Skocz do zawartości

Alien Isolation


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

kurde momentami przegięty ten obcy na hard, znajduje mnie gdy chowam sie w szafkach, ciężko przed nim uciec

już trzeci raz powtarzam jeden moment bo save brak, choć rozmieszczenie save do tej pory mi nie przeszkadzało

 

ktoś przeszedł całość na hard?

nie chowaj się za długo w szafkach. To ostateczność. Bądź w ciągłym ruchu. Najlepiej jak idziesz wiedząc gdzie jest obcy. Nie czekaj aż czujnik ruchu zamilknie. To może oznaczać że obcy gdzieś stoi i czeka :D Poza tym zawsze może skubany szybko cię zaskoczyć. Ja w pewnej misji szedłem za obcym do celu. Cały czas jego ogon widziałem :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Alien póki co goty gra, wczoraj chyba z 6 godzin z przerwami grałem, wyłączyłem konsole o 2 w nocy, dawno już tak żadna gra mnie nie wciągnęła :)

Po TLOU chyba najlepsza gra na PS4 w jaką grałem, pisaliście wcześniej o zmianie pieluch sytuacjach przedzawałowych, kiedy sie tego spodziewać?  jestem na 8 misji

bo póki co bardzo przyjemnie sie gra, raz tylko uśmiechnąłem sie sam do siebie "oo a skąd on sie tu wziął"  i load game :P

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

i przede wszystkim cierpliwosc. Miejscami czekalem pod biurkiem badz w szafce nawet dobra minute-dwie do poki sobie nie poszedl. Sa fragmenty, ze mozna sie kitrac za jakims podestem, a jak idzie w Twoja strone po prostu dookola obejsc. Staraj sie tez znalezc jak najwiecej materialow do wytwarzania, przydadza Ci sie mocno pod koniec gry...

Ps. Miotacza uzywaj tylko gdy naprawde go potrzebujesz, jak najmniej naciskaj spust, takze musisz go oszczedzac, bo najtrudniejsze przed Toba.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ta 10 misja.... już ze 3h w niej siedze, jest stanowczo za długa

ten moment gdzie mam wziąć palnik przy kamerze powtarzam już chyba 8 raz, cały czas mnie Obcy gniecie

 

teraz rozumiem o co wam chodziło ;d

 

edit: ta 10 misja jest najdłuższa w grze czy bedą podobne?

doradzcie jeszcze, flame thrower najlepszym przyjacielem, skutecznie odgania aliena, bardzo powinienem go oszczędzać na dalsze misje?

bo zużyłem go 500 z 700 w 10 misji

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...