Skocz do zawartości

Alien Isolation


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych co skończyli. Jestem w trakcie 14 misji we wiadomym miejscu. Dziś po pracy ją skończę.

 

Moje pytanie:

Daleko jeszcze?

 

Do 12 misji super ale teraz gra troszkę mnie już zaczyna nudzić. Nadal chcę grać ale bardziej z powofu fabuły. Do tego mam dość walking joe's...

Odnośnik do komentarza

heh no i utknąłem na 17 misji :P  na dziś dość i tak 4 misje jednego dnia to dużo :D  Zostały 2 to jutro sfiniszuje :)

 

@up ja miałem tak w początkowych filmach z 2 pierwszych misji a potem już git :)

 

 

 

Edycja mała : 

 

Wróciłem do gry i skończyłem. Chyba bym nie zasnął dziś jak bym nie skończył. Troszkę whisky wypiłem i od razu poszło szybko i sprawnie :)

 

Podsumowując gra fajna ale ma przynajmniej o 3 misje za dużo. Są przegenialne momenty i są też sztuczne wydłużacze. W jednej misji musiałem 4 razy biegać w te i we wte a to już irytuje szczególnie jak alien jest w pobliżu a paliwo do miotacza ci się skończyło :)  Polecam z czystym sumieniem mi się zakończenie podobało. Cała gra klimatem i oprawą miażdży. Design , muzyka i dźwięki to MISTRZOSTWO świata. 

 

W tym miesiącu przeszedłem 2 gry i obie uważam za bardzo dobre. Shadow of Mordor jednak postawie odrobinę wyżej ale Alien ma u mnie mocne 8/10 :)

 

Do tych co przeszli :

 

Misja w której trafiamy do gniazda prawie mnie o zawał nie przyprawiła. GENIALNE. Z drugiej strony misja przedostatnia to taki chamski zapychacz.

Za dużo w grze zabijania Walking joes. Poza tym super.


Koniec mi się podobał bo jest w sumie tak samo dołujący jak prawie każdy alien poza 2. Tylko Cameron zrobił happy end :P

Jak myślicie jaja zostały stworzone z ludzi jak w usuniętej scenie z Obcego 1 czy raczej gdzieś tam była królowa ?

 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja mam problem z działaniem przerywników na PS4? Mam wrażenie że urywa w połowie filmików + działa w 15 klatkach na sekunde ?

Wg mnie jest to spowodowane tym, że PS4 instaluje w tle gre na dysku. Można grać ale filmiki przez pewien czas potrafią przycinać.

 

Ja jestem na 16 tej misji. Gra rewelacyjna, miażdży klimatem, ale z pewnością nie jest to gra dla każdego ze względu na swój poziom trudności.

Odnośnik do komentarza

tak masz racje, zle sprecyzowałem

dla osoby, która nie przepada za horrorami (jeśli chodzi o filmy), oglądała jakieś części Aliena, grała w Alien vs Predator, da rade przejść ten tytuł (jeśli chodzi o fear level) czy będzie wyłaczać gre co 30min?

 

pytam bo nie wiem czego do końca sie spodziewać, nie chce sie męczyć przy grze

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

jeśli bałeś się oglądając film obcy to tu jest jeszcze gorzej bo ty jesteś w tym filmie

 

najlepsze są poradniki do gry: "uwazaj na obcego, moze byc wszedzie i szybko sie przemieszcza"

 

porada w chuy xD

 

człowiek hejtował obecne gierki, że mają wszędzie nawalone skryptów - tutaj człowiek czasem za nimi zatęskni, rewelacyjny patent z AI obcego. A że muzyka, grafa, design, dźwięki to mistrzostwo świata nie trzeba po kolegach powtarzać.

Odnośnik do komentarza

nie gralem a ci odpowiem MA, przeciez metro i tlou w ogole nie sa straszne, co najwyzej emocjonujace 

no mnie grzyby w paru miejscach nastraszyły przez jump scenki + grałem tylko w nocy. częściej po prostu zaszczuwały. t.j. dead space 1&2. wszystko zależy imo od właściwej immersji i posiadanych zapasów.

 

@Fanek

Alien to już inna bajka. na tę chwilę najlepszy strach znajdziesz tam oraz w demku P.T. to druga potrafiło wystraszyć nawet z osobą siedzącą w tym samym pokokju. sprawdzone u kumpla. he he

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

@Fanek

Alien to już inna bajka. na tę chwilę najlepszy strach znajdziesz tam oraz w demku P.T. to druga potrafiło wystraszyć nawet z osobą siedzącą w tym samym pokokju. sprawdzone u kumpla. he he

 

 

ale ja właśnie szukam gry, która nie będzie mnie straszyła, chce sobie przyjemnie pograć i nie rozgladać sie za siebie

PT demo pograłem 15min i wyłączyłem w cholere bo jak dla mnie było za dużo :D

 

kupiłem dziś  w każdym razie Aliena przyjdzie we wtorek :)

jak piszecie, że straszą momenty gdy czekasz aż Alien pojawi sie znienacka to luzik, bo PT to bardziej psycho było

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Kupiłem Driveclub bo brakowało mi samochodówki ma ps4, teraz wybieram między mordorem a alienem i chyba na niego się zdecyduję. Coś mi się wydaje, że nawet z żonką będę go przechodził :-) . Mordor byłby dla niej siekaniną na podstawie filmu a alien filmem przeniesionym do gry.

Z resztą pamiętam aliena na szaraka do którego specjalnie myszkę od sony kupiłem (je.b.ane gó.wno na kulkę ale działało :-) ) i chętniej do tego klimatu wrócę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...