A6 zdaje się do 2018 roku. Powyżej tego idą już 2.0 i 3.0 TDI.

mozi - 3.0 TDI jak chesz iść wyżej, lepsze osiągi i mniejsze spalanie, quatro też w tym jest.

Po chipie te 245 idą pod 300km.

A w tej chwili co masz? silnik i moc

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Grabek napisał:

Chodzilo mi ogolnie o huydaya takze czep sie pan tramwaju. Smigaja w podobnej cenie co kijanki

Geez tejkeizyfaker - @balon ma taką 2-3 letnią ix35. Jego sugeruję zapytać. 

5 godzin temu, second napisał:

Serio tylko 3k za rs3 przy wynajmie? To jest kwota brutto, czy netto? Rozumiem, że ubezpieczenie i serwis są w cenie raty? Jeśli tak, to jest to naprawdę dobra alternatywa dla leasingu. Wyliczyli mi ostatnio nieco ponad 3k za cla35 amg, a wiadomo jeszcze dochodzą ww rzeczy. 

Cos tak patrze ze wychodzi ale raczej obawiam się kosztów eksploatacji takiego auta. Muszę się przejechać i zapytać co i jak. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.08.2019 o 23:41, easye napisał:

Swoją drogą, ktoś jeździł w ostatnich latach autem, w którym przy 140 rozmawialoby się niekomfortowo? Nawet w 15 letniej dislowej miecrze przy takiej szybkości rozmawia się normalnie, no ale może to zasługa poteznych  silników 1.5? XD

Tak na szybko to nowy Yaris, nowa Micra, nowy Jazz... 

 

I śmiechu warte są komentarze, że jak auto, to tylko manual, szczególnie po mieście xD. Za 5 lat oddam auto w rozliczeniu i biorę nowego Focusa tylko w konfiguracji automat + adaptacyjny tempomat ze Stop&Go. 

Odnośnik do komentarza

Hmm, póki co:

 

- mnóstwo wgniotek i małych rys, drobiazgi

- opony rocznik 2010 letnie, trochę sparciałe

- tarcze i klocki przód na zero

- wyciek z okolicy rozrządu ( ??? )

- malowana maska + zderzak (+ klejony)

- wiatrak chłodnicy - obudowa klejona

- błotnik prawy przód malowany

- drzwi prawy przód malowane

- klapa tył na 80% malowana

- drzwi lewy tył odkręcane

- felgi porysowane

- szyba przód mały odprysk (chyba niegroźny)

- prawy kielich rdza ( ??? )

 

co o tym sądzicie?

Niedługo jazda próbna.

 

  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Grabek napisał:

@Banny

 

a huydaj ix35/tucson? Cumpel ma jakies pol roku i sobie chwali (2019 rocznik)

 

Żona ma już 5 rok. Kupiliśmy nówkę. Silnik prosty 136 koni, bez turbo. Dla mnie ciut mułowaty, lubiący wysokie obroty jak masz dynamicznej jechać, ale na miasto/jako drugie lub kobiece auto wystarcza spokojnie. Spalanie 9,4 praktycznie 100 miasto, a żona nie zna pojęcia ecodriving.

Ten silnik to chyba jedyny mały minus. Auto pakowne, dobra widoczność bo siedzi się wysoko, żaden krawężnik niestraszny. Do tego pakowny samochód (bagażnik do lini okien 591l). Wyposażenie też totalnie wystarczające (2 strefowa klima, 4 fotele podgrzewane i kierownica, ledy sredy itd.). Oczywiście samochód bezawaryjny przez te 5 lat, chociaż przebieg to całe 40 tys km :)

Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu i jak nie zaczną się żadne cyrki to myślę, że jeszcze z 4-5 lat na loozie posłuży.

Takie modele z tego rocznika, z podobnym wyposażeniem, z polskiego salonu i niskim przebiegiem (ok 50-60 tys), można obecnie za ok 55-60 kupić. 

Odnośnik do komentarza
Hmm, póki co:
 
- mnóstwo wgniotek i małych rys, drobiazgi
- opony rocznik 2010 letnie, trochę sparciałe
- tarcze i klocki przód na zero
- wyciek z okolicy rozrządu ( ??? )
- malowana maska + zderzak (+ klejony)
- wiatrak chłodnicy - obudowa klejona
- błotnik prawy przód malowany
- drzwi prawy przód malowane
- klapa tył na 80% malowana
- drzwi lewy tył odkręcane
- felgi porysowane
- szyba przód mały odprysk (chyba niegroźny)
- prawy kielich rdza ( ??? )
 
co o tym sądzicie?
Niedługo jazda próbna.
 
Ty na złom się wybrałeś?
No dobra zamówiłem Hyundaia Elantre, niestety wszystkie oferty na OtoMoto to ściema salonów i nie mają ich na stanie. Udało się dorwać dobrze wyposażona sztukę, która już płynie na statku. Będzie za niecały miesiąc
 
 
17e12
 
 
Gratki. Chwal się fotkami jak już będzie. Jaki kolor wybrałeś itp?
Odnośnik do komentarza

W sumie będzie identyczny jak na zdjęciu czyli biały. Chciałem niebieski,ale po lifcie nie ma już tego fajnego odcienia (podobnego do fordowskiego). Jak mi się znudzi to dam do oklejenia ;)

Felgi paskudne, pójdą na zimówki, a na następny sezon wrzucę coś ładniejszego

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Pajda napisał:

No dobra zamówiłem Hyundaia Elantre, niestety wszystkie oferty na OtoMoto to ściema salonów i nie mają ich na stanie. Udało się dorwać dobrze wyposażona sztukę, która już płynie na statku. Będzie za niecały miesiąc

 

17e12

 

 

Na statku z Koreii?? :nosacz: przecież to pordzewiałe przypłynie.

chłopaki dobrze radzili lepiej kilkulatka od handlarza :nosacz3:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...