Skocz do zawartości

Alien Isolation


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówić prawdziwy survival horror z myślą żeby było przyjemnie,żeby nie trzeba było oglądać się za siebie i żeby nie było strasznie(to nie może być na serio).

Chyba logiczne czego można oczekiwać od tego gatunku,nie trzeba się nawet nikogo pytać,ale powiem tylko tyle że gorzej wybrać nie mogleś(P.T jesteś obsrany krótki okres czasu z racji dema,tutaj czeka na ciebie  15-25 h z niekiedy spokojniejszymi momentami).

Miłej zmiany pieluch.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

oip zastanawialem se tak jak ty i wybralem aliena. kurde klimat gesty. ogladalem transmisje graczy i wydawalo sie nudne ale jak sam odpalilem gre toz to miazga. na razie poczatek hasalem dopoki nie spotkalem aliena teraz kazdy halas to kisiel w majtach.. jak na razie nie zaluje ani centa wydanego na ta gre. jak bedzie pozniej napisze.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem, ale pod koniec strasze przeciągnieta gierka, mogli ją troche skrocic a zagescic akcje. Gra sama w sobie bdb bawilem sie przednio zwiedzajac stacje Sewestopolu, dlonie nie raz spocone + pare zawalow tez bylo. Generalnie na fabule nie mozna narzekac, ale jakis taki niesmak mi ta gra zostawila. Od strony audiowizualnej ta gra to male arcydzelielo, oswietlenie cud miod + mroczna otoczka + dzwiek na dobrych sluchawach = kisiel w majtach :) Wroce z pracy to powrzucam screeny, a tymczasem poluje na TEWD ( kocham przelom pazdziernika/listopada )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fanek oszuka system świadomie wybierając poziom easy i grając przy zapalonym świetle z kumplami serwującymi niewybredne dżołki przy puszce szlachetnego trunku. That's how we deal with scary games guys.  8)

 

no innej opcji gry nie widze, przecież ja sie bede bał, dzieki za podpowiedz z tym easy nie wpadłem na to ;)

 

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

oip zastanawialem se tak jak ty i wybralem aliena. kurde klimat gesty. ogladalem transmisje graczy i wydawalo sie nudne ale jak sam odpalilem gre toz to miazga. na razie poczatek hasalem dopoki nie spotkalem aliena teraz kazdy halas to kisiel w majtach.. jak na razie nie zaluje ani centa wydanego na ta gre. jak bedzie pozniej napisze.

Dzięks Danielski, czekam zatem na relację. Ten tydzień przysiądę do drajwbezkluba a za tydzień/dwa biorę aliena.

Kurcze powinni zrobić aliena 2 na podstawie Aliens, granie w coop-ie, ustawianie działek, spawanie drzwi, hordy alienów szturmujące nasze pozycję. Taki L4D z alienami :-D

Odnośnik do komentarza

ja na razie 5misja i jestem mega zadowolony. recka aj mnie skusila bo bardzo czesto zgadzam sie z jego plusami/minusami gier wiec podobny gust. dla fana uniwersum to obowiazkowa pozycja. odswiezylem sobie nostromo i patrzac na design to tworcy gry powinni dostac jakiegos growego oskara za przeniesienie klimatu. juz teraz chcialbym zobaczyc zrobionego przez nich aliena w ktorym wcielamy sie w obcego albo marine;) czuje ze bylaby miazga.

Odnośnik do komentarza

od 15 minut siedze w szafce i boje sie wyjsc:) (pipi)a gra jest mega. nazywajcie mnie januszem gejmingu ale pierwszy raz zatesknilem za skryptami..wczoraj obcy mnie zauwazyl jak siedzialem skitrany pod lozkiem( stal dalej a ja sie akurat wysuwalem spod lozka zeby chycnac do szafki) uslyszalem jego ryk i widze jak pedzi...nie zdazyl.. wylaczylem konsole i poszedlem spac... o ile outlast szybko mnie znudzil i balem sie ze to samo bedzie z obcym tak tutaj chce grac ale strach mnie temperuje i musze dawkowac gre przerywajac czyms w lzejszych klimatach typu drajwklapek. dla fanow filmu tytul obowiazkowy.

Edytowane przez danielskii
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja między sesjami w aliena grałem w mario 3d world i mario kart polecam! Nic nie pomaga na aliena tak jak nintendo:)

 

Raz po misji to myślałem nawet o sprzedaży przed końcem ale fabuła i chęć zobaczenia zakończenia zwyciężyła.

Odnośnik do komentarza

kurde te napisy na PS4 da sie jakoś powiększyć?

musze specjalnie do tv sie przysuwać aby coś przeczytać

 

mam wrażenie jakby gra miała mniej niż 30fps, to tylko tak na początku czy cały czas?

chyba że przyzwyczaiłem sie do gier 60fps bo ostatnio tylko w takie grałem

 

i jeszcze odnośnie platynowania, gre trzeba przejść 2 razy?

bo widziałem trofke zabij 10 ludzi i przejdz gre nie zabijając (chyba, że coś zle zrozumiałem)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

mam wrażenie jakby gra miała mniej niż 30fps, to tylko tak na początku czy cały czas?

chyba że przyzwyczaiłem sie do gier 60fps bo ostatnio tylko w takie grałem

 

Driveclub? ;p

 

 

 

i jeszcze odnośnie platynowania, gre trzeba przejść 2 razy?

bo widziałem trofke zabij 10 ludzi i przejdz gre nie zabijając (chyba, że coś zle zrozumiałem)

 

Jeśli myślisz o platynie spójrz lepiej na trofeum One Shot.

Odnośnik do komentarza

Jeśli myślisz o platynie spójrz lepiej na trofeum One Shot.

 

 

"Ukończ grę, nie umierając"  a spoko to sobie odpuszcze :D

ale widziałem u kogoś na forumku platyne w Alienie

 

Tomb Raider, TLOU, Metro z tymi 60fps, ale pograłem godzinke i idzie sie już przyzwyczaić, póki co fajnie sie gra, mega klimat!

 

@Blantman - nie nosze okularów, mam dobry wzrok, ale ta czcionka seryjnie mogłaby być większa

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dobra, mam już swoją kopię, wersja na PS4. Gra mega klimatyczna. Jak pomyślę, że jako pierwszą grę wziąłem Cień Mordoru to tylko pojawia się u mnie uśmieszek politowania :)

 

Powiedzcie mi jak schować dany przedmiot i zasuwać z pustymi rękoma, żeby nie świeciło się te info "naciśnij [] żeby użyć"? Mam flarę w "plecaku" i nie chcę jej mieć w łapie, a wybrała mi się przez przypadek.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...