Skocz do zawartości

Alien Isolation


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pare trudniejszych momentow, ale raczej nie porownywalbym tego do DS. Wystarczy uzywac mapy i glowy, jak masz dluzszy fragment, to czasami warto sie do save pointu wrocic. Adi, jest jeszcze tryb przetrwania, gdzie chyba wcielasz sie w roznych bohaterow i masz misje do wykonania na czas do rankingu-np. znalezc karty zalogi i wydostac sie z lokacji.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj ukonczylem i smialo moge napisac, ze ani razu przy tej grze sie nie nudzilem! Dawno tez przy singlowym tytule tak mi sie rece nie pocily - zwlaszcza koncowka na hardzie mocno intensywna... :teehee:

W mojej ocenie mocne 8 z plusem!

Jest co robić, po skończeniu gry?

Ogólnie jakis tryb dodatkowy jest?

 

Jest.

 

Dodatkowy tryb to puszczenie do żyda z wyprawą na pocztę.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Hah, dobrze, że moja narzeczona chce wykorzystać Isolation do swojej magisterki, więc zakup nie ode mnie zależy.
Trzeba poczekać jednak, Mordor i  rozgrzebane FF X mają pierwszeństwo w singlowych grach.

No i kolejny powód, żeby powtórzyć sobie w najbliższym czasie Alieny, z 2 lata nie oglądałem już.

Odnośnik do komentarza

easy a ten glowny zarzut jakoby czuc momentami ze rozgrywke wydluzono na sile? kurcze chce kupic ale caly czas sie zastanawiam nad mordorem plus evil wychodzi a nie chce spedzac kolejnych 70e na gre:)

Nawet przez chwile nie mialem takiego wrazenia, a gralem w ta gre non stop na L4. Jasne, wciaz musisz uwazac i sie skradac, co wiaze sie nieco z powtarzalnoscia tych samych czynnosci, ale scenariusz jest tak napisany, ze nie mozna sie przy nim  nudzic.

Odnośnik do komentarza

heh po 3 h grania 1 h w dlc i 2 h w kampanii

 

 

DLC do dupy. Tak nostaligczne ale na razie z dwóch dlc przeszedłem ten z prawie całą załogą nostromo i po prostu mocno takie se. Drugiego mi się nie chciało ruszać (ten z samą Ripley już po śmierci załogi nostromo)  i przeszedłem do kampanii.

 

Po 2 h jest fajnie. Klimat jest choć doszedłem do wkurzającego momentu z 3 kolesiami w wielkie sali. Noż ku.... nie wiem jak ich obejść bez zabijania :) . Gra mnie przez kilka śmierci z rzędu troszkę zmęczyła i wyłączyłem. Potem był mecz u znajomego i już dziś nie mam ochoty w to grać.

 

Mordor na razie o niebo lepszy :) . GRa ma klimat i dosyć ciekawą fabułę. Za to DLC to przereklamowane gnioty. Gdybym nie wykorzystał to na allegro więcej za całość mógłbym dać no ale mądry polak po szkodzie :)

Odnośnik do komentarza

easy :D Zanim mi tu z hardem wyjdziesz to ten dodatek dlc na hardzie próbowałem i alien po prostu zawsze wiedział gdzie jestem. Noż ... nie mam cierpliwości do tego gram dla fabuły i klimatu a nie po to aby 15 minutowy fragment z cutscenką powtarzać 20 razy :)

Odnośnik do komentarza

Pozniej bedzie latwiej, bo czujnik ruchu bedzie Ci wskazywal kierunek. Co do tego pomieszczenia:

 

Od razu jak wybiegna idziesz na prawo po schodach i do konca korytarza. Musisz udac sie na lewo do drzwi, z ktorych wszyscy wyszli. Na Hard byl tam jeszcze jeden koles na ktorgo trzeba uwazac. 

Mozna tez posluzyc sie komputerami serwisowymi, zeby przywolac ich drzwiekiem np w inna czesc korytarza/

 

Odnośnik do komentarza

Pozniej bedzie latwiej, bo czujnik ruchu bedzie Ci wskazywal kierunek. Co do tego pomieszczenia:

 

Od razu jak wybiegna idziesz na prawo po schodach i do konca korytarza. Musisz udac sie na lewo do drzwi, z ktorych wszyscy wyszli. Na Hard byl tam jeszcze jeden koles na ktorgo trzeba uwazac.

Mozna tez posluzyc sie komputerami serwisowymi, zeby przywolac ich drzwiekiem np w inna czesc korytarza/

 

Można jeszcze prościej. Lecieć od razu w lewo po schodach i się ukryć we wnęce na przeciw. Jak ekipa przejdzie to już tylko zostaje szybko dość do tych drzwi z których wyszli.
Odnośnik do komentarza

hehe dałem radę a potem była misja

w szpitalu

i po prostu miałem rage quita rano ale wróciłem po południu do misji i za 15 razem na poziomie easy! udało się. Teraz jestem w misji w której napuszczam na ludzi i androidy aliena :D Jest fajnie :P

 

Gra daje ogromną satysfakcje ale na pewno nie jest to rozrywka dla każdego.  Ja pograłem dziś 3 h pod rząd a to dużo jak na mnie. Bardzo fajna gra i polecam ludziom z samozaparciem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...