Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Auto całe sprawdzał "Auto inspektor sprawdzanie auta przed zakupem" (tym razem olałem autotesto bo trochę na odwal moim zdaniem robią) - wyłapał jakieś pierdołki, ale dzięki @Pajdadopytam się jeszcze o to. 

 

Jakby ktoś w Wawie miał problem to serdecznie polecam tego gościa:

https://www.facebook.com/mobilnyrzeczoznawca/

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banny napisał:

Auto całe sprawdzał "Auto inspektor sprawdzanie auta przed zakupem" (tym razem olałem autotesto bo trochę na odwal moim zdaniem robią) - wyłapał jakieś pierdołki, ale dzięki @Pajdadopytam się jeszcze o to. 

 

Jakby ktoś w Wawie miał problem to serdecznie polecam tego gościa:

https://www.facebook.com/mobilnyrzeczoznawca/

 

 

Rozumiem, że korzystałeś z usług? Ale jak np. sprawdzą jak ma się kondycja silnika, stan skrzyni biegów, "maglownicy". Bez rozkręcania na elementy pierwsze. 

Odnośnik do komentarza

Jako laik motoryzacyjny to dla mnie jedyna opcja na zakup auta powyżej 15k.

Mogę zatem Ci odpowiedzieć jedynie ogólnikowo, a dokładniejszą informacje uzyskasz od faceta. Wszystko na komputerek / słuch / oko? 

Ja taka opcję polecam, zależnie od miasta to 200-350 pln za inspekcję a masz praktycznie pełen ogląd w auto. 

Przy pierwszym upatrzonym [po kilku tygodniach poszukiwań auta] bym wtopił... (Kia Sportage 51k) 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2019 o 00:21, Mustang napisał:

Bardzo podobają mi się felgi. W ogóle Infiniti od lat miały i mają fajny design, ale niestety niczego ciekawego w klasie kompaktowej chyba nie szykują.

Biorąc pod uwagę,że jeszcze zostało  im pół roku obecności w europie to żadna strata.Ciekawe jaki będą ceny u dielrów w marcu bo już teraz fajni wyposażone Q50 poniżej 130 K.

Odnośnik do komentarza

No tak, rzeczywiście się zmywają. 

 

Zaczyna mi trochę brakować alternatyw dla niemieckiego premium w klasie kompakt. Lexus CT jest przestarzały, Giulietta też, Lancię zabili, Infiniti się pakuje, DS poszedł na razie w SUV'y, Volvo V40 się skończyło... Tylko Niemcom opłaca się inwestować w ten segment?

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Pajda napisał:

Jak Europejczyk ma wywalić 130tys to raczej już stawia na coś większego. Za tyle można już przebierać w małych suvach,na który jest bum.

 

P.s jutro z Michałkiem Aelisem jadę po brzydkiego Hyundaia:banderas:Troche średnio mi się chce wracać 600km autem na dotarciu.

Ale wiesz,że poza wysokością Q50 jest wieksze od małych suwów i jest pozycjonowane między Lexusem IS a GS?Nawet już nie wspomne o jakości wykonania, czy prowadzenia w porównaniu do innych aut w tej cenie.

Odnośnik do komentarza

No ja robię przymiarkę pod Fieste ST. Najwcześniej i tak dopiero w przyszłym roku, ale jeśli uda się sprzedać motocykl to auto powinno być początkiem roku, jeśli się motocykl nie sprzeda, to auto będzie później. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Piękna jest :blush:

 

2e066e444132d9a0med.jpg

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, krupek napisał:

No wywalać ponad 100k na BMW1, A3, czy coś takiego to trochę beka jednak, te auta jedynie logo mają premium.

Poprzednie jedyneczki miały napęd na tył jak pan jezus przykazał i fajne silniki. Tej obecnej bym nie brał ale o wiele lepszym wyborem dla kawalera jest mniejsze autko z mocniejszym silnikiem niż bieda wersja modelu "premium", który jest na dodatek większy i cięższy. 

m2 to obecnie najlepsza bmka 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...