Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Najgorsza część serii wg. mnie. Głownie przez przekombinowane sterowanie batmobilu, pierdylion resetujących się mini gier i tą upierdliwą marę Jokera, która ciągle gada głupoty. Nie pamiętam już jak było z kamerą w poprzednikach, ale strasznie mnie wnerwia tak bliski widok zza pleców (podczas chodzenia). Poza tym to stary dobry Batman. :P

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Arkham Knight jest najbardziej filmową częścią a misje poboczne ma w sumie najciekawsze ze wszystkich. Jeszcze mało osób krytykujących AK nie zwraca uwagi na system eksploracji w grze. Mapa nie ma od razu znaczników jak w City czy Origins i nie ma nawalonych tylu znajdziek jak na trzy razy większy obszar niz w poprzednich grach. Samemu trzeba odkrywać nowe misje co mi się bardzo podoba.

 

Jazda Batmobilem to czysta przyjemność. Czuć, że poruszamy się czymś nie do powstrzymania na drodze. W AK po prostu czujemy się jak Batman XXI wieku. Jedyne czego troszkę zabrakło w podstawce to walki z bossami na poziomie tych z AA albo AC (chociaż osobiście uważam Origins za lidera pod tym względem) bo kilka ciekawych starć zostawiono dla DLC ale teraz wersja GOTY chodzi za grosze więc warto!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Nemesis napisał:

i nie ma nawalonych tylu znajdziek jak na trzy razy większy obszar niz w poprzednich grach.

 

No pewnie, że nie! Te 230 znaków zapytania to co to jest... Trzy razy większy, to może i jest ale od Arkham Asylum, ale na pewno nie od Arkham City. To, że Ci podzielili mapę na trzy części nie oznacza, że jest większa.

 

@SlimShady było na tej i na poprzedniej stronie...

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem na końcu fabuły ale zadania Człowieka Zagadki to jest element, który mnie jakoś nie kręci jak na jakąś natrafię to ogarnę, ale generalnie ten aspekt gry omijam.
Cała reszta natomiast jest fajna. Dobra walka, fajne gadżety, batmobil daje radę. I mimo iż czeka w kolejce taki kozak jak Sekiro to dokończę Batmana bo jest na prawdę solidną produkcją i bardzo się wciągnąłem.

 

Odnośnik do komentarza

Jestem w misji:

 

szukania Gordona. Podjeżdżam pod shopping mail, patrzę na właz do kanałów, Nietoperz smęci pod nosem że tam na pewno jest Gordon. Więc pewnie trzeba ten właz otworzyć. Problem w tym, że się nie otwiera, nic do niego nie prowadzi patrząc w detective mode, ani nie ma żadnego przycisku akcji do wciśnięcia w okolicach tegoż włazu (bo tak na logikę, to postacią powinienem podejść, pojawi się X, wciskam, Batman otwiera właz i wchodzi tam, ewentualnie hakiem z bryki zdzieram wieko). Tylko, że nic takiego się nie dzieje...

 

To jakiś bug krytyczny uniemożliwiający ukończenie gry... czy po prostu jestem tępy i jest na to inny sposób? ;) 

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zakończyłem przygodę z Batmanem i nigdzie nie miałem problemu czy zawiasu :)  zerknij na jakiś filmik na YT
Co mi się nie podoba to:

 

Spoiler

Że, na drugie zakończenie trzeba zrobić wszystkie aktywności poboczne na 100% co prawda większość mam zrobione, został tylko dwa punkty z okupacji gotham i jedna bomba, ale wychodzi na to, że muszę mieć 100% z człowiekiem zagadką a tego mi się nie chce robić bo zupełnie mnie to nie wciągnęło. Za to wszystkie pozostałe aktywności super urozmaicenie rozgrywki.

Reasumując dobra gra i miło się pykało :)

Odnośnik do komentarza

Chciałbym aby się nigdy nie zdarzało. ;]

 

Skończyłem główny wątek i szczerze to mam dość. Kompletnie nie trafia do mnie sposób narracji w tej części, nie ogarniam tego systemu mord oklepywania (pomimo już czterech części, :Djest kilka posterunków/magazynów, których nie umiem "wyczyścić"), a do tego fatalny model jazdy z fatalną kamerą. Grafika rewelacyjna, ale co z tego... Dla mnie to 5 ewentualnie 6-/10. Niebawiłem się świetnie i odkładam na 67%.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Boś cienki bolek i pyzda. Walki są luks i efektowne jak człowiek ogarnie, to ładne kombosy można nabijać i odbijanie punktów kontrolnych i wież to kwestia obycia z grania bohaterem, dużo w tym też pomagają gadżety Batmana. A ja już ukończyłem i zrobiłem 100% , jedynie zostało mi parę wyzwań RR, ale to kwestia czasu jak zdobędę 3 gwiazdki. Dla Mnie najlepsze akcje to z te z Jokerem, który "za Tobą" ciągle chodził i jak gadał :D. Będę musiał chyba nadrobić Arkham City, bo to jedyna część której jeszcze nie grałem (a Asylum to już parę lat temu ograłem na PC i jak na tamte czasy to walka w tej grze mnie kompletnie rozwaliła na łopatki, bo jeszcze czegoś takiego nie było).

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Coooo, Arkham City moja ulubiona część, jedna z lepszych gierek tamtej generacji. Ogólnie jest to piękna seria i chyba sobie znowu ogram Arkham Knight, bo przechodziłem przy premierze.

 

No i polecam sobie kupić tę kolekcję Asylum i City zremasterowaną na PS4, jest teraz w promocji na PSN.

Odnośnik do komentarza

Fajnie się grało :) Jak się ogarnie trochę jazdę Batmobilem to jeździ się bardzo dobrze. Dla mnie walka jak w poprzednich częściach to cud miód. Kombosy wchodzą jak złoto, a co do niektórych posterunków to jak nie masz niektórych gadżetów to trzeba się solidnie nakombinować zwłaszcza jak są te duże wieżyczki obronne, albo jest kilku kolesi z kosiarkami.
Ale polecam zainwestować w zakłócacz bo on potrafi niszczyć wieżyczki przy próbie strzału, podobnie jak paraliżuje doktorków z ekipy co przy dużej ilości wrogów w lokacji potrafi pomóc sporo.

Czekam na kolejną część bo co jedna to lepsza :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię, że walka jest zła tylko, że ja nie umiem w to grać. :P Mordoklepowe systemy i ich kombosy są nie dla mnie.

 

Jeszcze się przemogłem, co by chociaż zagadki porobić (niektóre bardzo fajnie pomyślane).

 

A co do posterunków to na glitchach po chamsku powjeżdżałem tam batmobilem i po problemie.

 

Cytat

Dla Mnie najlepsze akcje to z te z Jokerem, który "za Tobą" ciągle chodził i jak gadał :D

 

A dla mnie najgorsze, niesamowicie frustrujące, piepszenie. Ani to śmieszne, ani pomocne.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...